18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobicie w Bydgoszczy

kaffi • 2012-12-11, 19:53
Bydgoscy Policjanci zatrzymali podejrzanych o pobicie 23-latka. Zdarzenie miało miejsce 8 grudnia nad ranem, na Starym Rynku. Podejrzanych udało się zatrzymać dzięki monitoringowi. Akcja średnia i do tego cenzura, ale wstawiłem, żeby więcej ludzi zobaczyło, może następnym razem się zastanowią.


Massdeath

2012-12-12, 03:23
Zielak300 - znalazł się łysy ekspert wojskowy od siedmiu boleści ... pojmij k***a to co ci ludzie piszą a nie nak***iaj bzdetów jak z karabinka. W dzisiejszych czasach wystarczy 1-2 sprawne akcje powietrzne żeby Polskę unieruchomić. Twoi koledzy zanim zorganizują jakąkolwiek "samoobronę" będą już dawno albo chować się po piwnicach albo będą martwi. Mała część trafi do jednostek wojskowych gdzie dostaną "odpowiednie" < :D > wyekwipowanie i rozkazy. A co do syrii te brudasy które walczą z legalną władzą są sponsorowani przez bogatszych brudasów którym nie podobało się że w tym kraju (jako jednym z ostatnich w azji mniejszej) panuje przyzwolenie na współistnienie różnych wyznań i religii. Ta samo było w Libii zanim nie nastała ta cała popie**olona "rewolucja facebookowa". Wszyscy teraz będą szczęśliwi zwłaszcza kobiety i dzieci bo wejdzie prawo sharitu ;)

Zielak300 - teraz tak z szacunku do ciebie napiszę - nie daj się ogłupiać mediom :)

niwi83

2012-12-12, 03:40
8 minut i policja na miejscu :) smieszne . Policja powinna pojawic sie po tym jak kolo barierki demoluje - tak prewencyjnie . Jak by sie pokazali i zrobili kólko to by tamten w ryj nie dostal .

zielak300

2012-12-12, 03:43
Chyba przeceniacie współczesne możliwości militarne ^^ Owszem, broń maszynowa jest celniejsza, rakiety latają dalej, ale teraz, tak samo jak i podczas wcześniejszych konfliktów, najważniejszy jest potencjał ludzki. No chyba, że celem jest destrukcja wszystkiego w około. Jeden gracz polityczny wypie**ala nuclear, automatycznie reszta graczy robi to samo no i mamy game over. Ale do tego raczej nie dojdzie. Każdy zdaje sobie sprawę do czego doprowadzi takie ostateczne posunięcie.

kothletino

2012-12-12, 05:48
O śnieg już spadł w Polsce.

Belzedup666

2012-12-12, 06:32
Pewnie mieli koszule w kratkę z krótkim rękawem na sobie - frajerstwo studenckie co się najebie jednym piwem a potem marudzi.
W większości takich akcji to zawsze cieńkie p*zdy skaczą w kilku.
No i czasem zdarza się to p*zdą w dresach.
Ale tak jak mówiłem to studenciaki zawsze szukają pomocy u kolegów.

advisorry

2012-12-12, 06:42
A później mówią że frajer bo na policje zadzwonił. Monitoring dobra sprawa. Uważam że 90% wyznawców "JP" to pie**olona społeczna patologia!

ssiruuvi

2012-12-12, 08:40
rafalaudi1 napisał/a:

Pewnie mieli koszule w kratkę z krótkim rękawem na sobie



ogolnie nie przypie**alam sie ale koszula w kratke z krotkim rekawem to jakis ch*jowy ciuch? bo sam czasem nosze i nie wiedzialem ze to jakas ujma ;]

Cryan

2012-12-12, 09:39
@zielak300:
Nie no, Penerę zaraz mi wjebie warna, ale ch*j, nie zdzierżę:

WYpie**alAJ ZAj***nY PASZTETOWY TROLLU. Albo zdechnij, wybierz co chcesz


na wszelki wypadek, gdybyś jednak sądził tak jak piszesz:

Jeżeli dla Ciebie szczytem honoru jest napie**alanie się jak dzicz, to chyba powinieneś się pastą do butów wysmarować, żeby bardziej pasować pod swój charakter.

Piszesz argumenty, że nie będzie miał kto kraju bronić, bo nie ma mężczyzn: słuchaj zjebie, jeżeli szanuję prawo tego kraju, to według Ciebie źle? Przez takie k***y jak TY jest taki rozp*zd jaki jest. W ch*ju mam, czy obciągasz kibolom, czy Cię zapinają, ale to przez taką dzicz mamy pomalowane blokowiska, porozpie**alane ławki i powydzierane rozkłady jazdy.
Życzę Ci k***a samych ch*jowych wypadków, żeby Cię szantażowali, napie**alali - ale pamiętaj wtedy stulić pysk i nie sięgać po telefon, tylko z honorem płakać i dostawać w ryj od buraków.

Już widzę, jak TY k***a w stanach studiujesz, chyba, że w tych stanach na podkarpaciu.

pi...........ka

2012-12-12, 10:17
Zielak ty idioto , nagrałes sie w call of duty, obejrzałes pare razy TVN i tutaj ferment siejesz. Na bank krajom które beda chcialy nas podbic bedzie najbardziej zalezalo na kibolach, bo to przeciez "potencjał ludzki" xD mowi sie kapitał ludzki dałnie. Piszesz o jakichs konfliktach na bliskim wschodzie i wogole a sam pewnie na kebaba rodziców naciągasz. W ch*j takich populistów jak ty w zyciu spotkalem i nawet stworzyłem wasz portret psychologiczny wiec pozwól ;

Lamus i tibijczyk do 1 liceum nie wychodzil z domu . w 3 liceum udalo mu sie poderwac desperatke i zaprosic ja na studniowke przez co nabral pewnosci siebie i mu odj***lo. po wyjezdzie na studia poznal nowych ludzi ktorzy nie wiedzieli ze jest dałnem i lamusem wiec stworzyl sobie alter ego. Stał sie kozakiem ogladajacym MMA i wielkim patriota, w przypadku wyjazdu z dziury do wielkiego miasta staje sie równiez fanem lokalnego clubu piłkarskiego. po studiach okazuje sie ze nitk go nie lubi i zostaje tylko z dyplomem. wraca to swojej dziury i pracuje w monopolowym i nadal ma jechane przez patusów.

Pozdrawiam!

GreenRed

2012-12-12, 12:20
szkoda typka..mógł się okazać trenerem krav magi to pajace by mieli ciekawe zokończenie wieczoru..i pomyśleć że takie frajerstwo po ulicach popie**ala.

zielak300

2012-12-12, 12:23
Easy chłopaki. Co do Syrii to wiem co nie co, z perspektywy wewnętrznej. Na uczelni znam 23 letniego Syryjczyka Ammara. sp***olił z Syrii wraz z najbliższą rodziną. 2-3 lata mieszkał w Jordanii i od kilku miechów jest w stanach. Często rozmawiamy o sytuacji w Syrii. Chłopak mówi jasno, Włodek nie pozwoli, aby ta rewolucja się dopełniła. Jakieś dwa tygodnie temu pokazywał mi na facebooku zdjęcie rozbebeszonego ciała które należało do jego brata ciotecznego -.- Oni normalnie takie rzeczy na face'a wrzucają i nie widzą w tym nic złego ^^


pikal

Kapitał ludzki to jak dzisiaj rano na budowę ciśniesz i łapiesz za łopatę.

Carnom

2012-12-12, 12:52
gdyby nie stary rynek to by gówno wiedzieli jedyny monitoring w miescie + atrapy pod rondem jagielonów pozdro policja wstyd mieszkać w bydzi nie mówiąc o śródmieściu

M1n1s7eR

2012-12-12, 12:57
jacekmatys napisał/a:

8 minut i policja na miejscu?? To nie może być Polska....a może...Brawo chłopaki! Tępić i pałować sk***ysynów (tych co zasłużyli).



A co powiesz o minucie i 10 sekundach? :-D
W 0:55 ładnie nim zamachnął.


adagioo

2012-12-12, 21:59
Mam nadzieję, że jeszcze na komendzie dostali wpie**ol.

ga...........ro

2012-12-12, 22:30
Dobrze że czasami można liczyć, że policja zareaguje tak jak powinna. Jaram się w ch*j jak widze takie filmiki jak ku*asy cwaniaki grupowe są zgarniane z ulicy :D