18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pociąg, ostatni selfik.

~_Yarko_ • 2019-07-31, 15:28

Wygląda bardziej na głupotę, niż fejk.

Mors_Nigra

2019-08-01, 00:09
samanta napisał/a:

frajerze szmaciarzu popisałeś się oklaski



Już ci powiedziałem, japa. Przypie**alasz się do ludzi z dupy i czego oczekujesz? Może szacunku jeszcze? Fajnie też, że jak typowa pinda obraziłaś się na pierwsze słowa mojego posta i zignorowałaś resztę. Typowy osobnik z jednym zwojem więcej od konia. Tfu na robactwo. Na szczęście jest więcej kobiet na sadolu, które ratują tutaj honor pań, który tak starasz się zbesztać.

Hose88

2019-08-01, 00:38
Mors_Nigra napisał/a:



Ziomek, zgadzam się z Tobą pod wieloma postami, ale tutaj to Ty żeś wyskoczył z ryjem do laski, która nie napisała w sumie nic obraźliwego, tylko uogólniła. Hamuj nieco bajerę, bo ani to ładne, ani miłe.

Jeśli chodzi o film, to masz wodny znak theync.com, tam nie ma fejków. Możesz sobie wejść i odnaleźć ten filmik z oryginalnym opisem zdarzenia, zamiast pluć jadem. Szanujmy się do k***y nędzy (poza Laolą i wiewórem).

Mors_Nigra

2019-08-01, 01:18
Hose88 napisał/a:

Ziomek, zgadzam się z Tobą pod wieloma postami, ale tutaj to Ty żeś wyskoczył z ryjem do laski, która nie napisała w sumie nic obraźliwego, tylko uogólniła. Hamuj nieco bajerę, bo ani to ładne, ani miłe.
Jeśli chodzi o film, to masz wodny znak theync.com, tam nie ma fejków. Możesz sobie wejść i odnaleźć ten filmik z oryginalnym opisem zdarzenia, zamiast pluć jadem. Szanujmy się do k***y nędzy (poza Laolą i wiewórem).



Nie chodzi mi o to, czy to fejk czy nie. Chodzi mi o to, że gość miał święte prawo po obejrzeniu tego vidła mieć wątpliwość. A został zwyzywany od gimbazy, za samo to. Osobiście wk***iła mnie już dzisiaj do końca ta ostatnia moda na przyjebywanie się do każdego o byle pierdołę i doszukiwanie się w kimś czegoś i dopisywanie komuś(jak domniemana gimbaza) byle by rzucić błockiem. Szczególnie tu. Z tą "laską", to nie był bym taki pewien, to raz, dwa, że mało mnie obchodzi, co kto ma między nogami, jestem za 100% równouprawnieniem/traktowaniem, dosłownie i poważnie. Może za ostro, zgoda, ale z intencji się nie wycofuję.

ritu4l

2019-08-01, 02:46
samanta napisał/a:

Tak oddychający manekin... wszystko co szokujące dla gimbazy jest fejkiem co za czasy.



Powiedziałbym raczej, że gimbaza wierzy we wszystko co zobaczy w internetach i łyka wszystko jak pelikan, nie używając samodzielnie zwojów mózgowych. A może po prostu jesteś ślepa? "Co za czasy", :lol:

Ps., kto wam wcisnął, pelikanki, że na ync nie ma fejków? To tak jakby powiedzieć że jak coś ma znaczek sadola to nie może być fejk :roll:

mieszał

2019-08-03, 21:48
No k***a , ale odj***ł .

AlbertoNihilo

2023-07-30, 22:17
To nie manekin. Manekin po uderzeniu nie padł by w taki sposób. W zwolnionym tempie widać, że ją zgięło w pół a ręce na boki poleciały.