18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po meczowe podśpiewajki

fantastico • 2017-10-09, 10:10
Wiadomo, że dla większości piłka nożna to ch*j, a wszystkie drużyny to cwe* i ciota ale niektórzy przeżywają to dosyć mocno co ukazuje poczynienie tego filmu w autobusie jadącym na przystanek.


Igorek95

2017-10-09, 10:30
Jakiś randomowy psychol równie dobrze mógł śpiewać kolędy, teraz brać popcorn i czekamy na wpisy tych co na wfie nikt ich nie chciał na bramę :amused:

nieudacznik

2017-10-09, 10:32
Przeczytałem opis i zrozumiałem... fantastico czy to na pewno Ty???

Al...........go

2017-10-09, 10:41
Oblicze nieskalane inteligencją. W domu pewnie leży pobita żona i głodne dziecko bo 500+ przej***ł na mecze i alkohol. Typowy patol, typowy narodowiec.

pazuzu

2017-10-09, 10:55
Typowy kibic :kawa:

mbonek

2017-10-09, 10:57
na filmie nie kto inny jak fantastico,
normalny opis dodał dla niepoznaki

Wiewór

2017-10-09, 11:44
Właśnie do takich ludzi kierowana jest "rozrywka" na poziomie piłki nożnej.
Jedzie teraz do swojej nory śmierdzącej uryną i brudem opłacanej przez MOPS. Przepędzi z łóżka wylegujące się tłuste szczury i odpędzając się od prusaków w miłosnym uniesieniu w oparach alkoholu i ukraińskich papierosów zrobią sobie z karynką kolejne pińcet plus.
A wy won do roboty robić na niego bo karyna płodna i jeszcze niejednego upośledzonego pomiata powije na ten świat ku udręce podatnika. Jak nie z nim to z innym ale podatnikowi nie robi różnicy z kim. Sebusiowi w sumie też nie. Ważne, że będzie za co pić i ćpać.

banerr

2017-10-09, 12:20
e to tylko typowy niedorozój

biala20

2017-10-09, 12:28
Abraxus
Właśnie do takich ludzi kierowana jest "rozrywka" na poziomie piłki nożnej.
Jedzie teraz do swojej nory śmierdzącej uryną i brudem opłacanej przez MOPS. Przepędzi z łóżka wylegujące się tłuste szczury i odpędzając się od prusaków w miłosnym uniesieniu w oparach alkoholu i ukraińskich papierosów zrobią sobie z karynką kolejne pińcet plus.
A wy won do roboty robić na niego bo karyna płodna i jeszcze niejednego upośledzonego pomiata powije na ten świat ku udręce podatnika. Jak nie z nim to z innym ale podatnikowi nie robi różnicy z kim. Sebusiowi w sumie też nie. Ważne, że będzie za co pić i ćpać.

Chcesz piwo za opis swojej egzystencji?! Masz biedoto umysłowa! Przy okazji, serio masz karynę?! Bo taki zjeb umysłowy najczęściej na ręcznym jedzie!

Wiewór

2017-10-09, 12:34
A ty jesteś ta dziewczynka co broniła karynek i sebastianków pod filmikiem z policją zatrzymującą patusów?
Wiem już wszystko :-D

Argeusz

2017-10-09, 16:46
j***ny naćpany śmieć.

Tatun

2017-10-09, 21:01
Lublin miasto inspiracji

elfis

2017-10-09, 21:22
Tatun
tak to ta wichura , nie to co to miasto gdzie żyjesz, bo ono świeci wszystkimi kolorami słoika
nie ma w nim pedałów, zboków, narcyzów i egoistów

oczywiście ćpunów też

Kickbokser

2017-10-09, 21:30
Oj dobra ch*jaxus idź już spać bo znowu próbujesz być mundry :D pie**olony sfrustrowany pajac..