18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

podmucham może zgaśnie...

hellbwoi • 2021-03-06, 12:02
eee ch*ja tam, jadę dalej.


05.02.2021 Gdańsk
Skrzyżowanie ulicy Słowackiego i Złotej karczmy


michazz

2021-03-06, 19:28
Po prostu sadza i olej nagromadzone w układzie wydechowym zapaliły się. Miałem to samo w busie, dobrze że ruszył głową i pojechał dalej.

St...........on

2021-03-06, 19:42
Asuritta napisał/a:

Benzyna pochodzi od ropy, mądry człowiek ją podgrzewał i stworzył benzynę mniej trującą i jeszcze uzyskał gaz jako uboczny produkt LPG , na ropie jadą ciągniki i statki cała reszta genialnych wynalazków która popchnęła świat do przodu przeszła na Benzynke ;P a tylko zjeby trzymają się ropniaków



Ten jak coś pie**olnie to ręce opadają. Statki palą mazut, jak podgrzejesz mazut to odparowuje olej napędowy (ON) , tak piraci somalijscy pozyskują olej do samochodów. Samoloty pasażerskie latają na kerazynie (nafta, dość podobna do ON z uszlachetniaczami przeciwmrozowymi) Poza tym benzynka i LPG to tylko biedakopolsce popularne i u niemca skąpca. Mnie to rozpie**alalają biedaki z polszy co kupi sobie 3 litrowy samochód i go zara zagazuje, bo trza się somsiadowi pokozoć ,ale wlew pedogazu schowa, żeby nie widział :amused: Teraz na top eco są hybrydy benz-el. , ale to technologia przejściowa, ze wzgledu na wysokie koszta ogniw i kurczace sie zasoby litu, technologie przyszłości zaprezentował w seryjnych autach Hyundai - hybryda el.-wodorowa, bez posredników w postaci ogniw, ale jeszcze upłynie dużo wody zanim ludzie opracują tanie i bezpieczne sposoby pozyskiwania wodoru.

Co do filmu, padła turbina i wpie**ala olej silnikowy.

cormax19000

2021-03-06, 20:08
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Ten jak coś pie**olnie to ręce opadają. Statki palą mazut, jak podgrzejesz mazut to odparowuje olej napędowy (ON) , tak piraci somalijscy pozyskują olej do samochodów. Samoloty pasażerskie latają na kerazynie (nafta, dość podobna do ON z uszlachetniaczami przeciwmrozowymi) Poza tym benzynka i LPG to tylko biedakopolsce popularne i u niemca skąpca. Mnie to rozpie**alalają biedaki z polszy co kupi sobie 3 litrowy samochód i go zara zagazuje, bo trza się somsiadowi pokozoć ,ale wlew pedogazu schowa, żeby nie widział Teraz na top eco są hybrydy benz-el. , ale to technologia przejściowa, ze wzgledu na wysokie koszta ogniw i kurczace sie zasoby litu, technologie przyszłości zaprezentował w seryjnych autach Hyundai - hybryda el.-wodorowa, bez posredników w postaci ogniw, ale jeszcze upłynie dużo wody zanim ludzie opracują tanie i bezpieczne sposoby pozyskiwania wodoru.



Dokładnie :-D Nie chciało mi się tłumaczyć tym imbecylą

Kurde26 napisał/a:

Ewidentnie olej dostał się do wydechu. Prawdopodobnie pęknięty pierścionek lub głowica uszkodzona.



Lub poprostu uszczelniacze na turbinie puszczają olej

Halman napisał/a:

z instrybutora...



Halman masz jakieś układy z obsrajtkiem ?

aaaaaaaaaaaaaa

2021-03-06, 20:12
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Poza tym benzynka i LPG to tylko biedakopolsce popularne i u niemca skąpca. Mnie to rozpie**alalają biedaki z polszy co kupi sobie 3 litrowy samochód i go zara zagazuje, bo trza się somsiadowi pokozoć ,ale wlew pedogazu schowa, żeby nie widział ....



Jak to można na człowieku się pomylić...

cormax19000 napisał/a:

Dokładnie Nie chciało mi się tłumaczyć tym imbecylą



IMBECYLĄ????????
Fajnie, że się przedstawiłeś.

St...........on

2021-03-06, 20:18
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Jak to można na człowieku się pomylić...



Masz takiego sąsiada? :amused:

aaaaaaaaaaaaaa

2021-03-06, 20:19
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Masz takiego sąsiada?



Nie o to mi chodziło...

cormax19000

2021-03-06, 20:20
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Jak to można na człowieku się pomylić...
IMBECYLĄ????????
Fajnie, że się przedstawiłeś.



Idiotów trzeba opisywać z błędem bo nie są warci

xiro

2021-03-06, 20:27
cormax19000 napisał/a:

To z czego jest benzyna ?



ch*j nawet nie czytam , ropa naftowa to produkt kopalniany, w procesie rafinacji surowa ropa jest przetwazana na inne paliwa, mazut, nafta, olej napedowy (diesel) benzyna itp, nie chce mi sie wypisywac wszystkiego, poczytajcie troche



shiters

2021-03-06, 20:40
cormax19000 napisał/a:

Idiotów trzeba opisywać z błędem bo nie są warci



warci czego? Dokończ proszę swoją wypowiedź inteligenCJE

Dziad_Inżynier

2021-03-06, 21:27
Sawix napisał/a:

Zapaliła się sadza we filtrze cząstek stałych


Przecież to jakaś stara, budowlana ch*joza jeszcze Euro 3, jaki dpf...

SteinarBjorgvinsson napisał/a:

(...) Poza tym benzynka i LPG to tylko biedakopolsce popularne i u niemca skąpca. Mnie to rozpie**alalają biedaki z polszy co kupi sobie 3 litrowy samochód i go zara zagazuje, bo trza się somsiadowi pokozoć ,ale wlew pedogazu schowa, żeby nie widział (...)


W jakiej ty chłopie ciemnej piździe mieszkasz, że komuś imponuje 10-letni paździerz na lpg? Bo nowsze to już raczej na bezpośrednim wtrysku latają. Jakikolwiek benzyniak na pośrednim wtrysku, który nie jest samochodem sportowym/kolekcjonerskim wręcz powinien mieć lpg, bo lanie do niego zwykłej pb to jest jakaś abstrakcyjna rozrzutność. To tylko w biedakopolsce jeden przygłup z drugim kupi jakieś gówno 1.4 pokroju renault clio i pie**oli, że "gaz to do zapalniczek hue hue" do ludzi, którzy mają zagazowane V8 :homer:

cesarz1982

2021-03-06, 22:42
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Ten jak coś pie**olnie to ręce opadają. Statki palą mazut, jak podgrzejesz mazut to odparowuje olej napędowy (ON) , tak piraci somalijscy pozyskują olej do samochodów. Samoloty pasażerskie latają na kerazynie (nafta, dość podobna do ON z uszlachetniaczami przeciwmrozowymi) Poza tym benzynka i LPG to tylko biedakopolsce popularne i u niemca skąpca. Mnie to rozpie**alalają biedaki z polszy co kupi sobie 3 litrowy samochód i go zara zagazuje, bo trza się somsiadowi pokozoć ,ale wlew pedogazu schowa, żeby nie widział Teraz na top eco są hybrydy benz-el. , ale to technologia przejściowa, ze wzgledu na wysokie koszta ogniw i kurczace sie zasoby litu, technologie przyszłości zaprezentował w seryjnych autach Hyundai - hybryda el.-wodorowa, bez posredników w postaci ogniw, ale jeszcze upłynie dużo wody zanim ludzie opracują tanie i bezpieczne sposoby pozyskiwania wodoru.
Co do filmu, padła turbina i wpie**ala olej silnikowy.



Poczytaj zanim coś pie**olniesz gaz u polaka i u niemca popularny

:lol:



:lol:

Jesteś jak łysy warkoczami o kant kuli poczytaj głąbie https://gazeo.pl/informacje/wiadomosci/Liczba-samochodow-LPG-na-swiecie,wiadomosc,9773.html
A po drugie jakby turbina wpie**alała olej to musiał bys zatrzymać tego rozbieganego diesla,a nie spokojnie sobie nim ruszyć.
Wstawaj z nocnika ,niech mama cie podetrze i idz juz spać i nie pie**ol więcej bzdur



:shock:

cormax19000

2021-03-07, 00:31
shiters napisał/a:

warci czego? Dokończ proszę swoją wypowiedź inteligenCJE



Haaa no właśnie JCP pozdro nie dla mamy tylko dla kumpli z osiedla :lol:

elcoyote

2021-03-08, 08:00
Dpf wypalał

RoBoTRoN

2021-03-08, 11:16
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Ten jak coś pie**olnie to ręce opadają. Statki palą mazut, jak podgrzejesz mazut to odparowuje olej napędowy (ON) , tak piraci somalijscy pozyskują olej do samochodów. Samoloty pasażerskie latają na kerazynie (nafta, dość podobna do ON z uszlachetniaczami przeciwmrozowymi) Poza tym benzynka i LPG to tylko biedakopolsce popularne i u niemca skąpca. Mnie to rozpie**alalają biedaki z polszy co kupi sobie 3 litrowy samochód i go zara zagazuje, bo trza się somsiadowi pokozoć ,ale wlew pedogazu schowa, żeby nie widział Teraz na top eco są hybrydy benz-el. , ale to technologia przejściowa, ze wzgledu na wysokie koszta ogniw i kurczace sie zasoby litu, technologie przyszłości zaprezentował w seryjnych autach Hyundai - hybryda el.-wodorowa, bez posredników w postaci ogniw, ale jeszcze upłynie dużo wody zanim ludzie opracują tanie i bezpieczne sposoby pozyskiwania wodoru.
Co do filmu, padła turbina i wpie**ala olej silnikowy.



Tanie i bezpieczne metody pozyskiwania wodoru są znane i używane od dawna (gaz naturalny, ropa naftowa, węgiel, elektroliza), przy cenie ok. 2 - 3$ za kg wodoru.

eeeeeee_makarena

2021-03-11, 01:55
Przelewający wtryskiwacz, a gaśnicę zmiennik zaj*bał...