18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pod miejskim okiem Wielkiego Brata...

Sapphiron • 2018-05-09, 18:39
Bardzo mu się śpieszyło...

Pod samym okiem monitoringu miejskiego... Tego na słupie, nie nagrywającego ;)


RoboCat

2018-05-09, 19:02
z cala przyjemnoscia uprzejmie bym doniusl w takim wypadku...

~Velture

2018-05-09, 20:12
RoboCat napisał/a:

z cala przyjemnoscia uprzejmie bym doniusl w takim wypadku...


Wiek w profilu to sobie x3 pomnożyłeś pewnie :homer:

Essent

2018-05-09, 21:15
Donoszę,że to jest doniesione.
P.S.Zwykłe k***y,widać na filmiku, że to k***y warszawskie, z niby wielkiego miasta a słoma z butów wystaje.
:kawa:

RoboCat

2018-05-09, 21:34
Velture - ortograficzny wojownik czÓwa...

Sapphiron

2018-05-09, 21:44
Essent napisał/a:

Donoszę,że to jest doniesione.
P.S.Zwykłe k***y,widać na filmiku, że to k***y warszawskie, z niby wielkiego miasta a słoma z butów wystaje.
:kawa:



To lokalny gościu, dość niedawno zarejestrowany samochód. Teraz jest około LB 66xxx a gościu ma LB 64xxx

Essent

2018-05-09, 21:48
Sapphiron napisał/a:



To lokalny gościu, dość niedawno zarejestrowany samochód. Teraz jest około LB 66xxx a gościu ma LB 64xxx



Nie znam się i nie interesuje mnie to jak tam się bawicie w warszawie :kawa:

SuperPlicha

2018-05-10, 02:20
Za bialski gnój zawsze piwko

bloodwar

2018-05-10, 05:47
Sapphiron napisał/a:



To lokalny gościu, dość niedawno zarejestrowany samochód. Teraz jest około LB 66xxx a gościu ma LB 64xxx



Numer nic nie znaczy bo mógł dostać starszy numer po wyrejestrowanym aucie

MisYogi92

2018-05-10, 12:46
Już po cmentarzu zobaczyłem, że to Libia :D

Wiewór

2018-05-10, 12:56
Donos to jest brzydkie słowo funkcjonujące za komuny. Kojarzy się negatywnie, że ktoś podpie**olił kogoś za niewinność.
Na bandytę drogowego się nie donosi tylko zawiadamia się policję o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
Zawiadomienie policji o bandycie drogowym to jest bardzo pozytywne zasługujące na pochwałę pro obywatelskie zachowanie cywilizowanego człowieka.

Sapphiron

2018-05-10, 18:37
Abraxus napisał/a:


Zawiadomienie policji o bandycie drogowym to jest bardzo pozytywne zasługujące na pochwałę pro obywatelskie zachowanie cywilizowanego człowieka.



No to jest prawda, ale wiesz, w naszym społeczeństwie nadal obowiązuje przekonanie że to jest donosicielstwo albo kapusiostwo...
To nic że koleś złamał 7/10 możliwych przepisów w tym miejscu, to nic że na przejściu byli piesi których mógł potrącić... Przecież "JP na procentów 100"...

Tyle że mało kto sobie zdaje sprawę że tamtym przejściem mogło iść dziecko, mogło nie wyhamować jak dorosły i mogło być krwawo...
Ale przecież, "kapuś to kapuś"... niestety zostało nam to chyba aż od zaborów...

KiKiZ

2018-05-10, 21:33
@up: potwierdzam. dla niektórych zgłaszający takie coś to kapuś, tyle, że następnym razem taki debil z nagrania nie zabije "tylko" jednej osoby, tylko kogoś z Twojej rodziny lub znajomego, także panu z audi murzyński ku*as w dupsko i mam nadzieję, że straci prawo jazdy(a może za to co zrobił ;>)

gelluu

2018-05-11, 02:18
Biała Podlaska taka piękna