Murzyński, k***a, frajerski cios.
Miłe dla oka zakończenie 8-)

krzyks

2017-06-12, 15:49
Sportowo to on się nie zachował, ale walka nie została przerwana. Nie wiem, co ten Grigorian miał na myśli odwracając się i idąc do narożnika. :kawa:

Miles87

2017-06-12, 15:56
Tępy białas odwócił się dupą do gościa i sobie idzie. Walka trwała sędzia nie przerwał więc w czym problem. To jest sport i chodzi o to żeby wygrać a nie użalać się za płaczącym frajerem. Łatwa kasa i brawo. A z kibolami poradzą sobie lepiej niż w pl.

saves

2017-06-12, 16:07
Jebnął z partyzanta, ale w trackie walki. Zachował się jak ostatni ku*as, ale wszystko w zgodzie z przepisami.

nwonigers

2017-06-12, 16:48
zgodnie z przepisami, owszem ale jakim scierwem trzeba byc zeby tak zrobic. trzeba miec dna czarnych, bo widzialem wiele walk kiedy przeciwnik mogl tez tak zrobic, a nie zrobil.

bimaczow

2017-06-12, 18:07
Koleś opuścił rękawice i wraca do narożnika Não zapewne wie że ma rozwalona głowę a to j***ne zwierzę go bije ... Typowo po murzyńsku jak j***na małpa

SaidRex

2017-06-12, 18:15
Nie wierzę, że stanę po stronie murzyna ale widzę, że sami debile komentują...

To jest ring tam się walczy a nie robi sobie przerwę w trakcie walki , przez te parę minut jedyne co może przerwać walkę to sędzia, gong lub nokaut

elfis

2017-06-12, 18:24
zagranie bambo, typowe z dzielnicy,
ale czy biały to zrozumie

krzysztof3011

2017-06-12, 18:34
Murzyn miał rację. Zachował się zgodnie z przepisami oraz duchem sportu. Co innego gdyby białas zaczął utykać, czy coś. Ale on się bezceremonialnie odwrócił. Jeżeli chciał wstrzymać walkę, powinien był dać wyraźny znak, a nie jak baba iść w kąt.

Czarny nie powinien mieć żadnych wyrzutów sumienia. Taki sport. Jeżeli ktoś tego nie rozumie, niech weźmie się za bieganie lub inną gejowszczyznę.

jim_gabon

"protect yourself at any time" - głowna zasada na ringu, sędzia w każdej federacji mówi to na początku. Koniec tematu.

2017-06-12, 18:36
EDIT: Przecież nawet przed walką sędziowie mówią "Defend yourselves" i w 0:08 komentator te słowa przytoczył.