18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobudka!!!

k18t • 2012-09-25, 23:46
Mógł wysiąść z tą kamerą i nagrywać dalej, byłby ładny hard

thez

2012-09-26, 16:21
@vass

Tylko pamiętaj cwaniaku, że ze snem nikt jeszcze nie wygrał. Jak Ci się srać będzie chciało to poczujesz kiedy się zesrasz. A jak chce Ci się spać to nigdy nie będziesz wiedział kiedy zasnąłeś.

Najlepszy_na_świecie

2012-09-26, 16:52
mielon napisał/a:

7,11,2012 Oszukać przeznaczenie : ) zdarzenie przed datą ??



Witamy w globalnej sieci. :)

Miesiąc/dzień/rok - standard używany w wielu krajach, głównie w USA.

Tutaj 11 lipiec 2012

baleksus

2012-09-26, 17:51
Najlepszy_na_świecie napisał/a:



Witamy w globalnej sieci. :)

Miesiąc/dzień/rok - standard używany w wielu krajach, głównie w USA.

Tutaj 11 lipiec 2012



Ale nie w Rosji. Po prostu źle ustawił.

Dziamian

2012-09-26, 18:47
miałem taką sytuację wracając ze znajomym z woodstocku, widząc podobnym manewr jaki zaczął wykonywać jak typ w tym busie, zacząłem trąbić bo spanikowałem :hitler: i to go przebudziło

karoldeicide

2012-09-26, 19:09
kutafon nie trąbił - może zbierał materiały na harda?

RITI

2012-09-26, 20:52
Ja pie**ole, dlaczego on nie trąbił?! Pierwsza myśl jaka mi przeszła przez myśl to rąbnięcie. Być może kierowca by się ocknął, no chyba że miał zawał...

pozeracz_kotow

2012-09-26, 21:01
Oczywiście teraz nagle każdy forumowy fachowiec mówi, że by trąbił... ch*ja byście zrobili i taka jest prawda. Na początku może się wydawać, że gościu zabiera się do wyprzedzania. Minęła jedna sekunda zanim koleś zjechał z lewego pasa i jebnął w słup. Reakcja przeciętnego kierowcy od zobaczenia zagrożenia do naciśnięcia pedału hamulca trwa właśnie jedną sekundę, a ile trwa reakcja od zobaczenia zagrożenia, zinterpretowania go i stwierdzenia, że należy zatrąbić - na pewno dłużej, więc nie pie**olcie znafcy, że kierowca filmujący zdarzenie mógł coś zrobić w tej sprawie.

theszponder

2012-09-26, 22:07
ani klaksonu nic... tylko patrzył. Co za ludzie...

olosz

2012-09-26, 22:20
Klakson ch*ja by dał, bo nawet jakby się zbudził to przed jego oczami ukazałby się słup, w który przypie**oli. Po drugie sytuacja wygląda z początku tak, że gościu (ten co zaj***ł) wk***ił się na tego w czarnym co go wyprzedzał i może też chciał pocisnąc. Ogólnie sytuacja ch*jowa i szkoda kierowcy (no chyba, ze naj***ny usnął za kółkiem)

vass

2012-09-26, 22:33
thez napisał/a:

@vass

Tylko pamiętaj cwaniaku, że ze snem nikt jeszcze nie wygrał. Jak Ci się srać będzie chciało to poczujesz kiedy się zesrasz. A jak chce Ci się spać to nigdy nie będziesz wiedział kiedy zasnąłeś.


Jak przejedziesz 3 miliony km, to możesz ze mną pogadać, na razie możesz iść się wysrać :-P

szefooo

2012-09-27, 01:35
@up Znałem takiego co milion km kozakował. Milion pierwszy był ostatni.