18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po co stać na czerwonym?

wasssik • 2015-04-10, 22:58
Taki ciekawy sposób jazdy nagrałem ostatnio u mnie w mieście. Szybka akcja - szybka reakcja. :)


Catar

2015-04-11, 10:41
na ch*j on woogle tam na trawniku stal?
Ale skoro juz tam stal to musial wyjechac, a mial strzalke, wiec wtf...
nikomu nic sie nie stalo

Pu...........le

2015-04-11, 11:14
"po co stać na czerwonym"

A strzałka dająca warunkowe?

Brianfiki

2015-04-11, 11:27
Do wszystkich którzy mówią, że wszystko było zgodnie z przepisami... może od dzisiaj jak nie chce nam się stać na czerwonym to zjedźmy na chodnik, zjedźmy z niego najbliższym przejściem dla pieszych (na tym samym skrzyżowaniu) i udawajmy że się nic nie stało? W końcu przejechałem na zielonym pieszych.
Idźcie wrzucić prawko z powrotem do Laysów.

dj_media

2015-04-11, 11:48
Kit z typem co sobie chodnikiem pojechał, ale masz strzałkę warunkową to możesz przejechać jak już się zatrzymałeś. Później tylko narzekać, że korki.

Kamissa

2015-04-11, 12:25
przeciez strzałke mial haha ;P

Sonal

2015-04-11, 12:30
Przed tym cwaniakiem stał autor filmiku, który chciał jechać na wprost. A cwaniak - w prawo. Więc co będzie swe marne 30 sekund życia marnował na czekanie (a może miał sraczkę) od odpie**olił jazde po chodniku.

okrutnyCham

2015-04-11, 12:56
dobrze tak tej k***ie pie**olonej, masz czekac sk***ysynu a nie chodnikiem zapie**alac, oby ci dupe rozj***li i auto spalili ty k***o jesli to ogladasz :szydera:

qwerq221

2015-04-11, 13:23
heh ciekawy przypadek poturbowania przez los

Jablonkaa

2015-04-11, 13:57
Jak byście oglądali dokładnie to zobaczylibyście że ten koleś juz stał na tym chodniku wcześniej, więc nie wyprzedził wszystkich chodnikiem po to żeby nie stać na czerwonym.... po prostu chciał wyjechać.... a że mylycja stała...
PS. brawo za opanowanie Windows Movie Maker'a, te przejścia w filmiku, te efekty dźwiękowe. Nie myślałeś żeby zostać reżyserem ? Może byś nie zaśmiecał takim gównem internetu.....

oozyxak0o

2015-04-11, 14:20
myślałem, że wolksvagen, a tu zaskoczenie. Piwko

wasssik

2015-04-11, 14:22
@Jablonkaa, po pierwsze - to Sony Vegas. Po drugie, jak Ci się nie podoba, to nie fatyguj swojej czarnej dupy, żeby to komentować. To nie jest hit kinowy, żeby robić go jak w Hollywood.

KOLABORACJONISTA

2015-04-11, 16:08
Jablonkaa napisał/a:

Jak byście oglądali dokładnie to zobaczylibyście że ten koleś juz stał na tym chodniku wcześniej, więc nie wyprzedził wszystkich chodnikiem po to żeby nie stać na czerwonym.... po prostu chciał wyjechać.... a że mylycja stała...


O, prawo jazdy z paluszków i -4 dioptrii wady wzroku?
On nie stał na chodniku, to raz. Samo stanie w tamtym miejscu było wykroczeniem (pas oddzielający chodnik od jezdni) + na chyba na oko za blisko przejścia dla pieszych.
A już na pewno zgarnęli go za dwa: jazdę po chodniku/pasie, trzy: wjazd/zjazd po przejściu dla pieszych i cztery prawdopodobnie za wciskanie się na Warunkowej strzałce. Ale motłoch zawsze będzie twierdził, że to Prześladowanie Kierowców.

darnok112

2015-04-11, 16:49
Piwo dla tych policjantów!!

HiSpect

2015-04-11, 17:59
Gdzie tajniaki popie**alają takimi ch*jowymi furami?

Norman

2015-04-11, 20:48
@Up w Koszalinie, a co do gościa z chodnika to pewnie w tamtą stronę do ZORDu na egzamin się spieszył :D