18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobicie Polaka w Londynie za polską flagę

Wyrzykowsky • 2015-05-15, 13:43
Witamy w wolnej europie czy innym bagnie. No i proszę, to się dzieje. Pojechali zarobić, a jedyne co mogą teraz zarobić to w łeb za pochodzenie. U nas też czasem napie**alają ruskich i innych no ale wiadomo. Jak ktoś naszego ruszy to jesteśmy bardziej wściekli.



Macie jeszcze jakieś materiały tego typu? Mam ochotę prześledzić ten proceder na własną rękę i wypisać wam jak to na serio wygląda. Poza tym podpytam znajomych z UK jak to jest z nimi.

Jak macie to w dupie to wiecie gdzie wyj***ć

KI...........R3

2015-05-15, 13:57
Z tego co mi wiadomo od znajomego to w szkocji jest ok. Tylko mówi że lepiej jak polak od polaka jak najdalej bo jak się spotkają najebią w trzy dupy i albo się pobiją albo będą drzeć mordę na cały pab, oczywiście nie generalizował wszystkich Polaków. I taka anegdotkę ni opowiedział jak rozpoznać pijanego szkota od polaka? Pijany szkot będzie siedział cicho .

wuskai

2015-05-15, 14:00
Polaków zawsze traktowano jak bydło a nasz rząd jeszcze europejskiej hołocie w dupe wchodzi. Wystarczy wspomnieć jak angole naszych żołnierzy sprzedali w 1943 r. ruskim. Przez co musieli się po wojnie ukrywać (żołnierze wyklęci) ostatniego dopadli w 1963 r. i obcieli mu głowę. Inny przykład w 1945 r. na paradę zwycięstwa aliantów zaproszono wszystkie państwa i narodowości walczące po ich stronie oprócz polaków, dlaczego ? żeby nie drażnić stalina. Tak jak teraz pie**olą że tylko polacy po zasiłki przyjeżdżają, a kto ich gospodarkę nakręca ? Latające świnie, czy co ?

crankshaft

2015-05-15, 14:09
Wyrzykowsky napisał/a:

Macie jeszcze jakieś materiały tego typu?



Mamy. W dupie. Mieszka wśród meneli, dostał wpie**ol. No dziwne strasznie. W takich dzielnicach dzień w dzień ktoś obrywa. A tu masz, Polaka bijo, obrażajo. Cieć na skuterze, w nieswoim kraju i tak musi być wyjątkowy i nietykalny. Już k***a leci Dywizjon 303 na odsiecz.

kubson123

2015-05-15, 14:10
Nie od dziś wiadomo że w Angil panuja nastroje anty polskie. Ludzie jak wy byście się czuli, jak do nas przyjechało by tylu obcokrajowców w postaci tanszej siły roboczej, i podpiepszali naszym prace i nie tylko, bo wiadomo ludzie są rózni. Frustracja na trzeźwo, przeradza się w agresję po pijaku, takie moje zdanie.

lorddiod

2015-05-15, 14:11
w UK policja nie robi nic. Możesz normalnie prowadzić burdle i plantacja trawy i wywiesić szyld przed domem że ku*wy i trawa a psy nic nie zrobią. nic.
Już byłem raz zgłaszać sprawe kradzieży. kilka tygodni i nic. JAk sam zacząłem drążyć temat i zrobyłem CCTV i namierzyłem gdzie gnój mieszka(polak oczywiście) podałem policji dane i nagrania. i nadal nic. nosz ku*wa mać. powiedzieli mi że nie mają podstaw do zatrzymania bo tak i chój i herbatkę sobie zapażyli. Noto zapłaciłem pewnym ludziom by gnokjowi wpadli z drzwiami do mieszkania, wpier*olili i zaprowadziliśmy go na policje. dopiero wtedy cokolwiek zrobili.

JA nie wiem jakim cudem to UK jeszcze funkcjonuje...

KI...........R3

2015-05-15, 14:16
kubson123 napisał/a:

Nie od dziś wiadomo że w Angil panuja nastroje anty polskie. Ludzie jak wy byście się czuli, jak do nas przyjechało by tylu obcokrajowców w postaci tanszej siły roboczej, i podpiepszali naszym prace i nie tylko, bo wiadomo ludzie są rózni. Frustracja na trzeźwo, przeradza się w agresję po pijaku, takie moje zdanie.



Zawsze tak będzie !! Ludzie to nazywa się nacjonalizm :-) U nas gadają Polska dla polaków to i w angli dla anglików. No ale ciapciaków to tam mają na potęgę trzeba przyznać, i ich nie biją.

De...........37

2015-05-15, 14:31
Widać wolą ciapaka niz cebulaka.

crankshaft

2015-05-15, 14:39
KIERR3 napisał/a:



Zawsze tak będzie !! Ludzie to nazywa się nacjonalizm :-) U nas gadają Polska dla polaków to i w angli dla anglików. No ale ciapciaków to tam mają na potęgę trzeba przyznać, i ich nie biją.



Biją. Tylko my o tym nie słyszymy. Inna sprawa, że te ciapaki jak mówisz są zdecydowanie bardziej zorganizowani a w robocie sumenni. Ciapak nie zachleje mordy na amen, ciapak jest o tej godzinie co trzeba. Itd...

Lololoney

2015-05-15, 14:40
Wyobraźmy sobie taką sytuację, że to Polska jest pełna imigrantów, niektórzy obywatele mają tego dość i nagle któryś z tych imigrantów zaczyna paradować publicznie z flagą swojego kraju pochodzenia... Nosz k***a nie wmówicie mi, że uszedłby 100 metrów bez wpie**olu, lub przynajmniej ostrych zaczepek... I nie pie**olcie mi tu, że to Polacy są jakoś bardzo poniżani, bo tak na serio to ten gość miał po prostu pecha i znalazł się w nieodpowiednim miejscu i czasie.
A jeśli nawet to niestety sobie na taką opinię zapracowaliśmy, skoro wyjeżdża w sporej części patola (nie mówię że wszyscy, ale tak jest, po prostu tego nie widzimy), która nie potrafi sobie w cywilizowanym kraju poradzić... A weźmy pod uwagę jeszcze fakt, że media jeśli mają do wyboru pochwalić 100 imigrantów za jakieś wyjątkowe osiągnięcia, lub pocisnąć po jakimś jednym popie**oleńcu, który odstawił manianę, to wiadome którą opcję wybiorą, by się to lepiej sprzedało.

hejcior

2015-05-15, 14:47
Nie rozumiem na ch*j takie obnoszenie się ze swoim pochodzeniem. Na ch*j mu ta flaga była? Prowokował zjebów to dostał w łeb, i tak powinno być. Nie są k***a u siebie a panoszą się prawie jak szmatłogłowi. Spuścić łeb i zapie**alać do pracy, nie podoba się to wracać do ojczyzny - tu jest zawsze miło i kolorowo. Jestem przekonany, że 80% rodaków w UK tak samo by zareagowała jak by przed ich rodzinnym domem w koziej wólce, defilował codziennie pajac z flagą ukraińską albo nigeryjską.

CbK

2015-05-15, 14:50
Nie dziwi mnie to i takich sytuacji będzie coraz więcej. Do Anglii wyjechali głównie ci, którzy nie potrafili sobie znaleźć pracy w Polsce - ludzie bez doświadczenia i często niespecjalnie pracowici (chociaż oczywiście, są też wyjątki). Poczuli się panami, bo przecież mają funty. Przy okazji zapomnieli, że są w tym kraju tylko gośćmi. Dlatego wcale nie dziwi mnie to, że Polaków w Angli traktuje się tak, jak u nas ukraińców, białorusinów, romów i czego tam jeszcze.

An...........or

2015-05-15, 15:00
crankshaft napisał/a:



Mamy. W dupie.



Mało kogo obchodzi co ty i twój chłopak w dupie trzymacie,więc zachowaj to dla siebie.
Zresztą jakbyś zaczął wymieniać to pewnie by miejsca na serwerach sadola nie starczyło, biedny chomik napędzający to wszystko zdechłby z przemęczenia.

crankshaft napisał/a:



Biją. Tylko my o tym nie słyszymy. Inna sprawa, że te ciapaki jak mówisz są zdecydowanie bardziej zorganizowani a w robocie sumenni. Ciapak nie zachleje mordy na amen, ciapak jest o tej godzinie co trzeba. Itd...



Łoo kurna niezłe bajeczki, nawet spoty komora są bardziej zgodne z rzeczywistością.

crankshaft

2015-05-15, 15:06
k***a, ty nawet nie czujesz, kiedy się stajesz żalosny? Prawada imbecylu? No i jak na 75 lat to całkiem zgrabnie wychodzisz na gimbusa, typowego kuca. I gdybyś cieciu miast podniecania się swoimi włoskami trochę poczytał, to byś k***a dobrze wiedział, że ja jestem hetereoseksualny. Idź, mama wyszczotkuje kuca. Dziś piątek, to może i ten durny łeb umyje?

An...........or

2015-05-15, 15:15
crankshaft napisał/a:

k***a, ty nawet nie czujesz, kiedy się stajesz żalosny? Prawada imbecylu? No i jak na 75 lat to całkiem zgrabnie wychodzisz na gimbusa, typowego kuca. I gdybyś cieciu miast podniecania się swoimi włoskami trochę poczytał, to byś k***a dobrze wiedział, że ja jestem hetereoseksualny. Idź, mama wyszczotkuje kuca. Dziś piątek, to może i ten durny łeb umyje?



No,no twój post jest za to godny 40-sto latka :idzwch*j:

A twoich postów nie planuję czytać, dosyć gówna na jeden dzień.