18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pływak

Pfciuki • 2013-02-25, 15:37
Nauka pływania "na sucho"


malwa321

2013-02-27, 10:31
Tak to działa. Kupujesz nowe auto za ostatnie pieniądze, a potem srasz się żeby nie porysowali, nie ukradli, grad nie pobił itd. Z mieszkaniem i innymi drogimi rzeczami jest podobnie. Ludzi stają się niewolnikami swoich własnych zachcianek. Kupi większy, lepszy niż ma sąsiad. A sąsiad jeździ jakimś 15 letnim autem, którego mu nie szkoda, bo za "grosze" kupi drugie identyczne. I tak stoi w oknie i nagrywa tego debila spod 6 co wczoraj kupił nówkę z salonu :)
Patrz Hania, Krzysiek auto poleruje, a mówił, że wczoraj mu woskowali :D

tomek2302

2013-02-27, 11:32
a wystarczylo koldre polozyc

HAL-9000

2013-02-27, 14:37
Pewnie dostał rachunek z warsztatu za naprawę tego francuskiego cuda i chłopu odj***ło :P

MudPie

2013-02-28, 18:36
KimDzongIl napisał/a:

jakbyście z własnej kieszeni wydali oszczędności ostatnich 10 lat to pierwsi byście na dachu leżeli


ojjojoj jakiś Ty mądry.. auto się trzyma w garażu. Nie chcesz to nie płacz że coś się dzieje niedobrego. Sam mam auto warte tyle co średniej klasy rower i jakoś na wynajęcie garażu mnie stać. Nie muszę się przejmować pogodą, szkodnikami czy skrobaniem w zimie..

UploadMen

2014-06-11, 23:03
Pfciuki napisał/a:

Nauka pływania "na sucho"



Toś k***a doj***ł, napisz jeszcze na sucho w basenie a w tagach wpisz suchy basen i Otylia Jędrzejczak