18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podpalenie laboratorium narkotykowego

~Sunday • 2020-10-15, 18:17

Błąd debiutanta :mrgreen:

Je...........ik

2020-10-15, 18:17
O k***a tp było piękne haha

kwas79

2020-10-15, 18:41
Przez dłuższy czas nie musi c**y depilować.

jabol

2020-10-15, 19:24
aż pies się wk***ił

kreska90

2020-10-15, 20:45
Kolo z kanistrem nawet sie nie obejrzał, mistrz!

CaptainTrips

2020-10-15, 22:46
j***ny nie obrocil sie, jak rasowy superbohater

Salieri16000

2020-10-15, 22:59
kreska90 napisał/a:

Kolo z kanistrem nawet sie nie obejrzał, mistrz!



Nie odwrócił się, bo wiedział co będzie- pewnie sam tego doświadczył jako "nowy" w teamie, i widział już wielu takich "przypalonych" w swojej karierze ;)

BolekMaku

2020-10-15, 23:18
Opowiem Wam jedna histore pokrótce. " Biznesmen" chciał upozorować podpalenie swojego biura na jednej z głównych ulic Krakowa. Wynajął 2 debili ażeby mu to biuro podpalili. Owi debile weszli do tego biura...rozlali 10 l benzyny i będąc juz za zamkniętymi antywłamaniowymi drzwiami wrzucili tam zapałkę. Rozj***ło okna w całej kamienicy. Drzwi ze stali wyrwało z kotew i zaj***ło tym pajacom po deklu,. Na kamerach widać jak 2 palatów ucieka ociekając płomieniami w stronę ul. Starowiślnej. Po godzinie idzie komunikat, że na Krowodrzy (dzielinca j***nego Krakowa) facet nie żyje od odniesionych ran poparzeniowych i urazów wewnętrznych. Nie wiem co z drugim. Puenta jest taka: nigdy nie zostawiaj trampek w lodówce. Nie było. Bo ja tam bylem a kolega nie ma konta na sadolu.

justincase999

2020-10-15, 23:41
Jak oglądać od 6 sekundy to wygląda jak teleportacja Wiedźmina nawet białe włosy ma.

Juda-Mordechaj

2020-10-16, 07:29
Laboratorium? Wygląda jak dom marzeń w Ugandzie.

Kwejdistic

2020-10-18, 04:12
BolekMaku napisał/a:

Opowiem Wam jedna histore pokrótce. " Biznesmen" chciał upozorować podpalenie swojego biura na jednej z głównych ulic Krakowa. Wynajął 2 debili ażeby mu to biuro podpalili. Owi debile weszli do tego biura...rozlali 10 l benzyny i będąc juz za zamkniętymi antywłamaniowymi drzwiami wrzucili tam zapałkę. Rozj***ło okna w całej kamienicy. Drzwi ze stali wyrwało z kotew i zaj***ło tym pajacom po deklu,. Na kamerach widać jak 2 palatów ucieka ociekając płomieniami w stronę ul. Starowiślnej. Po godzinie idzie komunikat, że na Krowodrzy (dzielinca j***nego Krakowa) facet nie żyje od odniesionych ran poparzeniowych i urazów wewnętrznych. Nie wiem co z drugim. Puenta jest taka: nigdy nie zostawiaj trampek w lodówce. Nie było. Bo ja tam bylem a kolega nie ma konta na sadolu.



Ale kolega i tak by nie miał jak napisać bo przecież zginął od poparzeń.