18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobity za kradzież

Ne...........ro • 2015-10-12, 17:33
Gościu w Peru coś zaj***ł i go rozebrali polecam :ok:


rufus90

2015-10-12, 22:28
Co wy pie**olicie? Co to za litość dla złodziei?!
Chłosta jest o wiele lepszą karą niż jakieś więzienie. W waszych zasranych głowach to należałoby go zamknąć do pierdla, nakarmić, ubrać i odesłać po zimie, żeby kradł dalej. A tutaj chłopak został upokorzony i może do niego coś dotrze. Może zrozumie, że kraść nie można.

Ktoś tam napisał, że nie wiadomo, co ukradł. A co to k***a za różnica. To jak ktoś zajebie komuś portfel to jest mniej zły, niż Tusk? Jeden złodziej i drugi tak samo.

j***ć złodziei!

JA...........or

2015-10-12, 22:53
Nie wiedzialem ze w Peru mieszkaja dzikusy

TechnoVikingSven

2015-10-13, 00:01
Efekt pawłowa zastosowany idealnie
od teraz złodziejowi kradzież jednoznacznie skojarzy się z nieprzeciętnym bólem :)

tigerqaz

2015-10-13, 00:25
Osądzacie i negujecie złodzieja z zza granicy.
Dotychczas wynikiem każdych Waszych wyborów jest złodziej bądź grupa (partia) złodziei.
I co Wy k***a na to???
Sami powodujecie to że okradają Was na żywca w tysiącach a nawet milionach rocznie a wyżywacie się na kolesiu co nie ukradł nic wartościowego, samochód rzecz nabyta. Nie minie kilka lat i sami zaczniemy kraść bo nas na życie stać nie będzie. I wtedy my taki wpie**ol zbierzemy a ktoś nas nagra i wrzuci na neta.

Takie pie**olenie!!!

orwell14

2015-10-13, 00:33
To mi się w tej Ameryce Południowej podoba. Tam nadal jest jak być powinno u nas, ale nam już wyprali mózgi. Także jak widać niektórym forumowiczom. Jak złapią pedofila czy gwałciciela, to zabiją na środku ulicy po strasznych torturach, a złodzieja upokorzą i mu wpie**olą. A złodziej to największe ścierwo, zaraz po mordercach i właśnie pedofilach oraz gwałcicielach.
j***ć każdego kto podpisuje się pod hasłem "wolność [...] i złodziejom".

OrokorokO

2015-10-13, 06:42
Nie ma to jak ojcowski wpie**ol pasem na dobre wychowanie

Jiggaman

2015-10-13, 13:12
Gunwo, nic nie widać

m7ip

2015-10-13, 22:08
Ogólnie podoba mi sie taka koncepcja "samosądu" nie odrywasz policjantów od pączków.

rocknrolla89

2015-10-14, 00:49
a mi się wydaje, że gość poprostu miał osiemnastkę: stąd to pasowanie.