18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podano do stołu

~Velture • 2019-01-24, 10:48
Smacznego sadole :rzygi2:




Gamera

2019-01-24, 22:04
Flavor of Love :) Do łez ze śmiech doprowadzały mnie te idiotki, których w tym programie nie brakowało :)

Xs...........33

2019-01-24, 23:48
To nie może być na poważnie, nie wierzę w to że ktoś może być tak głupi, to nie realne dla mnie.

jasypan

2019-01-25, 06:26
Tym razem murzyny nominacji do Oskara nie dostaną.

Gamera

2019-01-25, 13:24
mesjans napisał/a:

Ktoś tu naprawdę myśli że to nie jest wyreżyserowane? Telewizyjne gówno dla osób które w głowie mają gówno a na widok takiej wyreżyserowanej głupoty same się dowartościowują. Jeszcze kilkanaście lat temu oglądałem Discavery, TVN Turbo oraz muzyczny VH1 ale wszystko się sp***oliło. Od 9 lat nie oglądam TV i widząc moich kumpli z pracy którzy tv oglądają jestem spokojniejszy. Omijają mnie wszystkie głupie telewizyjne gównoburze przez które oni się często kłócą.



Flavor of Love było puszczane od 2006 przez 2 lub 3lata.
W US wielokrotnie był poruszany temat czy było to ustawiane. Ekipa filmowa powtarzała, że tacy ludzie pchali się do tego programu to jak można ich było nie wziąć. Wiedzieli z kim mieli do czynienia i dawali im specyficzne zadania, a reszta sama się robiła. Nie trzeba było nic reżyserować, bo masy ludzi są tak właśnie głupi.
Wychowałem się w małym miasteczku, gdzie tylko 0,1% to czarnoskórzy. Obecnie mieszkam w Clifton, NJ i pracuję w NYC, obcowanie z kobietami jak na filmie nie jest mi obce. Nie dość, że jak zatrudnia czarnoskórą osobę, to za cholerę nie da się ich zwolnić(rasizm) to jeszcze tak kantują w pracy. Przynajmniej regularnie robię z takich osób żarty. W grudniu wkręciłem koleżankę z biura, że jak w automacie zapłaci za sodę nickelówkami produkowanymi w 2018 to wyleci jej diet coke. Mądralińska do dzisiaj nickelówki zbiera, żeby kupić taniej diet coke!!
Lepsze jak czarnoskóra laska uwierzyła, że jak poliże rękę zanim dotknie klamki, to bakterie jej nie dotkną HAHAHAHHA

URAGE

2019-01-25, 13:42
nowynick napisał/a:

Przecież to jakiś kolejny wyreżyserowany program dla debili... Jeśli to łykacie wypie**olcie tv przez okno i zacznijcie myśleć...



To z jednej strony mówi nam logika, bo żyjemy w tak zakłamanych czasach, że nie możesz być niczego pewien. Z drugiej jednak ludzka głupota nie zna granic i znalezienie takich debili nie byłoby problemem.

AntyPropaganda

2019-01-25, 17:54
ten czarny to Flavor Flav - 1/2 Public Enemy

jednoręki-ujeżdżacz

2019-01-25, 19:47
nowynick napisał/a:

Przecież to jakiś kolejny wyreżyserowany program dla debili... Jeśli to łykacie wypie**olcie tv przez okno i zacznijcie myśleć...


Nie byłbym tego taki pewien. Granice ludzkiej głupoty są jak rów mariański. Niezbadane. Jestem w stanie uwierzyć w głupotę tej p*zdy.

mesjans

2019-01-26, 11:15
@Gamera
No to mnie teraz przeraziłeś. Moja wiara w ludzką głupotę najwyraźniej była zbyt nikła.