18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po wypraniu spodenek..

Halman • 2022-06-11, 10:15

mały wietnamczyk powinien zapie**alać na kolanach do najbliższego posągu buddy...

Halman

2022-06-11, 11:45
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

j***ny zeus nie trafił małego gnoja


nie zeus tylko jezus... :-D

wertuqq

2022-06-11, 13:36
Fake, aż oczy bolą. Niby uderzenie pioruna a żaden listek nawet nie drgnął. Gdzie się podziała fala uderzeniowa powstała od rozgrzanego piorunem powietrza?

ZaSwojePiję

2022-06-11, 13:43
wertuqq napisał/a:

Fake, aż oczy bolą. Niby uderzenie pioruna a żaden listek nawet nie drgnął. Gdzie się podziała fala uderzeniowa powstała od rozgrzanego piorunem powietrza?



Co ty pie**olisz?

Zobacz jak sie fragment ogrodzenia swieci rozgrzany w miejscu uderzenia.

Edit: jednak sie nie swieci.
Sorka za przewidzenie.

kaktus83

2022-06-11, 14:07
Nie słuchał jak mama mówiła, żeby w burzy z parasolem nie chodzić bo ściąga pioruny.

djpyza

2022-06-11, 14:15
ZaSwojePiję napisał/a:

Co ty pie**olisz?
Zobacz jak sie fragment ogrodzenia swieci rozgrzany w miejscu uderzenia.
Edit: jednak sie nie swieci.
Sorka za przewidzenie.



tak wcześnie a ty już porobiony ? ^^^

shlahcic

2022-06-11, 14:43
chłopiec nie jest Wietnamczykiem, zwróć uwagę na kolor włosów.

Halman

2022-06-11, 14:59
shlahcic napisał/a:

chłopiec nie jest Wietnamczykiem, zwróć uwagę na kolor włosów.



Halman

2022-06-11, 15:17
@JebacPis100procent i wertuqq,
uuuhhhmmm.. od wyładowań eksperci ujawnić się... wyładowanie najpewniej poszło w metalowe ogrodzenie jak w uziemiony piorunochron a od strony rejestracji wiem że nagranie jest realne o czym świadczą pewne elementy obrazu wynikłe z bezwładności przetwornika no chyba ze zrobili fejka perfekcyjnego (mało prawdopodobne w takim filmiku).

Silverface

2022-06-11, 15:28
Jeszcze miał do tego 13 na koszulce. XD

wertuqq

2022-06-11, 16:07
Halman napisał/a:

@JebacPis100procent i ,
uuuhhhmmm.. od wyładowań eksperci ujawnić się... wyładowanie najpewniej poszło w metalowe ogrodzenie jak w uziemiony piorunochron a od strony rejestracji wiem że nagranie jest realne o czym świadczą pewne elementy obrazu wynikłe z bezwładności przetwornika no chyba ze zrobili fejka perfekcyjnego (mało prawdopodobne w takim filmiku).



Powiedz mi w takim razie geniuszu skąd się bierze huk po wyładowaniu atmosferycznym i jakimi cechami oprócz fali dźwiękowej się charakteryzuje?
P.S.
Jak widać fizyka nie była twoją ulubioną lekcją.

Halman

2022-06-11, 16:16
wertuqq napisał/a:

Powiedz mi w takim razie geniuszu skąd się bierze huk po wyładowaniu atmosferycznym i jakimi cechami oprócz fali dźwiękowej się charakteryzuje?



współczesna, oficjalna nauka; twój spiżowy postument, mój uśmiech na twarzy... czy dasz wiarę ze jeszcze kilkaset lat temu ta sama oficjalna nauka twierdziła z całym przekonaniem że słonce krąży wokół ziemi? Widzisz, czasami zjawiska fizyczne wymykają się racjonalności i stawiają kością w gardle fizyce klasycznej i coś co nie wygląda realistycznie jak w kinie nie oznacza ze jest nieprawdziwe.

wertuqq

2022-06-11, 16:27
Halman napisał/a:

współczesna nauka... uśmiech na twarzy... czy ty wiesz ze jeszcze kilkaset lat temu ta sama oficjalna nauka twierdziła z całym przekonaniem że słonce krąży wokół ziemi? Widzisz, czasami zjawiska fizyczne wymykają się racjonalności i stawiają w gardle fizyce klasycznej i coś co nie wygląda realistycznie jak w kinie nie oznacza ze jest nieprawdziwe.



Zamiast strzelać sobie publicznie w kolano nie powinieneś schować łba do własnej dupy i nie pogrążać się bardziej w udowadnianiu swojej indolencji?