18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobudka po kitajsku

CrazyEdek • 2023-05-26, 19:35
Nie ma to, jak se uciąć drzemkę.


Duczki1234

2023-05-26, 19:40
Pies miał więcej rozumu jak te naleśniki ...

SkoPio1

2023-05-26, 20:19
No i nie wiem - czy oni śpią na podjeździe, czy on jeździ po sypialni...



banerr

2023-05-26, 20:37
Twardogłowa ta żółta nacja.

dżordż

2023-05-26, 20:57
te skuriwele są nieśmiertelne czy jak?

BambiPMT

2023-05-26, 21:03
Ja pie**ole, oni są jak lemingi. W kraju, gdzie na drodze masa wygrywa oni se k***a na niej śpią.

Siriuz

2023-05-26, 21:05
@up wszędzie masa wygrywa :)

patmon

2023-05-26, 21:10
To gdzie oni śpią, to temat rzeka, po prostu taka ich kultura. Rozpie**ala mnie to jakie umiejętności za kółkiem mają, że jadą k***a gdzie popadnie i po czymś lub po kimś, i ja pie**ole, wielce zdziwieni, że co to się stało. Dla sadola oczywiście poklask, jest materiał można się pośmiać i piwo postawić, ale filmy z kucającymi dzieciakami lub jak tu leżącymi ludźmi za h*j nie ogarniam jak można prowadzić auto i nie widzieć gdzie jadę!

Batman_

2023-05-26, 21:10
W moich okolicach na takich się mówi „policjant na drodze” :mrgreen:

psotna_cipka

2023-05-26, 21:11
Nie ma to jak piknik na łonie natury :mrgreen:

Res0r

2023-05-26, 22:06
patmon napisał/a:

To gdzie oni śpią, to temat rzeka, po prostu taka ich kultura. Rozpie**ala mnie to jakie umiejętności za kółkiem mają, że jadą k***a gdzie popadnie i po czymś lub po kimś, i ja pie**ole, wielce zdziwieni, że co to się stało. Dla sadola oczywiście poklask, jest materiał można się pośmiać i piwo postawić, ale filmy z kucającymi dzieciakami lub jak tu leżącymi ludźmi za h*j nie ogarniam jak można prowadzić auto i nie widzieć gdzie jadę!



Na szczęście śpiących na ulicyw Polsce, żyjemy w kraju gdzie co 3 metry starasz się ominąć dziurę aby nie rozj***ć zawieszenia, tak więc przejechanie śpiocha może być no najwyżej celowe.
Ja omijam większe grudki żwiru na drodze aby mi baku nie przedziurawiło a oni tam nie widzą przeszkody wielkości człowieka czy innego tam trójkołowca.

Nemrod90

2023-05-26, 22:41
patmon napisał/a:

To gdzie oni śpią, to temat rzeka, po prostu taka ich kultura. Rozpie**ala mnie to jakie umiejętności za kółkiem mają, że jadą k***a gdzie popadnie i po czymś lub po kimś, i ja pie**ole, wielce zdziwieni, że co to się stało. Dla sadola oczywiście poklask, jest materiał można się pośmiać i piwo postawić, ale filmy z kucającymi dzieciakami lub jak tu leżącymi ludźmi za h*j nie ogarniam jak można prowadzić auto i nie widzieć gdzie jadę!



I co najlepsze, żółte bydło jest obecnie przedstawiane jako najinteligentniejszy naród świata. Już to, k***a, widzę. Poziom intelektualny chinoli raczej mocno nie różni się od hindusów czy pakistańczyków.

marcino_zly

2023-05-27, 00:46
I to jest prawdziwy "śpiący policjant".
:mrgreen: