18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podanie o pracę

JakisRusek • 2013-06-27, 16:21
Nie wiem jak was ale mnie to rozbawiło. :lol:

"PODANIE O PRACĘ

W nawiązaniu do niedawnej śmierci Kierownika Technicznego państwa firmy, niniejszym zgłaszam chęć zajęcia jego zwolnionego stanowiska.

Za każdym razem, gdy ubiegam się u Was o pracę, dostaję odpowiedź, że jest brak wolnych stanowisk, ale tym razem mam Was w garści i nie możecie mi napisać takiego wykrętu, ponieważ specjalnie poszedłem na pogrzeb, żeby upewnić się, że gość był naprawdę martwy i że został zakopany.
Załączam kopię swojego CV i jego aktu zgonu.
Dziękuję i pozdrawiam"


:arrow: Źródło

capoeiramen

2013-06-27, 16:25
Niedawno był na sadisticu artykuł o gościu, co nie umiał znaleźć pracy. Jeśli wyżej opisany anonimowy bezrobotny nie pochodził z hrabstwa w którym znajduje się zakład bez kierownika, to i tak go nie przyjmą :-P

iwczyko

2013-06-27, 19:05
pewnie sam go odj***ł

defcon1

2013-06-27, 19:35
Tłumaczenie ch*jowe, "w związku", nie w "nawiązaniu" kto niby tak by pisał? A i nie napisał że "u was o pracę" tylko ogólnie o pracę.

ValvePlsFix

2013-06-27, 19:42
@up idź się czepiać gdzie indziej

rysiek0

2013-06-27, 20:07
bo k***a chyba w dzisiejszych czasach trzeba tylko tak szukać pracę...

Jozekban

2013-06-27, 20:52
defcon1 napisał/a:

Tłumaczenie ch*jowe, "w związku", nie w "nawiązaniu" kto niby tak by pisał? A i nie napisał że "u was o pracę" tylko ogólnie o pracę.


Ładnie cię popieścili na tej filologii angielskiej...

Hempsmoker

2013-06-27, 21:17
Piwo za to, że dodałeś tłumaczenie. Wk***ia mnie jak ktoś wrzuca wstawki typowo angielskojęzyczne i nawet nie wysili się żeby przetłumaczyć k***a jego mać. Takie z was angliki to sp***alać na wyspy, tam nie będzie musiał jeden z drugim cwaniak pisać "Angielski na poziomie sokowirówki" itp. Dziękuję za uwagę. Mariusz Max Kolonko Mówię jak jest, Nowy Jork.

nsa

2013-06-27, 22:43
gdzie tam masz dziękuję i pozdrawiam:)
dziękuje! dzin dybry!

mjr

2013-06-27, 23:26
Mógł dopisać, że w razie potrzeby zapie**oli kolejnego managera...