18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poczuje Pan niewielkie ukłucie...

An...........20 • 2021-08-19, 08:41


A po ukłuciu zaliczy Pan odlot życia...

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2021-08-19, 09:43 ]
Tłumaczenie translatora
Cytat:

Młody człowiek zmarł, gdy tylko otrzymał zastrzyk w celu zmniejszenia „bólu”, zmarł na żywo w telewizji przemysłowej

Szokujący incydent wyszedł na jaw z Hapur w stanie Uttar Pradesh. Młody mężczyzna nagle dostał bólu brzucha w szpitalu. Potem dostał zastrzyk przez przez pracownika szpitala. Gdy tylko podano zastrzyk, młody człowiek zaczął cierpieć i natychmiast zmarł. Cała sprawa dotyczy szpitala Star New Bharat, prywatnego szpitala w rejonie Garhmukteshwar Kotwali. Właściwie młody człowiek pojechał do szpitala ze swoją ciotką. W międzyczasie młody człowiek również zaczął odczuwać bóle żołądka, po czym młody człowiek otrzymał zastrzyk bólu od pracowników szpitala. Wkrótce po zastrzyku młody człowiek sapnął i zmarł na miejscu. Incydent śmierci młodego mężczyzny został uchwycony przez zamontowaną tam kamerę CCTV. Operator szpitala był również obecny na miejscu w momencie zdarzenia. W tym przypadku krewni zmarłego złożyli na policję zażalenie, na podstawie którego policja wszczęła śledztwo po zarejestrowaniu sprawy. Jednocześnie CMO Rekha Sharma mówi, że wysłałam zespół do szpitala, aby dowiedzieć się, jaki zastrzyk został podany młodemu mężczyźnie i jaki był z nim problem, cokolwiek się stanie po otrzymaniu zgłoszenia. , zostaną podjęte wobec niego surowe działania.

https://www.aajtak.in/crime/news/photo/uttar-pradesh-hapur-injection-man-died-cctv-live-death-video-police-fir-tste-1311579-2021-08-18-6

Halman

2021-08-19, 08:51
szczepcie się dalej...

~Angel

2021-08-19, 08:56
Halman napisał/a:

szczepcie się dalej...



Już nie wiedzą jak zachęcić ludzi do szczepień :lol:


wojtekpwse

2021-08-19, 09:10
Oho widzę, że Halman to również doświadczony ekspert w dziedzinie genetyki i opracowywania szczepionek wie dosłownie WSZYSTKO!! Marnujesz się tu ziomek siedząc pod obspermionym kocykiem w piwnicy u starych.

Halman

2021-08-19, 09:11
wojtekpwse napisał/a:

Oho widzę, że Halman to również doświadczony ekspert w dziedzinie genetyki i opracowywania szczepionek wie dosłownie WSZYSTKO!! Marnujesz się tu ziomek siedząc pod obspermionym kocykiem w piwnicy u starych.


a ty k***a kim jesteś? salowym z dodatkiem za covid?

An...........20

2021-08-19, 09:15


Driver19cm napisał/a:

AstraZeneca



Ja jestem po dwóch dawkach...

:lol:

Hexagon

2021-08-19, 09:31
z tego co wiem to szczepionki robi sie domięśniowo a tu widzimy jak napie**ala w kanał (czy. żyłę ) więc przestańcie napie**alać w komentach takie wypociny...

~Angel

2021-08-19, 09:40
Hexagon napisał/a:

z tego co wiem to szczepionki robi sie domięśniowo a tu widzimy jak napie**ala w kanał (czy. żyłę ) więc przestańcie napie**alać w komentach takie wypociny...



Jest opis tylko autorka to leniuch i nie chciało się jej opisać zdarzenia

Tłumaczenie translatora
Cytat:

Młody człowiek zmarł, gdy tylko otrzymał zastrzyk w celu zmniejszenia „bólu”, zmarł na żywo w telewizji przemysłowej

Szokujący incydent wyszedł na jaw z Hapur w stanie Uttar Pradesh. Młody mężczyzna nagle dostał bólu brzucha w szpitalu. Potem dostał zastrzyk przez przez pracownika szpitala. Gdy tylko podano zastrzyk, młody człowiek zaczął cierpieć i natychmiast zmarł. Cała sprawa dotyczy szpitala Star New Bharat, prywatnego szpitala w rejonie Garhmukteshwar Kotwali. Właściwie młody człowiek pojechał do szpitala ze swoją ciotką. W międzyczasie młody człowiek również zaczął odczuwać bóle żołądka, po czym młody człowiek otrzymał zastrzyk bólu od pracowników szpitala. Wkrótce po zastrzyku młody człowiek sapnął i zmarł na miejscu. Incydent śmierci młodego mężczyzny został uchwycony przez zamontowaną tam kamerę CCTV. Operator szpitala był również obecny na miejscu w momencie zdarzenia. W tym przypadku krewni zmarłego złożyli na policję zażalenie, na podstawiektórego policja wszczęła śledztwo po zarejestrowaniu sprawy. Jednocześnie CMO Rekha Sharma mówi, że wysłałam zespół do szpitala, aby dowiedzieć się, jaki zastrzyk został podany młodemu mężczyźnie i jaki był z nim problem, cokolwiek się stanie po otrzymaniu zgłoszenia. , zostaną podjęte wobec niego surowe działania.

https://www.aajtak.in/crime/news/photo/uttar-pradesh-hapur-injection-man-died-cctv-live-death-video-police-fir-tste-1311579-2021-08-18-6


An...........20

2021-08-19, 09:42
Angel napisał/a:

Jest opis tylko autorka to leniuch i nie chciało się jej opisać zdarzenia
Tłumaczenie translatora


Dzięki za uzupełnienie.

pyotreck

2021-08-19, 09:51
Zastrzyk przeciwbólowy na ból brzucha?
W sumie czemu nie skoro teraz już go nie boli brzuch.

rexo8

2021-08-19, 10:06
To wygląda na wkłucie dożylne może dostał powietrze gratis jak pani zapomniała odpowietrzyć strzykawkę (nie dla jaj się psika w górę aż coś wyleci ze strzykawki - to po to any powietrza nie było).

An...........20

2021-08-19, 10:08
Halman napisał/a:

szczepcie się dalej...



Halman co ty foliarz jesteś?

~Angel

2021-08-19, 10:08
pyotreck napisał/a:

Zastrzyk przeciwbólowy na ból brzucha?
W sumie czemu nie skoro teraz już go nie boli brzuch.



Nie słyszałeś np o no spie w zastrzykach?

Pizdus

2021-08-19, 10:11
Anosa20 napisał/a:

Halman co ty foliarz jesteś?



Większych foliarzy od kowidianów to nie ma