18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobicie rówieśnika

phrontch • 2020-11-28, 09:20
Sikhowi zdjęli turban i wyśmiali




Halman

2020-11-28, 09:24
akurat hindusi to zły target, nie są roszczeniowymi mendami dla tego brytole ich atakują bo czują sie bezpiecznie..

kolacz

2020-11-28, 09:25
Potem małolat dorośnie i sie wysadzi w akcie zemsty

Ni...........ny

2020-11-28, 09:43
Halman napisał/a:

akurat hindusi to zły target, nie są roszczeniowymi mendami dla tego brytole ich atakują bo czują sie bezpiecznie..



Moderacja !!!!! Ktoś się włamał Halmanowi na konto !!! :amused:

jjuice

2020-11-28, 09:43
kolacz napisał/a:

Potem małolat dorośnie i sie wysadzi w akcie zemsty




napie**alac ich profilaktycznie, może zrozumieją ze jak się wysadzą to więcej współbraci dostanie profilaktyczny oklep. i lać brudasów tak długo aż zrozumieją ze lepiej sie zasymilować

kampton

2020-11-28, 09:44
Sikhowie są bardzo spoko w porównaniu do reszty brudasów!

Ni...........ny

2020-11-28, 09:46
kolacz napisał/a:

Potem małolat dorośnie i sie wysadzi w akcie zemsty


jjuice napisał/a:

napie**alac ich profilaktycznie, może zrozumieją ze jak się wysadzą to więcej współbraci dostanie profilaktyczny oklep. i lać brudasów tak długo aż zrozumieją ze lepiej sie zasymilować



Podajcie mi przykład samobójczego zamachu w wykonaniu hindusa :kawa:

Bo ja sobie nie przypominam wybuchu poprzedzonego okrzykami Hare Kryszna Hare Rama ! ;-)

McQurwa

2020-11-28, 10:02
Program Angeli i Donalda zaczyna skutkować

SpeedyG

2020-11-28, 10:02
Aż się na sercu ciepło robi jak widzę białe dzieci znęcające się nad jakimś dzikusem. Może przyszłość nie będzie aż taka zła.

zwierzak30

2020-11-28, 10:46
Sikha? j***ne brytolskie debile z chowu wsobnego.
Sikhowie w genach mają brak agresji. Poznałem kilka rodzin na swojej drodze życia.Bywałem do nich zapraszany na poczęstunek,zwykłe rozmowy.Beka była jak mnie zobaczyli co niektórzy po raz pierwszy.Prawie 190cm ,słusznej wagi i gabarytów a oni szczupli ,wyglądali przy mnie jak zabawki.Kobiety pytały czy mam żonę,jak pokazałem im zdjęcie że sięga mi pod pachę,to patrzały z podziwem i się tylko uśmiechały. :) Ciekawe co miały na myśli. :) :)
Ze strony żadnej nacji nie spotkało mnie tyle szczerej serdeczności co właśnie od Sikhów.
Oby tych zjebów dopadł jakiś arabski książę.

Noside

2020-11-28, 10:58
Taaa. Współczesna "cywilizacja postępu".
Jak czarni/ciapaci napie**alają białych to jest okej, byli sprowokowani, trzeba białym poprawić, niech przeproszą.
Jak biały się zachowuje jak debil to nagle jest biała kultura i można piać o rasizmie i uwarunkowaniach kulturowych.

Recydywista

2020-11-28, 12:08
Halman napisał/a:

akurat hindusi to zły target, nie są roszczeniowymi mendami dla tego brytole ich atakują bo czują sie bezpiecznie..



brytole to w wiekszosci sa zwykle p*zdy ktore podskakuja tylko jak maja przewage liczebna. Wszyscy patrza na brytoli przez pryzmat starych meznych krolow, ale zostalo z nich tylko belkotliwy akcent i milosc do parowek

razak

2020-11-28, 12:29
im poroud jak coś

proud*

JaTylkonaChwile

2020-11-28, 12:33
jjuice napisał/a:

napie**alac ich profilaktycznie, może zrozumieją ze jak się wysadzą to więcej współbraci dostanie profilaktyczny oklep. i lać brudasów tak długo aż zrozumieją ze lepiej sie zasymilować



:homer: ciebie powinni napie**alac profilaktycznie a potem zamiast minecrafta i fortnite powinienes sie wziac za ksiazki mlocie. W pcimiu mieszkasz i nie wiesz o czym bredzisz...

35i

2020-11-28, 12:54
Halman napisał/a:

akurat hindusi to zły target, nie są roszczeniowymi mendami dla tego brytole ich atakują bo czują sie bezpiecznie..



Jeżeli to potomek sikha, to należałoby najpierw sprawdzić, czy dziadek nie żyje. Jeżeli żyje, to może chcieć wziąć odwet, a oni już tacy grzeczni nie byli. Szczególnie w czasie II wojny.