18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobicie lekarza

Zadi_ • 2017-11-16, 22:53
Polecam z dźwiękiem
Koleś dostał 2 lata


zeberek

2017-11-17, 15:51
tak się należy polskim rezydentom

uFo125

2017-11-17, 16:16
-_BrD_- napisał/a:

Co wy pie**olicie? Te medyczne k***y codziennie popełniają większe przestępstwa, tylko się wzajemnie kryją.

Ja sobie zapiszę ten filmik na telefonie i będę pokazywał lekarzom.



Odstaw filmy Vegi

Shogomad

2017-11-17, 17:10
Ale k***a za co dostał ? Za k***a klałuzle sumienia bo czegoś nie zrobi i ktoś umarł np. matka lub dziecko .Za takie coś to ja mam klałzule zaj***ć gościa.

Nie którzy lekarze to totalni patałachy i zj***ne sk***ysyny którzy tylko na kase lecą .

wiem skorwysyny napisałem z błeedem

i we ch*ju to mam

ritu4l

2017-11-17, 18:24
uFo125 napisał/a:



Odstaw filmy Vegi



zdziwiłbyś się.

niwam

2017-11-17, 19:34
Zastanawiam się który z was będzie taki cwany jak faktycznie będziecie potrzebować pomocy medycznej od "konowała" czy lekarza rezydenta... W każdym zawodzie są skrajne jednostki ale pie**olenie że wszyscy lekarze leca tylko na pieniądze, mają w dupie pacjenta ipt jest błędne. Najczęściej to im się obrywa za to jak nieudolny mamy system opieki zdrowotnej.

oozyxak0o

2017-11-17, 19:51
To prawie tak samo jak w Polsce - zabijesz kogoś przy użyciu czegokolwiek - pistoletu, wiatrówki, noża, pałki, tasaka, młotka, kasteta lub innej broni - od 25 lat do dożywocia. Zabijesz kogoś samymi gołymi pięściami - od roku do 10 lat. Witamy w Polsce :amused: Aha i wyjątek - jak jesteś chory psychicznie np na schizofrenię - nie idziesz do więzienia tylko sąd kieruje ciebie na oddział szpitala psychiatrycznego i siedzisz tam od roku do kilku lat.
Możecie się śmiać lub nie ale taka jest prawda.

krasnal_hałabała

2017-11-17, 20:37
GlassEdi napisał/a:

k***a! Dwa lata za takie coś? To jakaś kpina. Omal nie zabił innego człowieka. Dziesięć lat w kamieniołomach powinni za to zapie**alać. Dwanaście godzin dziennie 6 dni w tygodniu, karmić wodą i suchym chlebem.



Może lekarz był Łowcą?

krosu

2017-11-17, 21:17
2 lata?? polacy chca nam wjebac 5 lat za krecenie licznika:)

lordindycznik

2017-11-17, 21:54
Ciekawe za co dostał ?

Boli was te 8 tysięcy dla rezydenta co :) ?? jak dla mnie to oni mogą nawet i 10 tysięcy dostawać. Po coś się w końcu uczyli i odmawiali sobie imprez itp by coś w życiu osiągnąć. Gdy słyszę to pie**olenie o leczeniu za darmo itp kto w to wierzy do ch*ja nikt za darmo chleba nie kupi. Mało tego wielu mówi o lekarzach którzy imprezowali, po znajomości wszystko zaliczali albo po nazwisku tatusia/mamusi, ale nie rozumiecie tego że życie zawodowe to wszystko zweryfikuje? Są lekarze którzy biorą 100 zł za prywatną wizyte a są tacy co biorą po 400 zł pytanie dlaczego ? Odpowiedzcie sobie sami, a jeśli nie jesteście wstanie się domyślić to jedzcie za granicę zarabiać hajs na zmywaku, bo głupich ludzi nam nie potrzeba w Polsce. Sam długi czas borykałem się z zdrowiem od lekarza do lekarza jeżdziłem tu stówa tam 150. W końcu pojechałem do poznania, do Pani doktor zapłąciłem 300 zł za 5 minut wizyty, plus skierowanie na badanko, kolejna wizyta kolejne 300 zł. Kobieta rozpisała mi leczenie i poprawę odczułem już po miesiącu, tak więc coś za coś :)

-_..........._-

2017-11-19, 04:18
@up Masz trochę racji z tym płaceniem za dobrego lekarza, ale dodaj do tego "unikać klinik profesorskich", rzecz jasna z pewnymi wyjątkami. Sęk w tym, że w Polsce jest mafia lekarska działająca dokładnie tak samo jak mafie akademickie - schemat ten sam. Dla dobrego lekarza po rezydenturze nie ma tu nic. Wszystkie stanowiska kierownicze są obsadzone przez totumfackich, którzy biorą sobie do zespołów takie same miernoty jak oni - żeby się nie wydało. O tym rezydenci nie mówią, bo by ich natychmiast pozwalniali.

Natomiast z leczeniem za darmo to jest w pełni wykonalne, tylko trzeba by:

a) przywrócić służbie zdrowia status służby, nadając lekarzom większe uprawnienia właściwe zawodowi zaufania publicznego (tak było dawniej)
b) wyjąć spod NFZ i zryczałtować usługi diagnostyczne, zostawiając w gestii lekarzy, ile czasu spędzą przy pacjencie, a ogólną ich wartość poddać okresowym audytom ze zwykłymi statystykami efektów ich pracy
c) wyjąć spod NFZ urządzenia diagnostyczne oraz ich eksploatację -- urządzenia mają się wysłużyć dla dobra pacjentów i kropka, a lekarz ma mieć dostęp do narzędzi diagnostycznych -- ma być diagnostą, a nie j***nym (ze wszystkich stron) księgowym

Prywatyzować to można cały sektor zabiegowy i tutaj jestem w pełni za tym, bo tu mechanizm rynkowy zadziałałby na korzyść najbardziej utalentowanych lekarzy i dał im możliwość selekcjonowania i kształcenia całych pokoleń nowych geniuszy pokroju Religi.

No i jeszcze farmacja... Tu też bym podzielił na dwa: rozszerzył rynek generyków, skrócił czas ochrony patentowej leków i objął leki na choroby uznane ustawowo za cywilizacyjne ustawowymi licencjami gwarantującymi zyski od skutecznego wyleczenia pacjentów proporcjonalne do wydatków na R&D. Rozwiązanie w miarę proste i promujące skuteczne badania naukowe.

realign

2017-11-19, 08:54
Nie wiem kto jest większym nieudacznikiem. Czy ten kto podnosi rękę na drugiego człowieka czy ten kto daje się stłuc jednostrzałowemu grubasowi.

zajetynick

2017-11-19, 12:46
Uwielbiam ten płacz na lekarzy. Ile oni zarabiają? Ile chcą z tego koryta?
Jadę do mechanika i płacę jak za zboże. Elektrykowi nie opłaca się gniazdka przepiąć za mniej niż 100zł.
Płaczcie głośniej :D Zostaniecie w szpitalu z rezydentami bez doświadczenia tylko i jakimiś konowałami starymi, którzy nie potrafią wykonywać swojego zawodu bo lekarz ze specjalizacją i głową na karku będzie na swoim robił i zarabiał a nie za 2300 netto zapieprzał w stresie 200 godzin.
Nie podoba się humorzastej kasierce z biedronki? TRUDNO :D Trzeba było się uczyć a nie za śmietnik na winko i fajkę biegać. Jest podział na całym świecie na klasy społeczne, a raczej na nieudaczników i zaradnych. U nas przy darmowym dostępie do nauki na każdym szczeblu zamiast imprezki to książki. Każdy jest kowalem swojego losu a nieudacznicy niech płaczą ! :D

antropoid

2017-12-07, 19:56
BrD, ja ciebie nie ogarniam.
Pierwszy komentarz jak upośledzone dziecko zaćpane "Botoksem" Vegi, drugi zaskakująco rzeczowy, spokojny i w wielu miejscach trafny, no po prostu na poziomie i klasa. Ilu was tam k***a jest po drugiej stronie?

Wiewór

2017-12-08, 07:50
zeberek napisał/a:

tak się należy polskim rezydentom


Tak ci powiedzieli na tvpis? :-D