18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po piwku może trochę kreatywności ?

danielbudyn • 2014-03-15, 21:53
Jako że po piwku to może by co wykminił z buteleczki ?



Wąsy nawet fajne, ch*jowo zaprezentowane ...

Raikiri73

2014-03-17, 00:28
Reklama somersby... a te typy to pedały :krejzi:

Kotovsky

2014-03-17, 06:28
Łysy zachwyca się aromatem zaszczanego somersby :homer:

antysyjon

2014-03-17, 08:59
hahahaha dobre uczynki wracają ze zdwojoną siłą powiadasz? Czyli że będziesz miał 2x więcej ptasiego gówna na parapecie niż dałeś karmy do butelki

hgh

2014-03-17, 14:10
To nie piwo tylko sok z piwem, slaba reklama soku dla kobiet.

Maddogg

2014-03-17, 17:20
Somersby, to nie piwo, to szczyny.

MortenSM

2014-03-17, 17:51
Piwo jabłkowe to nie piwo!

saszynski

2014-03-17, 17:51
ja pie**ole... co za cioty...

moje 5 zastosowań:
1. tulipan (wiadomo k***a)
2. wałek do ciasta (jak akurat wasza laska/zona/kochanka rozjebie wam na łbie drewniany)
3. wazon (np na dzień kobiet)
4. dalekosiężna rzecz miotająca
5. można sie do niej odlać.

a nie jakies k***a pedalskie karmiki dla wron...

conejo

2014-03-17, 17:54
Nawet na butelce somerzbi jest napisane, że to NAPÓJ PIWNY, a nie piwo! zatem filmik to fejk!
Ale i tak szacunek dla Carlsberga, że przyznali się, że somerzbi to nie piwo, nie to co z desperadosem... no k***a piwo o smaku tekili?! k***a...

Zarammoth

2014-03-17, 18:02
Jak mnie ten łysy wkurza swoim wyglądem i zachowaniem :-/

A Somersby to ani radler, ani cydr, ani piwo smakowe. To wyrób piwopodobny (jak Tyskie czy inne Lechy), tak jak jabol to nie prawdziwe wino.

Jak ktoś mówi, że piwo nie może mieć dodatków smakowych, bo to już nie jest piwo, to gówno wie na temat piw.

conejo

2014-03-17, 18:23
Zarammoth napisał/a:

Jak mnie ten łysy wkurza swoim wyglądem i zachowaniem :-/

A Somersby to ani radler, ani cydr, ani piwo smakowe. To wyrób piwopodobny (jak Tyskie czy inne Lechy), tak jak jabol to nie prawdziwe wino.

Jak ktoś mówi, że piwo nie może mieć dodatków smakowych, bo to już nie jest piwo, to gówno wie na temat piw.



Częściowo się z Twoją wypowiedzią zgadzam, ale powiedz mi zatem jakie piwo jest "prawdziwym piwem" oraz jak się je robi i czym różni się jego produkcja od Lecha czy Tyskiego?
Po widzę, że powtarzasz mantrę internetowych "znawców", a ciekaw jestem, czy wiesz o czym piszesz...
I proszę Cię, nie szukaj tego w internecie tylko odpowiedz zgodnie ze swoją wiedzą...

Pucant

2014-03-17, 19:41
jak wielu z was również szukałem tam piwa :)
Ogólnie motyw z szklanką jest zajebisty reszta to tandeta

ringus

2014-03-17, 20:11
Zawsze wiedziałem że to geje. Teraz dzięki Somersby jestem tego pewny.

KrwawaMary

2014-03-18, 00:07
Wszyscy się z Somersby śmiejecie, że nie piwerko, ale mandaciki już za nie dają :roll:
Co do filmiku- mają lepsze.

Ursus17

2014-03-18, 12:59
Od kiedy Somersby zalicza się do piwa ?

jefff

2014-03-18, 14:14
Zarammoth napisał/a:

Jak mnie ten łysy wkurza swoim wyglądem i zachowaniem :-/

A Somersby to ani radler, ani cydr, ani piwo smakowe. To wyrób piwopodobny (jak Tyskie czy inne Lechy), tak jak jabol to nie prawdziwe wino.

Jak ktoś mówi, że piwo nie może mieć dodatków smakowych, bo to już nie jest piwo, to gówno wie na temat piw.



To chyba Ty wiesz gówno na temat piwa skoro mówisz, że Tyskie czy Lech to wyrób piwopodobny "mądrołku" ;-) Otóż to prawdziwe piwo, a to że koncerniak to inna sprawa.