18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po oczach

~_Yarko_ • 2020-11-30, 18:52
Pozostałości z płuczki wiertniczej wystrzeliły robotnikowi w twarz (16 MPa).


Przeżył, ale stracił wzrok.

pankruk

2020-12-01, 21:01
BajecznyKrzysztof napisał/a:

zawód prawie tak niebezpieczny, jak tirowiec ;D



Nie śmiej się bo kierowcy na ADR-ach wożą różne niebezpieczne ładunki w silosach i przy załadunku/rozładunku takich tematów ryzyko jest spore

Wiewór

2020-12-02, 21:34
Kriuk napisał/a:

Nie śmiej się bo kierowcy na ADR-ach wożą różne niebezpieczne ładunki w silosach i przy załadunku/rozładunku takich tematów ryzyko jest spore



No przej***ne. Tirowiec ADR to normalnie ma pracę tak odpowiedzialna jak główny inżynier mechanik elektrowni jądrowej. A zrobić kurs ADR. Panie k***a. Trzeba aż zapłacić 300 zł i iść się podpisać na szkoleniu.
A później to już tylko gorzej. Trzeba siedzieć i kręcić kołem. Czasem popatrzeć na znaki. Normalnie trudności jak sterowanie wahadłowcem.

:lol:

Dziad_Inżynier

2020-12-03, 22:15
Wiewór napisał/a:

No przej***ne. Tirowiec ADR to normalnie ma pracę tak odpowiedzialna jak główny inżynier mechanik elektrowni jądrowej. A zrobić kurs ADR. Panie k***a. Trzeba aż zapłacić 300 zł i iść się podpisać na szkoleniu.
A później to już tylko gorzej. Trzeba siedzieć i kręcić kołem. Czasem popatrzeć na znaki. Normalnie trudności jak sterowanie wahadłowcem.



A tam ch*ja sie znasz, bladego pojęcia nie masz co to za robota jest :roll: Nikt cie na szkoleniu nie nauczy jak wysępić fajki na parkingu, albo jak kasztanić przy kole, żeby sobie dresu nie obsrać. Teoretyku k***a :amused:

Wiewór

2020-12-03, 22:42
swieca napisał/a:

Gdzie jest napisane,że to Rosja?



No właśnie po BHP widać że to Rosja.

:evil: