18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płyty paktofoniki w specyficznym miejscu

LesniczyLajonel • 2012-10-25, 22:04
To Ci dopiero sadystyczne...

Od siebie chciałbym powiedzieć, że lubię Paktofonikę oraz Pokahontaz, mam nawet jedną płytę, ale napinka psychofanów jest warta tego zdjęcia :D I nie, to nie jest materiał własny.


Mr.Drwalu

2012-10-25, 22:10
Nic mnie to nie rusza. :kawa:
Przeszedłem pozytywnie Twój test? :wtf:

LesniczyLajonel

2012-10-25, 22:16
@up a ja brudmetalu :D chociaż nie... słucham metalu, ale nie mam tak zakutego łba żeby mówić ''to jest be a to jest cacy, bo tak i ch*j" :D

ravp

2012-10-25, 22:22
Też lubię, choć wg mnie nie jest to jakieś arcydzieło, a jednak przez wielu jest ta płyta wielbiona i o mało się nie spuszczają gdy słyszą "Jesteś Bogiem".

Nie rozumiem ludzi, piszących, że hip-hop to gówno. Jest to jeden z gatunków muzycznych i tyle. To, że nie lubię słuchać rocka, nie znaczy, że pod każdym kawałkiem, będę pisał "k***a ale ch*jnia, to nie jest nawet muzyka, tylko jakieś pie**olenie". W każdym gatunku muzycznym znajdzie się jakieś komercyjne gówna, a to, że tylko z takim mieliście kontakt, nie znaczy, że cały gatunek jest ch*jowy.

Pis joł.

Breakdrowser

2012-10-25, 22:26
Po wielu latach "NAGLE" płyta paktofoniki jest na czele najlepiej sprzedających się płyt.

Kochana młodzieży rocznik 1998+: h*j WAM W DUPĘ

straatveger

2012-10-25, 22:41
@up 1998 to dzieci a nie młodzież,


Fokus przegląda sadistica i pewnie odruchowo chciał płyty z kibla wyjąć :D

Kriski

2012-10-25, 23:00
Breakdrowser napisał/a:

Po wielu latach "NAGLE" płyta paktofoniki jest na czele najlepiej sprzedających się płyt.

Kochana młodzieży rocznik 1998+: h*j WAM W DUPĘ



A coś Ty taki wspaniałomyślny?
Na przyjemność powinni zapracować.

Werciu

2012-10-26, 00:35
Ale kibel czysty..

Shinigamix

2012-10-26, 00:41
Ale w jakim celu to tutaj jest? Ani to sadystyczne, ani zabawne. Jak większość gówna które trafia na główną. Nie mówię że to płyty to gówno, sam jestem fanem Poka i PFK. Dużo osób nie docenia Rapu, "tego prawdziwego rapu" który ma to coś w sobie, daje nam chęć do różnych czynów i nas po prostu nas jara. Nikogo nie namawiam by słuchał owej muzyki, szanuję inne gatunki muzyki nie mówię od razu ble... bo zobaczyłem pierwszy lepszy kawałek i jest zły i wszystko także z tego jest złe. . Tak jak kolega wyżej napisał, znajdą się czarne owce w każdym stylu muzyki, nigdy nikt na to nie zaradzi. Pozdrawiam - "Hip hop nie dzieli nas a łączy"

markop4321

2012-10-26, 00:43
spłukać to ścierwo!!!!!!

Ma...........so

2012-10-26, 00:44
Wskażcie mi jednego jedynego wykonawcę hiphopowego "niekomercyjnego" ch*j w ogóle jakiegokolwiek wykonawcę niekomercyjnego... i co to w ogóle znaczy komercyjne gówno? To znaczy że jeżeli artysta sprzedaje swoją twórczość i chce też na niej zarobić jak każdy normalny przedsiębiorca chce zarobić na swoim produkcie to źle? W jakim dziwnym świecie wy ludzie żyjecie...

A swoją drogą hip hop to nie muzyka tylko melorecytacja przeznaczona dla ludzi którzy w utworach muzycznych słyszą tylko tekst. Taak nie wiem czy wiecie ale w muzyce generalnie główną rolę odgrywa muzyka. Zaskakujące nieprawdaż???

smel

2012-10-26, 00:47
Shinigamix napisał/a:

szanuję inne osoby słuchające odmiennej muzyki o 360 stopni o ile one szanują mnie


żeś doj***ł inteligentne zdanie..

lifted

2012-10-26, 00:49
Sam powinieneś wsadzić łeb do tego kibla. Pfk prawdziwy klasyk pozdrawiam wszystkich słuchaczy!

Escalade

2012-10-26, 01:11
Potem oczywiście płyty grzecznie wyjęte wytarte i włożone do odtwarzacza albo sprzedane na Allegro :lol: