18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podium zabrane przez złośliwca

fantastico • 2017-04-13, 01:53
Złośliwiec myśląc pewnie, że dowcipem jest to dobrym, zahacza o kierownice ręką swą wyciągniętą kierownicę trykając i kolarza wywracając przez co podium traci.


gustav665

2017-04-13, 02:08
Uprzedzę komentarze - ten człowiek to nie prawdziwy Sadol - to po prostu ch*j. Sadol wie kiedy można a kiedy się nie powinno.

Dr0mg

2017-04-13, 02:36
dziwne że tłum mu nie wpie**olił

Lingula

2017-04-13, 04:22
2up - Wiadomix, to Loa Loa.

Thetus

2017-04-13, 07:52
O, w tym przypadku upie**olenie łapy przy łokciu byłoby całkiem zabawną karą :D

ro...........24

2017-04-13, 08:41
Jaki zwyrol

Wiewór

2017-04-13, 09:12
Ten film fantastycznie symbolizuje polską mentalność.
Rowerzysta to ciężko pracujący Polak bliski sukcesu. Widz to j***ny polski statystyczny robak. Nierób, alkoholik, półanalfabeta i złodziej. Zobaczył, że koledze idzie lepiej to rzuca mu kłodę pod nogi, żeby przypadkiem czegoś w życiu nie osiągnął.
W niedzielę idzie do kościoła i leżąc plackiem przed krzyżem łyka od plebana ciastko w nagrodę za bycie dobrym katolikiem.

nelbox

2017-04-13, 10:36
@up
Loaloa zmieniłeś nick?

Kickbokser

2017-04-13, 10:39
Abraxus napisał/a:

Ten film fantastycznie symbolizuje polską mentalność.
Rowerzysta to ciężko pracujący Polak bliski sukcesu. Widz to j***ny polski statystyczny robak. Nierób, alkoholik, półanalfabeta i złodziej. Zobaczył, że koledze idzie lepiej to rzuca mu kłodę pod nogi, żeby przypadkiem czegoś w życiu nie osiągnął.
W niedzielę idzie do kościoła i leżąc plackiem przed krzyżem łyka od plebana ciastko w nagrodę za bycie dobrym katolikiem.


Ja pie**ole wszędzie ten zakompleksiony, smutny frajer musi wrzucić swój komentarz, no i standardowo na temat :homer:

Jo...........23

2017-04-13, 12:45
@robson

Jemu robi się lepiej jak bezinteresownie komuś nafluga.
Typowy, jak to siebie opisał:
"j***ny polski statystyczny robak. Nierób, alkoholik, półanalfabeta i złodziej. "

Kickbokser

2017-04-13, 13:03
Jod123 napisał/a:

@robson

Jemu robi się lepiej jak bezinteresownie komuś nafluga.
Typowy, jak to siebie opisał:
"j***ny polski statystyczny robak. Nierób, alkoholik, półanalfabeta i złodziej. "


@up dokładnie to właśnie jest "przysłowiowy" cebulak, a wydaje mu się, że to on takim ciśnie.

waloos

2017-04-13, 13:48
Przypadek, facet zwyczajnie uderzał w baner żeby robić hałas. Tyle, że tak się nie robi jak jest sprint kilku kolarzy

pisage

2017-04-13, 13:57
Wcale nie przypadek. Widać, że chciał szarpnąć rower.

Wiewór

2017-04-13, 14:06
Ja jestem tylko bacznym obserwatorem życia codziennego w Polsce i tymi obserwacjami dzielę się oto na tym forum:)
Tym bardziej cieszę się że odkrywanie obrzydliwych i odrażających przywar moich współplemieńców jest tak bolesne dla niektórych użytkowników. To oznacza, że moje obserwacje i wnioski są czynione z chirurgiczną precyzją bo nic nie boli tak jak odkryta prawda :-D

Kickbokser

2017-04-13, 14:31
Abraxus napisał/a:

Ja jestem tylko bacznym obserwatorem życia codziennego w Polsce i tymi obserwacjami dzielę się oto na tym forum:)
Tym bardziej cieszę się że odkrywanie obrzydliwych i odrażających przywar moich współplemieńców jest tak bolesne dla niektórych użytkowników. To oznacza, że moje obserwacje i wnioski są czynione z chirurgiczną precyzją bo nic nie boli tak jak odkryta prawda :-D


Nikogo tu nic nie boli, jesteś najzwyczajniej w świecie męczący. Idź sobie na jakieś forum polityczne i tam pie**ol te swoje kocopoły pod każdym tematem.