18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobity i zakneblowany

Jesse.Pinkman • 2021-12-05, 22:09
Niestety nie znalazłem info za co i gdzie.

baronturbina

2021-12-05, 22:30
Hard. Sytuacja wymaga wypie**alania z poczekalni. Jessie weź przestań pi. I wrzucaj tematy pod dobre adresy!!!

Jesse.Pinkman

2021-12-05, 22:32
baronturbina napisał/a:

Hard. Sytuacja wymaga wypie**alania z poczekalni. Jessie weź przestań pi. I wrzucaj tematy pod dobre adresy!!!


Za słabo na harda w moim odczuciu - żyje, wszystkie kończyny jeszcze ma, trochę krwi to za mało. Jeśli się mylę to przeniosą zapewne albo skasują.

Kriski

2021-12-05, 22:32
baronturbina napisał/a:



Co w tym materiale nadaje się na harda? Czyżbyś krwi nigdy nie widział?


baronturbina

2021-12-05, 22:43
Ale lekko go doj***li prawda? Wyobraź sobie ze twoja córka to odpala… przypadkiem siadając na twojego tableta marki manta.

Kriski napisał/a:

Co w tym materiale nadaje się na harda? Czyżbyś krwi nigdy nie widział?


Nigdy nie widziałem. Jestem wstrząśnięty tą zawartością. Jest 22:42 i boje się ze nie usnę, a mam na 5:40 do pracy w biedronce. Jak obsłużę klientów na kasie z taką traumą? Nie mówię dalej o samym fakcie wykładania nabiału do chłodni. Nie dam rady!

neo001

2021-12-05, 23:39
baronturbina napisał/a:

Ale lekko go doj***li prawda? Wyobraź sobie ze twoja córka to odpala… przypadkiem siadając na twojego tableta marki manta.



To jej zabroń wchodzić na sadola, to nie jest strona dla córeczek! Po za tym wyobraź sobie córeczkę odpalającą przypadkiem na Twoim tablecie marki manata dział hard :D

sothis

2021-12-05, 23:51
neo001 napisał/a:

To jej zabroń wchodzić na sadola, to nie jest strona dla córeczek! Po za tym wyobraź sobie córeczkę odpalającą przypadkiem na Twoim tablecie marki manata dział hard



Jego córeczka ma ogon i nim merda, jak tatuś wraca z biedronki.

jjuice

2021-12-06, 01:32
Luzik Pinksman, nikogo nie obchodzi jego historia ważne, że był czarny i własnie ktoś mu przerabia ryj na tatar!

baronturbina

2021-12-06, 06:27
sothis napisał/a:

Jego córeczka ma ogon i nim merda, jak tatuś wraca z biedronki.


Właśnie nie kupuje w biedronce tylko w ałszanie. Muszje z Podlasja do sąsjedniego województwa jeździć bo u nas tylko maju supersamy.

RayRobinson

2021-12-06, 08:33
baronturbina napisał/a:

Właśnie nie kupuje w biedronce tylko w ałszanie. Muszje z Podlasja do sąsjedniego województwa jeździć bo u nas tylko maju supersamy.



Pisze sie oszą nie ałszan!

baronturbina

2021-12-06, 10:18
RayRobinson napisał/a:

Pisze sie oszą nie ałszan!


Racyja. A ty wisz ze na Podlasju nje nowji sje po polsku. Stą ten błąd.

Carti

2021-12-08, 03:53
Tyga to ty ?