18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po jedzeniu się nie jeździ...

Halman • 2021-03-27, 06:16

no chyba że to małżonka Poligona... :-D


impressa88

2021-03-27, 21:40
To ja napiszę. j***ć tego geja printocha

Monu

2021-03-28, 00:48
Glupia c**a :evil: :evil:

darayavahus

2021-03-28, 07:36
przemolob napisał/a:

Przecież was takie k***y powinno sie utylizowac przy pomocy produktów firmy bayer. Po ch*j takie ścierwa egzystują(bo trudno wasze sk***iale emanacje nazwać życiem) i tlen marnuja. Bardzo bym prosil o wasze dane, abym mogl was pie**olnac samochodem jak bedziecie szli droga lub bedziecie przez nia przechodzic, poniewaz jezdnia nie jest miejscem dla takich nieskonczonych, wiejskich smieci jak wy. A dziwce na nagraniu bardzo trudno bylo zatrabic albo skrecic, widac nowe auta nie sa wyposazone w takie funkcje, latwiej jest sprawic cierpienie.



Obyś k***a społeczniaku sam pod autobus wpadł. Gardze śmieciami, którzy uważają, że psie życuie jest więcej warte, niż ludzkie.

Sprajt18

2021-03-28, 08:41
Asuritta napisał/a:

I dobrze, kundel przy budzie powinien być jak od tysięcy lat, a nie pupila robienie z sralucha oszczołka który jak szczury myśli o jedzeniu i j***niu i roznoszeniu pasożytów... do tego je gówna po innych kundlach !!!!!!!! JEBAĆ psy pie**olone kundle wczoraj w gówno znowu wlazłem MAM DOŚC !
Psy należy truć ci co interesują się swoimi kundlami będą widzieć czy żre trutkę ci co wolą telefon i nie schylą się niech maja krwawą sieczkę sraczke w domach mieszkaniach! wy k***y j***ne żeby pozdychały w mękach wasze kundle jak nie potraficie zadbać o nie to po ch*j wam one!



A zeby ci stara zdechła w męczarniach

JebacToGowno

2021-03-29, 09:26
przemolob napisał/a:

Przecież was takie k***y powinno sie utylizowac przy pomocy produktów firmy bayer. Po ch*j takie ścierwa egzystują(bo trudno wasze sk***iale emanacje nazwać życiem) i tlen marnuja. Bardzo bym prosil o wasze dane, abym mogl was pie**olnac samochodem jak bedziecie szli droga lub bedziecie przez nia przechodzic, poniewaz jezdnia nie jest miejscem dla takich nieskonczonych, wiejskich smieci jak wy. A dziwce na nagraniu bardzo trudno bylo zatrabic albo skrecic, widac nowe auta nie sa wyposazone w takie funkcje, latwiej jest sprawic cierpienie.



Uwielbiam wasz ból dupy. :D

janlew

2021-03-29, 11:35
przemolob napisał/a:

Przecież was takie k***y powinno sie utylizowac przy pomocy produktów firmy bayer. Po ch*j takie ścierwa egzystują(bo trudno wasze sk***iale emanacje nazwać życiem) i tlen marnuja. Bardzo bym prosil o wasze dane, abym mogl was pie**olnac samochodem jak bedziecie szli droga lub bedziecie przez nia przechodzic, poniewaz jezdnia nie jest miejscem dla takich nieskonczonych, wiejskich smieci jak wy. A dziwce na nagraniu bardzo trudno bylo zatrabic albo skrecic, widac nowe auta nie sa wyposazone w takie funkcje, latwiej jest sprawic cierpienie.

On mówi o utylizacji bydła i nierogacizny, ty byś ludzi mordował w imię swojej zoofilii. Sam pomyśl kto tu jest bardziej pie**olnięty, i kogo należałoby zamknąć do czubków.

golind

2021-03-29, 15:32
Asuritta napisał/a:

I dobrze, kundel przy budzie powinien być jak od tysięcy lat, a nie pupila robienie z sralucha oszczołka który jak szczury myśli o jedzeniu i j***niu i roznoszeniu pasożytów... do tego je gówna po innych kundlach !!!!!!!! JEBAĆ psy pie**olone kundle wczoraj w gówno znowu wlazłem MAM DOŚC !
Psy należy truć ci co interesują się swoimi kundlami będą widzieć czy żre trutkę ci co wolą telefon i nie schylą się niech maja krwawą sieczkę sraczke w domach mieszkaniach! wy k***y j***ne żeby pozdychały w mękach wasze kundle jak nie potraficie zadbać o nie to po ch*j wam one!



Poligon byłby dumny. Aż łezka się w oku kręci na wspomnienia. Świeć panie nad jego duszą tak szybko nas opuścił.

Dennn

2021-08-02, 12:58
Asuritta napisał/a:

I dobrze, kundel przy budzie powinien być jak od tysięcy lat, a nie pupila robienie z sralucha oszczołka który jak szczury myśli o jedzeniu i j***niu i roznoszeniu pasożytów... do tego je gówna po innych kundlach !!!!!!!! JEBAĆ psy pie**olone kundle wczoraj w gówno znowu wlazłem MAM DOŚC !
Psy należy truć ci co interesują się swoimi kundlami będą widzieć czy żre trutkę ci co wolą telefon i nie schylą się niech maja krwawą sieczkę sraczke w domach mieszkaniach! wy k***y j***ne żeby pozdychały w mękach wasze kundle jak nie potraficie zadbać o nie to po ch*j wam one!



Zaj***lbym Cie szmato j***na przez starego

Wiewór

2021-08-03, 16:57
Ja się pytam dlaczego ten pies leżał na środku jezdni a nie w spiżarni