18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pociąg i tak przejedzie

~_Yarko_ • 2021-07-08, 11:27
W Luksemburgu kobieta wjechała na przejazd kolejowy.


Będąc w szoku :shock: , została odwieziona do szpitala.

Buraczanepole

2021-07-08, 23:23
Insaner napisał/a:


Naprawdę jak widzę te wypadki na przejazdach to uważam, że do kursu prawa jazdy powinny dojść badania psychologiczne na radzenie sobie z myśleniem w trakcie stresu.



Bzdura, na kursach powinny być zajęcia praktyczne z wyłamywania szlabanu

Wyjcio

2021-07-09, 00:19
mygyry napisał/a:

Ludzie mają jakąś blokadę psychiczną, że wolą rozpie**olić pociąg, auto i czasem jeszcze dać się zabić, niż rozj***ć szlaban?!



to jest k***a niepojete jak to jest mozliwe, juz nawet jak ci pojazd nie che ruszyc to sp***alasz jak najdalej, a tu ch*j, nie polamie szlaabnu bo lakier porysuje.
Do tego sie trabi w tv itd, ze szlabany sa bardzo latwe do pokonania dla pojazdow...

Gruezi

2021-07-09, 00:52
Mieszkam dziesięć kilometrów od tego przejścia, że też mnie k***a tam wtedy nie było. Ehh

dzaanas86

2021-07-09, 18:19
mygyry napisał/a:

Ludzie mają jakąś blokadę psychiczną, że wolą rozpie**olić pociąg, auto i czasem jeszcze dać się zabić, niż rozj***ć szlaban?!



Ludzie są bezmyślni. Stado baranów. Ja kiedyś zrobiłem eksperyment społeczny używając taśmy ostrzegawczej. Były dwa wejścia z jednej strony (północ/południe) na kładkę nad jezdnią (wschód/zachód), taką zwykłą prowadzącą na drugą stronę większych ulic. Bariera w postaci tej taśmy zwieszonej na jednym z dwóch wejść na kładkę po tej samej chodnika, okazała się być niemożliwa do pokonania. Barany stały przed taśmą i widziały jak 8 metrów dalej z tego samego chodnika, z tego samego poziomu bez rozciągniętej taśmy- wchodzą na kładkę. Jakieś dobre 2-3 minuty barany analizowały sytuację, że jednak można tymi drugimi schodkami wejść... Dodam tylko, że kino, kabaret i tvp- wysiada przy tym co się tam odjaniepawlało

DzidaZawodnik

2021-07-10, 01:36
mygyry napisał/a:

Ludzie mają jakąś blokadę psychiczną, że wolą rozpie**olić pociąg, auto i czasem jeszcze dać się zabić, niż rozj***ć szlaban?!



mają wpajane systemowo posłuszeństwo od małego. Nie myślą samodzielnie.

Sigonek

2021-07-10, 22:13
Już niedługo na Otomoto kolejna nówka sztuka od Niemca lekarza - emeryta :D

razak

2021-07-13, 17:41
mygyry napisał/a:

Ludzie mają jakąś blokadę psychiczną, że wolą rozpie**olić pociąg, auto i czasem jeszcze dać się zabić, niż rozj***ć szlaban?!



przecież Oni zawsze liczą na to, że pociąg ich ominie albo wyhamuje :D