18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po prostu Blues.Ten chłopak

Gr...........3l • 2013-06-20, 06:36
Ten chłopak przywraca mi wiarę w przyszłość muzyki i świata.


Szczam_na_Zakrystii

2013-06-20, 07:32
Do tej muzyki potrzeba czarnego!
A na tym filmiku mały piszczy że się słuchać nie da.

To jest Blues:


novy__

2013-06-20, 07:54
No mi też przywraca wiarę, że to wszystko wkońcu jebnie. Takie dzwięki to ja wydaję podczas srania...

Pu...........le

2013-06-20, 09:18
na miniaturce burneika z gitarą.

ferro

2013-06-20, 09:29
k***a nie pie**olcie hejterzy, mały ma talent, śpiewa bez wspomagaczy, a nie tak jak dzisiejsze gwiazdki, których głos jest przepuszczany przez kompa, żeby dało się tego słuchać.

surferx

2013-06-20, 09:41
a ten z gitara to burnejka 10 lat temu ?

Co...........er

2013-06-20, 10:11
spokojnie, przejdzie mutacje to juz sie nie bedziecie podniecac jak wyrosnie drugi dżastin biber :D

kamiles

2013-06-20, 10:47
Przejdzie mutację i się skończy:)

Ma...........so

2013-06-20, 10:56
Do bluesa nie trzeba czarnego. Do bluesa trzeba niepolaka, najlepiej amerykanina, z wrażliwością muzyczną tak ja ten młody.
My niestety we krwi mamy wieśniacką muzykę, oberki, rzewne marsze żałobne i poglądy typu "my to kiedyś mieliśmy husarię nas to się kiedyś bali."

Hejterom polecam polską wielką gwiazdę
Piękna muzyka dla pięknych polaków.

możecie już srać zachwytami.

A fanom muzyki polecam obczajenie na jutubach

Playing for change - świetny projekt.
Before music dies - film dokumentalny o amerykańskim środowisku muzyków, przepuszczonych przez maszynkę do mielenia muzyki zwaną wytwórniami muzycznymi i komercyjnymi stacjami radiowymi.

mikel1994

2013-06-20, 10:57
Serdeczne pozdrowienia którzy załamują się poziomem dzisiejszej muzyki bo widzą to, co leci w telewizji i przy każdej takiej okazji mówią, że to im przywraca wiarę w ludzi.

Wspaniałych muzyków jest wokół Was od cholery, ale to, że Wy siedzicie na dupach w domu powoduje, że nawet o tym nie wiecie. Zainteresujcie się małymi koncertami w waszych okolicach, wpdadnijcie czasami na jakieś jam session, posłuchajcie ciekawych nagrać z for dot. muzyki, to zmienicie zdanie.

Dlaczego ich nikt nie promuje? Bo na nich moda się skończyła jakiś czas temu. Teraz są zespoły typu One Direction, screamo pedały i inne pop gwiazdki występujące pod swoim imieniem i nazwiskiem z kilkoma "przydupasami" na scenie.

I w ten sposób to gość może sobie pop śpiewać, bo do bluesa to ni ch*ja nie pasuje, tak samo jak prawie każdy damski wokal.

A do góry leci piwo za Hookera :D

Blin

2013-06-20, 11:18
pie**olisz głupoty Macionso blus jest wtedy kiedy człowiekowi jest źle i potrafi nasycić tekst tymi uczuciami nie musi być ani czarny ani z usa

Ma...........so

2013-06-20, 11:28
Blin napisał/a:

pie**olisz głupoty Macionso blus jest wtedy kiedy człowiekowi jest źle i potrafi nasycić tekst tymi uczuciami nie musi być ani czarny ani z usa



Zanim przejdziemy do kwestii bluesa, zadam Ci pytanie pierwsze.

1. Czy skończyłeś szkołę podstawową? Jeśli tak przejdź do pytania nr 2. Jeśli nie wyłącz komputer i wracaj do tabliczki mnożenia.
2. Jeśli w pytaniu nr 1 odpowiedziałeś "tak" powiedz mi czy nauczyli Cię w podstawówce czytać ze zrozumieniem?

Napisałem że najlepiej żeby był amerykaninem, bo im to zwyczajnie najlepiej wychodzi. Dodatkowo napisałem też że "wcale nie musi być czarny". Swoje uczucia każdy odzwierciedla inaczej, ale najlepszego bluesa grają i śpiewają amerykanie bo to tam powstała ta muzyka.
Cytat:

blus jest wtedy kiedy człowiekowi jest źle i potrafi nasycić tekst tymi uczuciami nie musi być ani czarny ani z usa



powiedz mi czy żałobne utwory piaska albo innego "polskiego gwiazdora" to też jest blues bo mu jest źle??

Chyba jednak jeszcze nie umiesz czytać :-/

~Griszon

2013-06-20, 11:42

szuleq

2013-06-20, 11:44
Daje rade szczeniak, Piwko

Matush5

2013-06-20, 11:59
Nie wiem dlaczego przypie**alacie się do jego głosu ? Przecież jest młody ile on ma lat 12 ? poczekajcie aż będzie miał mutacje zmieni mu się barwa i ton głosu, doszlifuje swoję umiejętności... Ale co jak co, barwę głosu ma bardzo ładną zobaczcie jak świetnie przeciąga słowa. Jakiś zwykły szczyl ma 3 razy lepszy głos niż te wasze Bibery, Hany montany, które mają 16 razy przetwarzane głosy przez syntezatory i inne cuda zmieniające głos na lepszy. Powiecie, że się mylę to wyśmieje was :)