18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Początkujący parkour

mariusz3pl • 2023-02-05, 21:05


I co o tym sądzisz...?
Kilka niedociągnięć jest...


7wporzondku

2023-02-06, 01:05
Insaner napisał/a:

Jedynym wytłumaczeniem dlaczego on się w ogóle podniósł i może ruszać kończynami jest to, że jego głowa wbiła się chyba w miękką ziemię zaraz za tym betonowym murkiem. W przeciwnym razie nie widzę wyjaśnienia - ludzie praktycznie zawsze kończą sparaliżowani skacząc na główkę do płytkiej wody w której przecież wytracają prędkość, a tutaj jeszcze taka masa.



Przeanalizowałem film klatka po klatce i mi to wyglada nie na betonowy murek tylko na taka budkę z blachy jak na tych stacjach od prądu je stawiają. Zobacz ze gruby zrobił w niej wgniecenie jak tłuszczem i głowa zaj***l skok wiary

Diux

2023-02-06, 02:18
Miał dużo szczęścia. Takie piękne skorpiony zazwyczaj kończą się warzywkiem.

z3r0c00l1337

2023-02-06, 02:44
Bardzo ambitnie ! Biorąc pod uwagę jak zbudowany jest :D

Wyjcio

2023-02-06, 03:36
j***ny, więcej farta jak tłuszczu.

Leatherface

2023-02-06, 10:15
Z taką tuszą to i tak mu dobrze wyszło :lol:

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-02-06, 10:53
sothis napisał/a:

A ja tam szanuje, jest tucznikiem ale jednak chce się ruszać, jak się nie zabije wcześniej to będą z niego ludzie. A nie taka świnia z chowu klatkowego co jak słyszy ze po pracy idę na spacer kilka km to patrzy na mnie jakbym powiedział że idę wyr*chac mu syna, córkę psa i rybki.



ja też szanuję nawet jak zginie przy tych skokach to będzie miał lepsze życie niż jakiś sp***ox co żyje tylko twarzoksiązką

mazga50

2023-02-07, 05:01
BarmanInternetu napisał/a:

Aż dziwne że debil sobie karku nie skręcił



Zwłaszcza przy takiej masie .

kryptonowa_laska

2023-02-07, 13:59
BarmanInternetu napisał/a:

Aż dziwne że debil sobie karku nie skręcił



Wały tłuszczu wokół szyi i na karku zrobiły za stabilizację jak kołnierz ratunkowy. Po wypadku nawet nie musi takiego zakładać, bo nosi go cały czas ze sobą.