18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobicie psa

phrontch • 2019-07-31, 05:39
W sąsiedztwie Canudos w Belém do Pará mężczyzna się wściekł, gdy pies oddał mocz na oponę jego auta





0:30

ThunderZ

2019-07-31, 16:28
TB303 napisał/a:

Wracajcie sprawdzić, czy was na pudelku jakimś nie ma. Sk***iel bije, katuje bezbronną kobietę - możliwe, że bez powodu - to sobie śmieszkujecie, bądź popieracie piwkami takie koemtarze. A jak ktoś bije psa to od razu ból dupy i płacz. Dlaczego jesteście takimi hipokrytami i ścierwami? Nie potraficie zrozumieć, że podwójne standardy są domeną ludzi ograniczonych umysłowo(w sumie, jesteście takimi)? Niesamowite, jak wielkim obrzydzeniem was darzę.



wez zamknij p*zde po takich komentarzach odrazu widać ze jesteś życiowym zerem, nie masz przyjaciół , a cycki ogladałeś jedynie na redtube każdy ch*j który krzywdzi bezbronne zwierze jest totalnym dnem i karma predzej czy później wróci. A może masz problemy w domu, że naj***ny stary cie krzywdził ? Ludzie to jednak najwieksza zaraz tej planety.

TB303

2019-07-31, 16:32
ThunderZ napisał/a:

wez zamknij p*zde po takich komentarzach odrazu widać ze jesteś życiowym zerem, nie masz przyjaciół , a cycki ogladałeś jedynie na redtube każdy ch*j który krzywdzi bezbronne zwierze jest totalnym dnem i karma predzej czy później wróci. A może masz problemy w domu, że naj***ny stary cie krzywdził ? Ludzie to jednak najwieksza zaraz tej planety.


Typowy niedorozwój z IQ planktonu o jakich pisałem. Jak każdy kretyn, któremu uświadomi się prawdę o nim, jedyne co potrafi robić to rzucać wyzwiskami na lewo i prawo, bo jest zbyt tępy, by wykreować jakiekolwiek myśli. Prymityw.

Cz...........as

2019-07-31, 17:10
TB303 napisał/a:

Jak każdy kretyn, któremu uświadomi się prawdę o nim, jedyne co potrafi robić to rzucać wyzwiskami na lewo i prawo


W pierwszym poście porównujesz ludzi do ścierw ograniczonych umysłowo a tu się przyznajesz do kretynizmu.

Dorośli ludzie bijący się miedzy sobą czy katujący się to norma. Jak jednak matka/opiekunka bije dziecko albo dorosły facet katuje bezbronne zwierzę to pokazuje tylko jak słabym jest frajerem. Katowanie bezbronnej i nieświadomej ofiary to przejaw zwykłego kurestwa. To że Loaloa się pod tym podpisuje to można się domyśleć ale po Tobie się tego nie spodziewałem.

A co do psa to zarobił by kopniaka to by się nie zbliżał więcej do samochodu.

Budrys2000

2019-07-31, 17:57
TB303 napisał/a:

Wracajcie sprawdzić, czy was na pudelku jakimś nie ma. Sk***iel bije, katuje bezbronną kobietę - możliwe, że bez powodu - to sobie śmieszkujecie, bądź popieracie piwkami takie koemtarze. A jak ktoś bije psa to od razu ból dupy i płacz. Dlaczego jesteście takimi hipokrytami i ścierwami? Nie potraficie zrozumieć, że podwójne standardy są domeną ludzi ograniczonych umysłowo(w sumie, jesteście takimi)? Niesamowite, jak wielkim obrzydzeniem was darzę.



Genezy problemów, które cię tak bardzo męczą należałoby szukać w twoim dzieciństwie, alkoholizm ojca, przemoc domowa, może też molestowanie, potem odrzucenie w szkole, brak atencji rówieśników, porażki w życiu osobistym, zawód miłosny, to podstawy psychiatrii.

Rejti

2019-07-31, 19:28
No i ja się pytam, co te wszystkie żałosne cioty tutaj robią? :roll:
To nie jest strona dla was, p*zdeczki. Wasze miejsca jest na forach PedałETY, nie tutaj. Nic nie wk***ia tak jak dobry materiał na głównej i wysyp płaczących cip w komentarzach :evil:

tarcer123

2019-07-31, 20:41
TB303 napisał/a:

Wracajcie sprawdzić, czy was na pudelku jakimś nie ma. Sk***iel bije, katuje bezbronną kobietę - możliwe, że bez powodu - to sobie śmieszkujecie, bądź popieracie piwkami takie koemtarze. A jak ktoś bije psa to od razu ból dupy i płacz. Dlaczego jesteście takimi hipokrytami i ścierwami? Nie potraficie zrozumieć, że podwójne standardy są domeną ludzi ograniczonych umysłowo(w sumie, jesteście takimi)? Niesamowite, jak wielkim obrzydzeniem was darzę.



Jestes prawdziwym sadolem i masz zajebiscie silna psychike. Pewnie jestes z miasta...

:amused: obsraniec

Sniper6

2019-07-31, 20:43
Loaloa napisał/a:

Już od pierwszego komentarza zaczyna się inwazja sadop*zdeczek. Właśnie mi ten filmik poprawił humor, a wałęsające się kundle mnie wk***iają.



Jesteś tak samo potrzebny temu światu jak pasożyt którego nazwę masz jako nick.
Żałosny typ .

Hyyc

2019-07-31, 20:49
Katie napisał/a:

No i ja się pytam, co te wszystkie żałosne cioty tutaj robią?
To nie jest strona dla was, p*zdeczki. Wasze miejsca jest na forach PedałETY, nie tutaj. Nic nie wk***ia tak jak dobry materiał na głównej i wysyp płaczących cip w komentarzach



Za to ty jesteś bardzo męski mówiąc że podoba ci się jak jakiś zjeb katuje psa za byle gówno

Mors_Nigra

2019-07-31, 21:34
Jakby zabił, to bym napisał "no i prawidłowo, jak bezpański to trza się pozbyć, miasto na hycla skąpi to ludzie sami muszą, a jak czyjś, to prawidłowo, bo pilnuje się swojego zwierza a nie puszcza wolno na ulicę, żeby atakowało ludzi i szczało na koła", ale że po prostu pokatował ot tak sobie, żeby wyżyć życiowe frustracje, to kula w łeb.

AlecClaire

2019-07-31, 22:21
Psy wyprowadzamy w kagańcu i na smyczy. Niech to będzie przestroga dla wszystkich wieśniaczków ściągających do miast.

St...........on

2019-07-31, 22:29
boo napisał/a:

O jednego bezpanskiego mniej



bezpańskiego? To przez ludzi k***y są bezpańskie, zamiast sukę wysterylizować to puszczaja luzem i potem kłopot. Weźmie szczeniaczka bo taki ładny, a jak podrośnie to wypie**ala jak odpad. To ludzie bez empatii, jak by była ustawa o możliwości odstrzału najgłupszych ludzi to już dawno miałbym licencję i trofea z ludzkich pustych łbów na ścianie.

Budrys2000

2019-07-31, 22:30
Katie napisał/a:

No i ja się pytam, co te wszystkie żałosne cioty tutaj robią?
To nie jest strona dla was, p*zdeczki. Wasze miejsca jest na forach PedałETY, nie tutaj. Nic nie wk***ia tak jak dobry materiał na głównej i wysyp płaczących cip w komentarzach



Mylisz pojęcia. Męskość to dojrzałość, przejawiająca się chociażby we wrażliwości, gdy widzisz jak jakiś psychol napie**ala psa pałą. Co do reszty, pełna zgoda, jesteś debilem.

koneserharda

2019-07-31, 23:22
I bardzo dobrze, przynajmniej może zapamięta, żeby nie doił tam gdzie nie ma.

Gambi

2019-08-01, 00:03
TB303 napisał/a:

Wracajcie sprawdzić, czy was na pudelku jakimś nie ma. Sk***iel bije, katuje bezbronną kobietę - możliwe, że bez powodu - to sobie śmieszkujecie, bądź popieracie piwkami takie koemtarze. A jak ktoś bije psa to od razu ból dupy i płacz. Dlaczego jesteście takimi hipokrytami i ścierwami? Nie potraficie zrozumieć, że podwójne standardy są domeną ludzi ograniczonych umysłowo(w sumie, jesteście takimi)? Niesamowite, jak wielkim obrzydzeniem was darzę.




Powiedz mi kiedy śmiałem się z poniżanych kobiet smutasie. No, ale musiał byś to wiedzieć. A nawet nie sprawdziłeś.

Nie nazwę Cię amebą czy przygłupem. Może po prostu nie dajesz sobie rady ze swoją frustracją i przelewasz ją na Sadola.

Odsłoń okno, otwórz nawet. Może Ci przejdzie. Miłego dnia.