18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pocieszny ojciec

gabrys2011 • 2013-08-25, 23:16

Sadystyczny tatuś opowiada co robi jak troszkę popije :lodowka:
wg.mnie takie rzeczy powinny być na sadolu , a nie jak jakiś gnój chodzi z plecakiem w wodzie

ale co ja tam wiem uprzedzę wasze hejty ch*j mi w dupę jestem zj***ny :goatse:

PRG

2013-08-26, 14:44
Ojcostwo nie jest dla idiotów :/

Severitus

2013-08-26, 14:44
>Brak adblocka
>Google Chrome
>Wiedza bezużyteczna
>Instagram

Kolego. Jesteś żałosny.


To...........sz

2013-08-26, 14:49
@up mr_9mm Sadol miałby swoje 5 minut w telewizji :-D Wyobraźcie sobie nagłówki w gazetach, i żółty pasek w TV :D Te wywiady z matkami które mówią "Nigdy nie pozwalajcie wchodzić na tą stronę swoim dzieciom! Moje dziecko dostało przez nią padaczki fiuta, i nie będzie mógł do końca życia sikać w prostej linii!". Ta rozpacz zagubionych rodziców, ten buuuul dupy lewicowych cwe*i. Coś pięknego!



ps. j***ć allaha, i wszystkie dzieci jego (mahomet obciąga).

Ko...........ey

2013-08-26, 15:45
To tak wygląda youtube bez adblocka...

marcinc53

2013-08-26, 19:00
Severitus napisał/a:

>Brak adblocka
>Google Chrome
>Wiedza bezużyteczna
>Instagram

Kolego. Jesteś żałosny.



Google Crome to aktualnie najlepsza, najszybsza, najbardziej intuicyjna i z ładnym interfejsem(to akurat wg mnie tylko), z multum opcji i rozszerzeń przeglądarka. Na drugim miejscu jest płonący lis. Jednak dalej wolę chroma.
Nie znasz się cieciu.

Severitus

2013-08-26, 19:34
marcinc53 napisał/a:



Google Crome to aktualnie najlepsza, najszybsza, najbardziej intuicyjna i z ładnym interfejsem(to akurat wg mnie tylko), z multum opcji i rozszerzeń przeglądarka. Na drugim miejscu jest płonący lis. Jednak dalej wolę chroma.
Nie znasz się cieciu.
Obrazek



Bynajmniej jesteś zabawny nowicjuszu.


Na dodatek chrome to teraz nadzorowany przez PRISM piesek szpiegujący.
Więc miłej pogadanki z FBI.

marcinc53

2013-08-26, 20:49
Severitus napisał/a:



Bynajmniej jesteś zabawny nowicjuszu.
Obrazek

Na dodatek chrome to teraz nadzorowany przez PRISM piesek szpiegujący.
Więc miłej pogadanki z FBI.



Wiadomo, że każdy test jest inny. Ja widziałem już kilka i większość znacznie różni się od siebie. To co mówiłem o chromie było z własnego doświadczenia. Osobiście dopóki nie wyszedł chrome korzystałem z firefoxa. Po przerzuceniu się na crome od razu wyczuwalna różnica w szybkości. Ostatnio też sprawdzałem sobię firefoxa na moim kompie (firefox najnowszy więc bez bólu dupy, że dużo się pozmieniało) na tej samej prędkości internetu i chrome wg mnie dalej góruje. Dziękuję i na koniec dodam. Że jak korzystasz z innej przeglądarki to nie myśl, że nikt ci nie czyta mailów. Tak jest wszędzie więc nie wciskaj kitów, że tylko w chromie. :-|

yeti2008

2013-08-27, 03:56
fejk i prowokacja jak ch*j, jako login karol wojtyla napisane w cyrylicy

Severitus

2013-08-27, 08:12
marcinc53 napisał/a:



Wiadomo, że każdy test jest inny. Ja widziałem już kilka i większość znacznie różni się od siebie. To co mówiłem o chromie było z własnego doświadczenia. Osobiście dopóki nie wyszedł chrome korzystałem z firefoxa. Po przerzuceniu się na crome od razu wyczuwalna różnica w szybkości. Ostatnio też sprawdzałem sobię firefoxa na moim kompie (firefox najnowszy więc bez bólu dupy, że dużo się pozmieniało) na tej samej prędkości internetu i chrome wg mnie dalej góruje. Dziękuję i na koniec dodam. Że jak korzystasz z innej przeglądarki to nie myśl, że nikt ci nie czyta mailów. Tak jest wszędzie więc nie wciskaj kitów, że tylko w chromie. :-|



Kto mówi o mailach, google przesyła dane twojego komputera do serwera GOOGLE a tam są wysyłane do instytucji takich jak CIA i FBI aby zbierać dane. A Firefox to open source.

Domofon

2014-04-21, 01:23
Jego nick to z cyrylicy Karol Wojtyła, więc troll ;-; Tyle ludzi się nabrało :D