18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

po drodze sie nie chodzi

TT4 • 2016-04-06, 00:26
jest wina - musi być kara.



nie widziałem tego tutaj ale... Kapitanie? :-D

mygyry

2016-04-06, 00:30
Nie trafił to wrócił mu przypie**olić, dobre

elfis

2016-04-06, 06:11
dla łażących po ulicy jak ta ciota , jedyne rozwiązanie

Aksal

2016-04-06, 07:44
k***a, coś pięknego. Pracuję aktualnie w Bratysławie i tutaj 3/4 pojebów przełazi k***a przez drogę z 6 pasami ruchu na dziko, najczęściej razem z dziećmi. Też mam często ochotę zrobić jak koleś na filmie...

C.Z.E.S.I.E.K

2016-04-06, 08:09
Nie ma to jak móc odreagować stres w drodze do pracy.

nowynick

2016-04-06, 08:21
Kiedyś znajomy potrącił ze skutkiem śmiertelnym babę, która śpiesząc się do kościoła wlazła na czerwonym świetle. Nie był pijany, prędkość nie przekroczona. Osiem j***nych lat ciągania po sądach, odwołania "poszkodowanej" rodziny zmarłej. Do ostatniego dnia mimo ewidentnego braku winy prokurator (i tak już mocno już stonowany po zeznaniach świadków i kolejnych ekspertyzach) dalej domagał się odszkodowania i chociaż pół roku w zawieszeniu...

Wpie**ol za głupotę i narażanie kierowcy na ostre nieprzyjemości w pełni zasłużony

~Velture

2016-04-06, 09:38
Jak sobie jeszcze spodnie otrzepał na koniec :D

De...........sz

2016-04-06, 10:31
Gościu jechał definitywnie za szybko jak na taką drogę wg mnie, co nie usprawiedliwia tego kołka co sobie spacerował po drodze. Moim skromnym zdaniem obaj powinni dostać wpie**ol i to najlepiej czymś ciężkim, metalowym z ostrymi kantami. Miło widziany filmik na hardzie.

xjan

2016-04-06, 12:54
Gość był techicznym w cukrowni i musiał sprawidzić połączenie instalacji po drugiej stronie ulicy. Musiał przejśc przez drogę i 10 metrów w pole. Najbliższe przejście dla pieszych było oddalone w sąsiedniej wiosce około 5km dalej. I kto tu jest burakiem gość który zapie**ala 120 po drodze z ograniczeniem do 90 czy pracownik produkcji?

Haren

2016-04-06, 13:12
xjan Frajer z cukrowni który nie potrafi przejść przez drogę SZYBKO i nie wpie**alając się pod samochody. Kierowca zdążył wyhamować z tych ~100 km/h do zera, zawrócić i podjechać do idioty a ten nadal nie zszedł z jezdni.

Wiewór

2016-04-06, 14:39
W rosji nie ma przepisów ale w Polsce na takiej drodze można zgodnie z prawem przechodzić. Burakiem to jest typ, który dopie**ala taką drogą 200 i jeszcze sie napina, ze czlowiek idzie przez ulice. Co on mial k***a przebiegac bo jedze wielki panicz. Kierowca powinien dostac solidny wpie**ol

Caban1908

2016-04-06, 14:46
@Abraxus ty lepiej poczytaj PoRD deklu xDDD

"3. Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych, o którym mowa w ust. 2, jest dozwolone tylko pod warunkiem, że nie spowoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub utrudnienia ruchu pojazdów. Pieszy jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdom i do przeciwległej krawędzi jezdni iść drogą najkrótszą, prostopadle do osi jezdni."

Cytuję z polskiego prawa, w Rosji jak i w innych krajach pewnie jest podobnie

PS.: chyba że to bait, no to się dałem złapać.