18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pływanie pod lodem

~Sunday • 2020-02-26, 11:05
Świetna zabawa. Polecam wszystkim serdecznie :>


Je...........ik

2020-02-26, 20:29
impressa88 napisał/a:

A baba idzie i nagrywa. Jestem ciekaw co by zrobiła jakby nagle brakło mu powietrza? W takich sytuacjach najlepiej mieć młot albo siekierę która szybko przebije się taflę lodu żeby zacząć reanimację drugiej osoby. Ale ona pewnie jedynie co miała to telefon i torebkę pod ręką.



Sznurek od przerebla do przerebla. I plyniesz po sznurku tak to sie fachowo robi....

kzf

2020-02-26, 22:28
sensualna napisał/a:

serio? czepiasz się kobity bo jakiś dureń dla filmiku pływa sobie pod lodem xd pływając w ten sposób to należy się przywiązać liną



Zwykle umie jedna z drugą piłować japę o byle gówno, ale spróbować takiemu łosiowi przemówić do rozsądku, to już poza kompetencjami? Czy może filmik fajny powstanie i będzie można na fejsbunia wrzucić?

_Banzai_

2020-02-27, 09:53
Przecież tam było płytko to jak miał się utopić :P

Wlodar

2020-02-27, 20:34
impressa88 napisał/a:

A baba idzie i nagrywa. Jestem ciekaw co by zrobiła jakby nagle brakło mu powietrza? W takich sytuacjach najlepiej mieć młot albo siekierę która szybko przebije się taflę lodu żeby zacząć reanimację drugiej osoby. Ale ona pewnie jedynie co miała to telefon i torebkę pod ręką.



Baba idzie, nagrywy i myśli... no jak inaczej?
Gdyby się coś wydażyło i przyszło jej by odpowiadać pewnie by zaczęła od słów
''Bo ja myślałam... że sie nic nie stanie''

LaChupacabra

2020-02-27, 22:26
Pies najmądrzejszy z całej tej ekipy.

23456789

2020-02-29, 21:01
Wiewór napisał/a:

Mi się ładuje kilka sekund. Tylko ja mam światłowód a nie modem wpinany do gwiazdka telefonicznego w ścianie.



No zobacz mam światłowód symetryka 1000/1000Mb/s a filmy na tej stronie lądują się jak za czasów modemów telefonicznych.