18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobito kierowcę MZK

panpies • 2022-08-11, 19:29
Wina paniusi co wózka nie trzymała, czy kierowcy autobusu ? Wyrok na filmie

źródło: Jelonka
moje miasto takie piękne :idzwch*j:

zlylukasz

2022-08-12, 12:16
Ja rozumiem Sebastiana.Sam mam dziecko 8 letnie i jajby mi sie wózek przewrócił z dzieckiem to bym sie wkurzył.Kierowca widać coś tam jeszcze pyskował i sprowokował Sebastiana .Dostał po mordzie słusznie a w mediach jest napisane że kierowca cieżko pobity .Kierowca do wora jak nie umie jezdzić autobusem .Pewnie specjalnie to zrobil cwe*.

Nakurwiator71

2022-08-12, 13:15
DmNQ napisał/a:

Powinni mu wj***ć usiłowanie zabójstwa. W takiej agresji mogło sie wszystko wydarzyć. A tak dostanie 2 lata w zawiasach na 5 i ch*j . Do utylizacji taka patologia j***na.



Jakie usiłowanie zabójstwa jak to jakaś p*zda 0 trafionych ciosów

bystszak

2022-08-12, 13:17
Ty to dopiero debil jesteś.

Nakurwiator71

2022-08-12, 13:28
zlylukasz napisał/a:

Ja rozumiem Sebastiana.Sam mam dziecko 8 letnie i jajby mi sie wózek przewrócił z dzieckiem to bym sie wkurzył.Kierowca widać coś tam jeszcze pyskował i sprowokował Sebastiana .Dostał po mordzie słusznie a w mediach jest napisane że kierowca cieżko pobity .Kierowca do wora jak nie umie jezdzić autobusem .Pewnie specjalnie to zrobil cwe*.



Wózek się trzyma albo zapina na pasy (tak ta technologia w autobusach w 21 wieku istnieje).
,,Kierowca do wora jak nie umie jeździć" a ty wypie**alaj do podstawówki na fizyke dowiedzieć się czym jest siła odśrodkowa a nie stykaliście się końcowkami w kiblu

btnx

2022-08-12, 13:39
zlylukasz napisał/a:

Sam mam dziecko 8 letnie i jajby mi sie wózek przewrócił z dzieckiem to bym sie wkurzył.



ch*j nas jebie twoje dziecko. W łeb się pie**olnij bo i tak nic z ciebie nie będzie. Stanąłbyś naprzeciw gościa o jakkolwiek większej posturze to by ci pociekło nogawkami jak żulowi pod biedrą. Jesteś taką samą patologią jak seba z filmu, handluj z tym.

AmonG

2022-08-12, 14:55
k***a, gówno pie**olone, co za łeb. Namachał się łapami p*zduś. A ludzie jak te p*zdy też, zero reakcji.

eMCeONe

2022-08-12, 15:34
Odebranie praw rodzicielskich, napaść z pobiciem, niedopełnienie obowiązków wychowawczych... Mam nadzieję, że babcia jest w miarę okej bo młode będzie od tej pory widziało rodziców przez kraty :D

zlylukasz

2022-08-12, 16:13
btnx napisał/a:

ch*j nas jebie twoje dziecko. W łeb się pie**olnij bo i tak nic z ciebie nie będzie. Stanąłbyś naprzeciw gościa o jakkolwiek większej posturze to by ci pociekło nogawkami jak żulowi pod biedrą. Jesteś taką samą patologią jak seba z filmu, handluj z tym.


Chyba Ty cioto j***na.W kryminale takich jak Ty dwóch r*chałem w dupe przed śniadaniem .Powiedz statej że juz złotówki ode mnie nie zobaczy za ciągniecie druta.

btnx napisał/a:

ch*j nas jebie twoje dziecko. W łeb się pie**olnij bo i tak nic z ciebie nie będzie. Stanąłbyś naprzeciw gościa o jakkolwiek większej posturze to by ci pociekło nogawkami jak żulowi pod biedrą. Jesteś taką samą patologią jak seba z filmu, handluj z tym.


Ty jednostrzałowcu sprzed komputera.Kierowce jeszcze bym rozj***ł za to że jest takim konfidentem policyjnym.

Nakurwiator71

2022-08-12, 16:30
zlylukasz napisał/a:

Chyba Ty cioto j***na.W kryminale takich jak Ty dwóch r*chałem w dupe przed śniadaniem .Powiedz statej że juz złotówki ode mnie nie zobaczy za ciągniecie druta.
Ty jednostrzałowcu sprzed komputera.Kierowce jeszcze bym rozj***ł za to że jest takim konfidentem policyjnym.



Przed śniadaniem r*chałeś zanim reszta sie nie obudziła bo potem miałeś soloneza i fisting analny i jak byłeś wyjątkowo ciasny to spust dostawałeś byś usta mógł zwilżyć bo 20cm pento usuwało twoje bóle gardła

AlCapone0228

2022-08-12, 20:30
Madka bombelka nie przytrzymała, a niewinny za to dostał

Jordanion

2022-08-12, 20:52
Już odłowili patusiątko. Dziś gadali, że grozi mu do 5 lat, został objęty zakazem zbliżania się do kierowcy autobusu oraz ma dozór policyjny 4 razy w tygodniu.

zlylukasz

2022-08-12, 22:40
Jordanion napisał/a:

Już odłowili patusiątko. Dziś gadali, że grozi mu do 5 lat, został objęty zakazem zbliżania się do kierowcy autobusu oraz ma dozór policyjny 4 razy w tygodniu.



Powinien dojeb..ć tego konfidenta kierowce ,przez niego sie dziecko przewróciło razem z wózkiem.Jak wam nie wstyd cieszyć sie ze dziecko płacze przez kierowce co nie umie jezdzić.

Nak***iator71 napisał/a:

Przed śniadaniem r*chałeś zanim reszta sie nie obudziła bo potem miałeś soloneza i fisting analny i jak byłeś wyjątkowo ciasny to spust dostawałeś byś usta mógł zwilżyć bo 20cm pento usuwało twoje bóle gardła



Powiedz mamie że już wiecej jej nie dam nawet 10 zł za sranie do ryja.przestań mi opowiadać swoje erotyczne fantazje.twoja stata ciagle mi mówi żebyś juz wyszedł z tej piwnicy .Jaki z Ciebie mężczyzna masz prawie 30 lat a tylko konia walisz ,dziewczyny nawet nie mialeś.

ZieleTDH

2022-08-13, 03:59
pokolenie 500+....

mit2

2022-08-13, 16:35
zlylukasz napisał/a:

Powinien dojeb..ć tego konfidenta kierowce ,przez niego sie dziecko przewróciło razem z wózkiem.Jak wam nie wstyd cieszyć sie ze dziecko płacze przez kierowce co nie umie jezdzić.