18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobicie w supermarkecie

Michael_Myers • 2014-12-03, 10:33
Nie wiadomo o co poszło ale ładnie to wygląda hehe :kop:

Napastnik stracił buta ale żyje

liana

2014-12-03, 11:32
Ruskie bydło,ta też z tym dzieciakiem w wózku sie gapi ,zamiast szybko odjechać.

paralyse

2014-12-03, 12:28
Miałem podobną sytuację z kumplem :)
Wychodzimy ze sklepu i nagle znajomy podbiega do rowerzysty i zaczyna go napie**alać :) lał go chyba z trzy minuty a ja nie wiedziałem o co chodzi. Jak już przestał podniósł rower i podchodzi do mnie mówiąc że dwa dni temu zaj***li mu ten rower ale już się znalazł :)

DisLike

2014-12-03, 12:41
Za stolik piwo!

level1989

2014-12-03, 12:48
Normalny człowiek by umarł jakby mu but spadł, no ale fakt... rosja
W każdym razie waleczne obroty, rzut stolikiem i buty na ryj zasługują na browarek

No k***a z 5 razy obejrzałem, i ten moment w 16 sekundzie jak chciał mu zaj***ć buta a obrócił się i złapał go za morde to mistrzostwo świata

Asuritt

2014-12-03, 13:00
cy ten dziadek obok pobitego (na początku filmu , taki siwy) to nie ochrona ? sweterek z wstawkami na barach... O_o

Jak można bić leżącego :/... brak honoru

2HardBlazin

2014-12-03, 14:15
pewnie rozj***ł się na psach, albo coś odj***ł w ch*j krzywego, i go dojechał bo zauważył poszkodowany lub jeden z poszkodowanych

Marllix

2014-12-03, 14:18
Po r*chach stwierdzam że dzwignia na szyję i sprowadzenie do parteru załatwiła by sprawę z agresorem.

lokalnywatażka

2014-12-03, 18:03
@Ausritt
nawet jesli ten dziadunio to nie ochroniarz,to wykazał sie zachowaniem typowym dla tych sklepowo marketowych wszystkich ochroniarzyn z szesnastą grupą niedołężności.
Sierd@l@ją czym prędzej,jak tylko jakaś krzywa sytuacja zaczyna sie kręcic. Taka namiastka strazy miejskiej.

kaczyhuj

2014-12-03, 18:15
Jak można być taka ciotą i nie stawiać żadnego oporu. próbować chociaż uciekac...

noxrubar

2014-12-03, 21:05
Buta stracił bo cygana zaatakował

cveljan

2014-12-03, 21:12
Największy rozpie**ol to ma tutaj to dziecko w tym samochodziku- jest najbliżej akcji, widzi każdy cios, zapamięta tę scenę na całe życie

CFSD_89

2014-12-03, 21:44
lokalnywatażka napisał/a:

@Ausritt
nawet jesli ten dziadunio to nie ochroniarz,to wykazał sie zachowaniem typowym dla tych sklepowo marketowych wszystkich ochroniarzyn z szesnastą grupą niedołężności.
Sierd@l@ją czym prędzej,jak tylko jakaś krzywa sytuacja zaczyna sie kręcic. Taka namiastka strazy miejskiej.



Stary dziadek ma ryzykować swoim życiem bądź zdrowiem i stawać w obronie jakiegoś menta (nie wiadomo o co chodziło z tym gościem, a jakby lali tą babkę z dzieckiem to może by się poświęcił) do młodego gościa ? On sobie chce dorobić i tyle. Za to totalną porażką jest zatrudnianie takich dziadków w ochronie i to Ci którzy ich zatrudniają odpie**alają maniane.

MaczoJuh

2014-12-03, 23:44
ominal pierwszy strzal, i zamiast (o zgrozo) zjebac... bo widac, ze bic sie nie potrafi, to kucnal i ch*j...