18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po czym poznac , że jesteś z Kansas...?

CoJaTamKurwaWiem • 2018-06-19, 02:38
Nie sp***alamy na widok tornada, tylko je kręcimy dla znajomych :mrgreen:



EvilDog

2018-06-19, 06:17
I co można ? Można. Ładnie jest nagrywane, nikt qrwa nie drze ryja "OOo My god!!", " Look!!!", "OMG, OMg, OGM!!!!" I nawet kamera ładnie trzymana.
.
.
.
Chyba że to jakaś telewizja nagrywała, ale i tak jest zajebisty widok.

P.S. Myślisz sobie, qrwa Polska , PiSy, PO, parady równości i ONRów, czarne protesty , komornik komuś lodówkę wyniósł bo sąd się pomylił co za państwo... po patrzysz na taki filmik i myślisz hmmm.... a może nie jest tak źle :D

scrab

2018-06-19, 07:20
Dziwny ten kurz. Wygląda jakby go karta graficzna renderowała.

Slatojesos

2018-06-19, 07:31
Łoooo matko! Piękny materiał!

-_..........._-

2018-06-19, 07:50
Mam znajomego z tamtych rejonów. Spytałem go kiedyś, czy tam się buduje pancerne domy, które przetrwałyby tornado. Zaśmiał się: "Człowieku, kilka luzem zbitych desek, schron w piwnicy, odszkodowanie i w razie czego w 2 tygodnie stawiasz nowy dom. Nie ma takiego bunkra, którego tornado by nie pożarło." :)

nowynick

2018-06-19, 09:02
EvilDog napisał/a:


P.S. Myślisz sobie, qrwa Polska , PiSy, PO, parady równości i ONRów, czarne protesty , komornik komuś lodówkę wyniósł bo sąd się pomylił co za państwo... po patrzysz na taki filmik i myślisz hmmm.... a może nie jest tak źle :D



czekaj my im PiS, PO, gejów, ONR, komorników i durne przepisy w kwestii budowy domów oni nam tornada? Gdzie k***a mogę podpisać petycję?

Jak kolega powyżej napisał, ludzie siedzą wygodnie w piwnicach i piszą maila do ubezpieczyciela. Dwa, trzy tygodnie i nowy dom stoi.

krzysztofmleko

2018-06-19, 12:02
Świetny materiał! Więcej filmików pokazujących potęgę matki natury!

eclipse2012

2018-06-19, 12:34
byłem w Boston masoczucies tam też tak wieje i to częściej

piterrulez

2018-06-19, 13:18
EvilDog napisał/a:

I co można ? Można. Ładnie jest nagrywane, nikt qrwa nie drze ryja "OOo My god!!", " Look!!!", "OMG, OMg, OGM!!!!" I nawet kamera ładnie trzymana.



Może tak się zes*ali w samochodzie ze strachu, że na wstrzymanym oddechu kręcą :) Stąd też dobra stabilizacja bo oddech nie przeszkadza :P

Mors_Nigra

2018-06-19, 15:35
EvilDog napisał/a:

P.S. Myślisz sobie, qrwa Polska , PiSy, PO, parady równości i ONRów, czarne protesty , komornik komuś lodówkę wyniósł bo sąd się pomylił co za państwo... po patrzysz na taki filmik i myślisz hmmm.... a może nie jest tak źle :D

oni mają to wszystko plus do tego mają tornada.

t0karev

2018-06-19, 22:31
W 40 sekundzie słychać strzały..

Foto123

2018-06-20, 00:10
Tego nie nagrywała telewizja. Tam jest pełno świetnych łowców burz. Polecam twórczość łowcy Mike Olbinski, mało sadystyczne ale pięknie ujęte. Choć tej superkomórki akurat nie złapał.
I nie, to nie jest render, to jest prawdziwe tornado. Mówię to jako łowca burz (choć w polsce to gówno nie burze, szczególnie w tym sezonie jak na razie)

petru23

2018-06-21, 13:33
nowynick napisał/a:



czekaj my im PiS, PO, gejów, ONR, komorników i durne przepisy w kwestii budowy domów oni nam tornada? Gdzie k***a mogę podpisać petycję?

Jak kolega powyżej napisał, ludzie siedzą wygodnie w piwnicach i piszą maila do ubezpieczyciela. Dwa, trzy tygodnie i nowy dom stoi.



No i k***a wykrakałeś
https://pogoda.onet.pl/artykuly/gdzie-beda-burze-ostrzezenia-dla-polski/4l4w9jn