18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

po prostu dzieci...

oc...........ki • 2015-04-10, 22:02
Dzieci to prawdziwy cud.
Kiedy się rodzą ich stópki są takie małe, a jednak potrafią zdeptać wszystkie twoje nadzieje i marzenia.

je...........yA

2015-04-10, 22:08
Jesteś chorym, egoistą. Świat wam wpaja, że trzeba sie w życiu bawić, żreć, tańczyć dupczyć z kim popadnie i korzystać póki się może. Otóż kolego świat jest w błędzie i dąży do unicestwienia się, również przez takich jak ty. Dzieci to cud, najlepsze co może spotkać człowieka. Nie ma nic piękniejszego niż pełna rodzina i roześmiane dzieciaki. Żyjesz dla nich, to one przynoszą szczęście a nie pieprzone koty, czy łądnie przystrzyżone yorki z ludzkim imieniem (chore). Ale oczywiście dzisiejszy świat jest bez Boga, bez poświęcenia i wyższych wartości niż sex i kasa... Filozofia was ateistów to: "najważniejszy jestem ja, trzeba korzystać, bo po śmierci nie ma nic". Otóż jest.... piekło dla takich egoistów i niebo dla tych którzy wierzą w Chrystusa. AMEN !

TB303

2015-04-10, 22:27
@up
Ja pie**ole, znowu ten kretyn :samoboj:

je...........yA

2015-04-10, 23:12
@up

coś nie pasuje ? To strzel sobie w łeb.

okrutnyCham

2015-04-10, 23:35
lepiej nie miec tych malych zj***nców..
a jesli juz.. to zawczasu wyskrobać :amused:

fiase

2015-04-11, 00:13
@jerryA ma racje, dzieciuszki to najlepsze co może nas spotkać, pieluchy, wrzaski, strach, strach przed ciemnością, a później strach przed czarnym potomkiem

An...........or

2015-04-11, 00:32
jerryA napisał/a:

Jesteś chorym, egoistą. Świat wam wpaja, że trzeba sie w życiu bawić, żreć, tańczyć dupczyć z kim popadnie i korzystać póki się może. Otóż kolego świat jest w błędzie i dąży do unicestwienia się, również przez takich jak ty. Dzieci to cud, najlepsze co może spotkać człowieka. Nie ma nic piękniejszego niż pełna rodzina i roześmiane dzieciaki. Żyjesz dla nich, to one przynoszą szczęście a nie pieprzone koty, czy łądnie przystrzyżone yorki z ludzkim imieniem (chore). Ale oczywiście dzisiejszy świat jest bez Boga, bez poświęcenia i wyższych wartości niż sex i kasa... Filozofia was ateistów to: "najważniejszy jestem ja, trzeba korzystać, bo po śmierci nie ma nic". Otóż jest.... piekło dla takich egoistów i niebo dla tych którzy wierzą w Chrystusa. AMEN !


Kot po miesiącu od urodzenia potrafi sam srać do kuwety,chodzić i całkiem nieźle myśleć.
Ty do dziś nie posiadłeś żadnej z w/w umiejętności.

Sz...........el

2015-04-11, 00:37
przekonałeś mnie

Techron

2015-04-11, 01:00
O ile pomijam całe to pie**olamento o bogu i innym szajsie, to jerryA ma trochę racji. Świat zachodu dąży do samounicestwienia poprzez popularyzację pedalstwa, rozwiązłości i innego ch*jstwa zmniejszającego przyrost naturalny. Smutne ale prawdziwe. Pozujcie na "prawdziwych sadoli" jeśli chcecie, ale faktów nie zmienicie.

miskolargol

2015-04-11, 05:25
jerryA napisał/a:

Jesteś chorym, egoistą. Świat wam wpaja, że trzeba sie w życiu bawić, żreć, tańczyć dupczyć z kim popadnie i korzystać póki się może. Otóż kolego świat jest w błędzie i dąży do unicestwienia się, również przez takich jak ty. Dzieci to cud, najlepsze co może spotkać człowieka. Nie ma nic piękniejszego niż pełna rodzina i roześmiane dzieciaki. Żyjesz dla nich, to one przynoszą szczęście a nie pieprzone koty, czy łądnie przystrzyżone yorki z ludzkim imieniem (chore).



Dotad masz racje.Reszty nie skomentuje.

KlinikaAborcyjna

2015-04-11, 08:59
..........ci co narzekają na dzieci, cieszcie się że wasi rodzice myśleli inaczej

bleblebator1

2015-04-11, 09:20
Jeżeli chodzi o dzieci to zło nie śpi, zło czuwa i i za h*ja nie chce zasnąć