18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobita brazylijska kobieta...

Jesse.Pinkman • 2022-01-02, 15:09
...skarży się na swój los co ale nie znalazłem info czy coś przeskrobała czy za darmo oberwała.

lokal.szczecin

2022-01-02, 15:14
Ale musiała zupe przesolic ze tak dostala, niech zrobi test na covid bo moze smaku nie ma.

dżonyłojlker

2022-01-02, 15:55
Za 2 dni stanie pod żabką i to będzie możliwe.

Bourbonable

2022-01-02, 16:13
Ale się dżemu nawpie**alała, aż się ulewa.

wojtekpwse

2022-01-02, 16:43
Więcej glutów jak tej krwi.

Misiek_KRK

2022-01-02, 18:40
Ile można tłumaczyć. Jak mąż chce anal to ma być anal i koniec

kubol

2022-01-02, 23:33
Nie ma za darmo, moze byc ewntualnie profilaktycznie, zeby jej sie w dupie nie poprzewracalo od nadmiaru swobody.

NafazowanyKoleś

2022-01-03, 00:38
Jestem ciekawy co ona tam pie**oli, jest jakiś tłumacz z języka bulbulbbla?

Mr_Manowar

2022-01-03, 01:03
Szminka się jej rozmazała.

summersun

2022-01-03, 01:50
kubol napisał/a:

Nie ma za darmo, moze byc ewntualnie profilaktycznie, zeby jej sie w dupie nie poprzewracalo od nadmiaru swobody.



Dokładnie. Prewencyjne lańsko zapobiega rozkładowi mózgu u samicy człekokształtnej. Samica domowa nie jest w stanie sama zadbać o swoją własną higienę umysłu (niezależność i świadomość/inteligencja to cechy niepotrzebne czemuś z natury służącemu do zaspokajania cudzych potrzeb/przedłużania gatunku/opieki nad małymi dziećmi) więc jej właściciel musi jej w tym pomóc. Jestem za prawami samic i uważam, że należy dbać o ich zdrowie z najwyższą troską, bo to również troska o nas samych.

pro_avenger

2022-01-03, 06:46
Za darmo to wpie**ol się nie dostaje, przypaliła zupę albo żołędzia porysowała.

htp

2022-01-03, 09:23
Arbitro napisał/a:

Dokładnie. Prewencyjne lańsko zapobiega rozkładowi mózgu u samicy człekokształtnej. Samica domowa nie jest w stanie sama zadbać o swoją własną higienę umysłu (niezależność i świadomość/inteligencja to cechy niepotrzebne czemuś z natury służącemu do zaspokajania cudzych potrzeb/przedłużania gatunku/opieki nad małymi dziećmi) więc jej właściciel musi jej w tym pomóc. Jestem za prawami samic i uważam, że należy dbać o ich zdrowie z najwyższą troską, bo to również troska o nas samych.





pro_avenger napisał/a:

Za darmo to wpie**ol się nie dostaje, przypaliła zupę albo żołędzia porysowała.



Te wzorce to wyniesione z domu?

userprivateyolo

2022-01-03, 10:43
Nie znacie brazylijskiego i od razu przekręcacie ona mówi ze z okazji 1000 subskrypcji na jej kanale tak jak obiecała przyj***ła łbem o futrynę drzwi do lasu i ze jest bardzo wzruszona ze od początku powstania kanału jej followersi tak ją wspierają na koniec standardowa formułka polub zasubskrybuj kliknij dzwoneczek

Eyad

2022-01-03, 22:26
i don't speak polish...

but this girl from Sudan not Brazil, there are demonstrations there and their country now in mess, some thieves stopped her while driving tricycle and beat her then stole her.

she is saying that what happened in her country is sad everyone is not safe.

Iam from Saudi Arabia, i understand her language (Arabic)

by the way, i like this site, i always come to see the videos.

bye