18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pocałunek węża

~Sunday • 2013-04-09, 17:42
Takie tam słodziaki przytulaki z wężem. :)

Splitterek

2013-04-10, 16:14
zauważyłem że nie tylko ja mam dziwny mózg i nie tylko ja czekałem na upie**olenie ;> :)

jubbaday

2013-04-10, 16:17
Nidy nie zrozumiem ludzi trzymających takie zwierzęta.

Zapomniałem dopisać, daję za to litr mleka.

Melooksg

2013-04-10, 16:58
wąż, pies czy kot... to samo ;) Każde zwierze odpowiednio uczone od małego będzie przytulaśne, a agresywnie zareaguje tylko wtedy, kiedy będzie się bało, tzn. poczuje niebezpieczeństwo.
A to, że węże są "be" bo mają groźny jad to już powinno się je wszystkie wyeksmitowań na czarny ląd. ;d

pyskatyyy

2013-04-10, 17:11
@TheSmurf
"Jad" to Ci chyba wujek wstrzykiwał gdy brał Cie na kolana, stąd ta trauma. Ten mały pyton tygrysi nie jest żadnym zagrożeniem, dopiero gdy podrośnie może być barwnie.

Trimeresurus

2013-04-10, 17:34
@up, to życzę powodzenia z kobrami... niektóre zwierzęta to indywiudaliści jakich mało, węże to najlepszy przykład. Jak trzymasz w terrarium to ok, ale jak chcesz wyciągać, to łatwo je wkurzyć, wiadomo, są i tzw. ciepłe kluchy" posród węzy, ale są tez i wredne suki :D Nie zmienia to faktu, że gady są ekstra i olać frajerów, co to ,,lepiej wiedzą" jakie zwierzęta są fajne :) Każde coś w sobie ma i tyle (no, może poza zasranymi insektami).

arthovv

2013-04-10, 17:35
przyzwyczaja się pomału, za kilka lat bedzie z nim w piździe przewijać się na redtubie .

Zikorskee

2013-04-10, 17:48
Fajne, fajne. Ale bądźmy szczerzy, kiedyś mu odjebie.

pyskatyyy

2013-04-10, 17:51
Trimeresurus napisał/a:

@up, to życzę powodzenia z kobrami... niektóre zwierzęta to indywiudaliści jakich mało, węże to najlepszy przykład. Jak trzymasz w terrarium to ok, ale jak chcesz wyciągać, to łatwo je wkurzyć, wiadomo, są i tzw. ciepłe kluchy" posród węzy, ale są tez i wredne suki :D Nie zmienia to faktu, że gady są ekstra i olać frajerów, co to ,,lepiej wiedzą" jakie zwierzęta są fajne :) Każde coś w sobie ma i tyle (no, może poza zasranymi insektami).



gdzie Ty tu człowieku widzisz kobrę? Filmik przedstawia pytona, który jest chyba najprostszym i najłagodniejszym wężem do hodowli a Ty z kobrą wyjeżdżasz. To tak jakby ktoś kupił sobie labradora a Ty byś napisał, że ch*jowo jest trzymać kojota w domu.

Trimeresurus

2013-05-30, 13:35
@pyskatyyy to pisałem odnośnie posta ,,kazde zwierzę da sie urobić"... ktoś mi się wciął w komentarz takżę sorry. Ot, takie sprostowanie. Lepiej? I czasowo też zareagowałem, ale no... Nie chce mi się wiecznie sprawdzać co i kto mi pisze.