18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po schodach

~_Yarko_ • 2020-08-05, 18:28
Quad wszędzie wjedzie.


baronturbina

2020-08-05, 19:07
Autorze teg gniota. Widziałeś k***a kiedyś quada na oczy?

joeblacktwo

2020-08-05, 19:30
baronturbina napisał/a:

Autorze teg gniota. Widziałeś k***a kiedyś quada na oczy?



To ATV czyli ta sama grupa co u nas tzw quady

baronturbina

2020-08-05, 20:22
joeblacktwo napisał/a:

To ATV czyli ta sama grupa co u nas tzw quady



Trajka to nie quad mimo iz ATV - żeby było łatwiej ekspercie All Terrain Vehicle (brum brum k***a

Xumme

2020-08-05, 20:27
Omnibusy umysłowe k***a.. conajmniej 4 ludzi do okoła ale nikt k***a nie wpadnie na pomysł, zeby asek***ać jak widza, ze zaczyna skakać.. inna kwestia jest wyobraznia, każdy normalny czlowiek by pomyslał, ze moze sie tak stac i warto chociaż stac obok.. ja pie**ole

Adrian649

2020-08-05, 20:35
Xumme napisał/a:

Omnibusy umysłowe k***a.. conajmniej 4 ludzi do okoła ale nikt k***a nie wpadnie na pomysł, zeby asek***ać jak widza, ze zaczyna skakać.. inna kwestia jest wyobraznia, każdy normalny czlowiek by pomyslał, ze moze sie tak stac i warto chociaż stac obok.. ja pie**ole



Myślę iż normalnie myślący człowiek wjechał by po wzniesieniu obok schodów...

joeblacktwo

2020-08-05, 20:58
baronturbina napisał/a:

Trajka to nie quad mimo iz ATV - żeby było łatwiej ekspercie All Terrain Vehicle (brum brum k***a



Masz ekspercie definicje z wikipedii

Quad (wymowa kład, rzadziej kwad), wszędołaz, czterokołowiec (lub trójkołowiec), ATV (od ang. all-terrain vehicle) – pojazd czterokołowy, przeznaczony głównie do sportu i rekreacji.

V.A.L.A.K

2020-08-05, 21:44
Miałem takiego trójkołowca, tylko biały.

Był bodajże w zestawie Lego City.

Radosny88

2020-08-06, 07:12
Było sobie tego trójkołowca z napędem 4x4 kupić... Frajer... :-D

baronturbina

2020-08-06, 08:56
joeblacktwo napisał/a:

Masz ekspercie definicje z wikipedii
Quad (wymowa kład, rzadziej kwad), wszędołaz, czterokołowiec (lub trójkołowiec), ATV (od ang. all-terrain vehicle) – pojazd czterokołowy, przeznaczony głównie do sportu i rekreacji.



Ostatni wers synu. Ta wypomina sama sobie przeczy. Pojazd czterokołowy. Wikipedię sobie w dupe wsadź bo każdy debil może to edytować a większy debil to cytuje.

Alonso

2020-08-06, 09:29
Wszędzie wjedzie i zewsząd zjedzie.

Juzwa

2020-08-06, 10:12
Xumme napisał/a:

Omnibusy umysłowe k***a.. conajmniej 4 ludzi do okoła ale nikt k***a nie wpadnie na pomysł, zeby asek***ać jak widza, ze zaczyna skakać.. inna kwestia jest wyobraznia, każdy normalny czlowiek by pomyslał, ze moze sie tak stac i warto chociaż stac obok.. ja pie**ole



Myślę, że normalnie myślący człowiek nie ma po co podchodzić do takiego szpeja, bo można mieć połamane odnóża tudzież żebra czy kręgosłup. Dla mnie to taki będzwał, który wyjeżdża po schodach czymś takim, nie zasługuje na żadną pomoc czy asekurację. Inaczej mówiąc, ch*j z nim.

polakwrocek

2020-08-06, 13:10
A obok po trawce wjechał by no problemo.

DonKutassinio

2020-08-06, 15:47
kładziarze na całym świecie są tak samo poj***ni.