18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pocałuj mnie w dupę

~Velture • 2022-09-08, 19:25
Gość w hondzie chyba się nie spodziewał debila na torze :sparta:


dżonyłojlker

2022-09-08, 19:52
Zajebiście pomykał, gdyby nie zawalidroga w babskim gównie, pomykałby dalej.

Takafura

2022-09-08, 20:17
HenrykS. napisał/a:

Zajebiście pomykał, gdyby nie zawalidroga w babskim gównie, pomykałby dalej.


Ci co jada szybciej to świry. ci co wolniej niż ja to zawalidrogi...


35i

2022-09-08, 20:18
Nie obliczył gabarytu. Pewnie myślał, że popie**ala Seicento. Poza tym, wjechał w dupę, w czym problem?

Budrys2000

2022-09-08, 21:27
Rikord widjo! Będziesz na stopchamie!

;-)

mit2

2022-09-08, 21:49
Kierowcy bmw nawet na torze jeżdżą jak ch*je :lol:

PepsiQ

2022-09-08, 22:01
Marka zobowiązuje do wypadku

Barnellini

2022-09-08, 22:02
Kierowca BMW (o ile tak można nazwać prowadzącego ten pojazd ;) ) nie przewidział, że ten z hondy wciśnie hamulec tuż przed wyprzedzaniem przez bawarkę.
Na filmie widać zapalające się światła stop tuż przed zderzeniem w hondzie.

HenrykS. napisał/a:

Zajebiście pomykał, gdyby nie zawalidroga w babskim gównie, pomykałby dalej.



To "babskie gówno" zapewne jest szybsze niż jakikolwiek pojazd, którym w życiu jechałeś :D


dżonyłojlker

2022-09-08, 22:45
Barnellini napisał/a:

To "babskie gówno" zapewne jest szybsze niż jakikolwiek pojazd, którym w życiu jechałeś



Trochę się naczekałem, aż ktoś się zesra. Dwiesta kuniuf w serii, wypatroszona podsufitka i wygłuszenia, dolot podróba injen. Kurła jak to idzie, a no i jeszcze klocki, pół ceramika, pól gównolit, nie hamują, ale za to nie brudzą felgi podróba rota. Ale bym takim babskim syfikiem pojeździł w kółko na wstecznym :wali:

djpyza

2022-09-08, 23:19
mit2 napisał/a:

Kierowcy bmw nawet na torze jeżdżą jak ch*je



bo tylko c*pka ich ratuje :D karyna !! buahahha

radek225

2022-09-08, 23:54
mit2 napisał/a:

Kierowcy bmw nawet na torze jeżdżą jak ch*je



Ci co jeżdżą jakimkolwiek BMW albo mają manię wielkości, albo zaburzenia paranoidalne, albo syndrom mesjasza, albo kompleks małego ch*ja, albo są naćpani, albo naj***ni, albo znaleźli porzucone E36 z kompletem dokumentów, kluczy, umową in blanco, albo r*chali swoją matkę, robili lachę ojcu, lizali cipe siostrze, robili lachę bratu, albo obciągali swemu psu, albo j***li kozę sąsiada, ssąc przy tym bykowi. Po prostu nikt normalny nie jeździ BMW i nigdy nie spotkałem normalnego kierowcy tejże marki. Jak widzisz kogoś w BMW to ta osoba nigdy nie jest normalna, nawet jak wydaje się w porządku po ponad 15 minutach rozmowy. To jest cieć do utylizacji, najlepiej jednocześnie z jego samochodem. Widzisz kogoś w BMW, to tak jakbyś widział babę z p*zdą na wierzchu, albo typa z ku*asem na wierzchu - po prostu coś z taką osobą jest nie tak, i trzeba ją omijać szerokim łukiem oraz udawać, że się kogoś takiego nie widzi oraz nie zna.

~Velture

2022-09-09, 01:46
radek225 napisał/a:

Ci co jeżdżą jakimkolwiek BMW albo mają manię wielkości, albo zaburzenia paranoidalne, albo syndrom mesjasza, albo kompleks małego ch*ja, albo są naćpani, albo naj***ni, albo znaleźli porzucone E36 z kompletem dokumentów, kluczy, umową in blanco, albo r*chali swoją matkę, robili lachę ojcu, lizali cipe siostrze, robili lachę bratu, albo obciągali swemu psu, albo j***li kozę sąsiada, ssąc przy tym bykowi. Po prostu nikt normalny nie jeździ BMW i nigdy nie spotkałem normalnego kierowcy tejże marki. Jak widzisz kogoś w BMW to ta osoba nigdy nie jest normalna, nawet jak wydaje się w porządku po ponad 15 minutach rozmowy. To jest cieć do utylizacji, najlepiej jednocześnie z jego samochodem. Widzisz kogoś w BMW, to tak jakbyś widział babę z p*zdą na wierzchu, albo typa z ku*asem na wierzchu - po prostu coś z taką osobą jest nie tak, i trzeba ją omijać szerokim łukiem oraz udawać, że się kogoś takiego nie widzi oraz nie zna.



A co z kierowcami Mercedesów?

mit2

2022-09-09, 19:50
VeIture napisał/a:

A co z kierowcami Mercedesów?


Mi się merole, szczególnie te starsze, kojarzą ze złotówami. To chyba mówi wszystko :-D

Tomkov

2022-09-11, 16:01
Ryzyko wliczone w koszta