18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Podciąganie z obciążeniem

~LegendarnyZiom • 2016-10-22, 19:58
Ma gość siłę. :amused:


bloodwar

2016-10-22, 20:12
To jest właśnie ideał kobiet - wysoki, silny, przystojny, odrobinę bystrzejszy od kartofla

skrtrk

2016-10-22, 20:52
ja pie**ole, sukienke do ćwiczenia...

maxboats

2016-10-22, 21:17
@up idealny strój do ćwiczeń na drążku, ale co ty możesz tam wiedzieć :p

kaczakaka

2016-10-22, 23:06
Potem było pociągnięcie z obciągnięciem.

Gizmolka

2016-10-22, 23:06
Mogła wskoczyć od przodu, to by może nie spadła.

RmX

2016-10-23, 00:11
@up
Od przodu wskoczyła później ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SlawiZiooM

2016-10-23, 00:23
Gizmolka napisał/a:

Mogła wskoczyć od przodu, to by może nie spadła.


Miałaby punkt zaczepienia :)

shagull

2016-10-23, 02:05
bloodwar napisał/a:

To jest właśnie ideał kobiet - wysoki, silny, przystojny, odrobinę bystrzejszy od kartofla



Chyba ideał według kobiet, albo ideał dla kobiet.
Wysoki to on raczej nie jest, chyba że ma jakieś super wysokie drzwi i ta kobieta na filmie też jest wysoka.
Silny - coś tam siły pewnie ma, ale też to ciężko ocenić na podstawie tego filmiku.
Przystojny - tego to nie wiem, musiała by się jakaś kobieta wypowiedzieć. Wydaje mi się, żę zwykły facet po prostu.
Odrobinę bystrzejszy od kartofla - skoro do takiego wniosku tylko po tym filmiku doszedłeś to sam chyba również jesteś "odrobinę bystrzejszy od kartofla"

ho...........zo

2016-10-23, 08:15
Dlaczego kobiety mają tak napie**olone we łbie i komórek mózgowych nie starcza im nawet na wykonanie tak prostych czynności? Bo serio nie wiem.

bloodwar

2016-10-23, 09:53
shagull napisał/a:



Chyba ideał według kobiet, albo ideał dla kobiet.
Wysoki to on raczej nie jest, chyba że ma jakieś super wysokie drzwi i ta kobieta na filmie też jest wysoka.
Silny - coś tam siły pewnie ma, ale też to ciężko ocenić na podstawie tego filmiku.
Przystojny - tego to nie wiem, musiała by się jakaś kobieta wypowiedzieć. Wydaje mi się, żę zwykły facet po prostu.
Odrobinę bystrzejszy od kartofla - skoro do takiego wniosku tylko po tym filmiku doszedłeś to sam chyba również jesteś "odrobinę bystrzejszy od kartofla"



Widze, że należysz do grona osób które by nie zauważyły ironii nawet jakby wylądowała im na czole, a do każdego zartu potrzebują przypis z wytłumaczeniem...

Radysh

2016-10-23, 10:35
bloodwar I co ostatnio ważne, nie rasowy! Tfu!

shagull

2016-10-23, 13:39
bloodwar napisał/a:



Widze, że należysz do grona osób które by nie zauważyły ironii nawet jakby wylądowała im na czole, a do każdego zartu potrzebują przypis z wytłumaczeniem...



Szkoda, że powszechne ostatnio stało się nazywanie ironią tego co nią nie jest, ale co tam... Wytłumacz mi proszę w jakim kontekscie twoją wypowiedź moża uznać za ironię w odniesieniu do tego filmku, bo trochę się chyba pogubiłeś.

Sashaaaa

2016-10-23, 14:30
Wypowiem się. Faaaaajny jest wysoki, silny, przystojny i z tatuażami !