18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płynne przejście między piszczeniem z głupoty...

polandonion • 2024-03-23, 13:47
... a piszczeniem ze strachu


ba...........zu

2024-03-23, 18:55
Kupują suva i nie umieją nim jeździć. Polska....

Pawehan

2024-03-23, 18:58
mun66 napisał/a:

toyoty prowadzi się jak pontony. miałem kupić rav4, ale zrezygnowałem. mega niestabilne.



Tutaj dużo zależy od Kierowcy . Prędkość wcale nie jest jakaś duża , ale jak widze jak ta c**a prowadzi ......

RaV 4 może prowadzić się źle bo to k***a duży ciężki suw k***a gamoniu. Jeszcze Hybryda Chcesz sportu to szukaj mniejszego auta.

Mam Toyote Corolle z mocnym silnikiem i nie prowadzi się jak taczka gnoju, wręcz przeciwnie- jest sztywna zwarta i twarda. Z tyłu zawieszenie wielowachaczowe , stabilizator , ale to dostępne tylko w mocnej wersji. Zawias i silnik
pozwalają na więcej w tym aucie.

Ale tak jak pisze , Wszystko zależy od kierowcy. Każdy samochód prowadzi się inaczej .

majeńka

2024-03-23, 19:26
A ktoś może wie z jakiego języka jest "ota"? Bo "toy" wiadomo.

mazga50

2024-03-23, 19:47
Veni_Vidi napisał/a:

Zrozumiałeś co napisałem, czy od słowa TOYOTA tobie też myślenie odcięło?



Napisałeś: Niby Toyota, ale kiepsko się prowadzi (taki jest sens tego zdania, jeśli pominąć to debilne porównanie z niemiecką motoryzacją i twoją dysekcję).
Moja odpowiedź:
1 - Toyota czyli hybryda, Bateria znacznie obciąża pojazd.
2.- Toyoty nie mają rewelacyjnej trakcji, nawet te niehybrydowe.

Czego nie zrozumiałeś, po przeczytaniu moich odpowiedzi?
A może zbyt głęboko ukryłeś podtekst, sarkazm czy też ironię, w ty swoim wg. ciebie genialnym porównaniu?
Spuść trochę pary kolego, bo udaru dostaniesz.

Pawehan napisał/a:

Tutaj dużo zależy od Kierowcy . Prędkość wcale nie jest jakaś duża , ale jak widze jak ta c**a prowadzi ......
RaV 4 może prowadzić się źle bo to k***a duży ciężki suw k***a gamoniu. Jeszcze Hybryda Chcesz sportu to szukaj mniejszego auta.
Mam Toyote Corolle z mocnym silnikiem i nie prowadzi się jak taczka gnoju, wręcz przeciwnie- jest sztywna zwarta i twarda. Z tyłu zawieszenie wielowachaczowe , stabilizator , ale to dostępne tylko w mocnej wersji. Zawias i silnik
pozwalają na więcej w tym aucie.
Ale tak jak pisze , Wszystko zależy od kierowcy. Każdy samochód prowadzi się inaczej .



Sam napisałeś, że to dotyczy tylko niektórych wersji, a wyzywasz wszystkich od debili. Ty jesteś normalny?
Jeździłem pickupami Nissana (Navara) i Mitsubishi (L200). Navara na jezdni czy w terenie jest stabilna, po jezdni po prostu płynie.
L200 wyjechałem w teren i na pierwszym zakręcie już mnie przechyliło na dwa koła.
Nie, nie wszystko zależy od kierowcy.

Pawehan

2024-03-23, 22:54
Nie wiem mnie jazda w tereie nie interesuje . W teren wole motocykl albo rower .

Temat dotyczy jazdy po suchym asfalcie .

Nie pisałeś o tym że Ravką w Hybrydzie chcesz jeźszić w teren . To auto do ternu się nie nadaje więc jednak jesteś trochę niedoinformowany . Powiedzmy że jesteś nieukiem. Niekonieczne debilem.

Ta Toyota co wywaliły się nią te naćpane babki to leży na boku - zobacz z tyłu masz :
Sztywny most i Resory piórowe i jest oparte na ramie - takie auto lepiej nadaje się do terenu , natomiast asfaltowe lepiej nadaje się Nadwozie Samonośne i niezależne zawieszenie wszystkich kół . Takie ma w uproszczeniu Toyota Rav 4 (Uproszczeniu, bo producent zawsze satara się znależć jakiś kompromis miedzy terenem a szosą )

Misiek L 200 ma ramę i z tyłu przynajmniej sztywny most, Pióra i ramę tak jak na tym filmie . Lepiej sprawdzi się w terenie, ale na asfalt , do miasta już nie . Miałem Subaru Impreze AWD z dziesięć lat ale w teren bym nią nie pojechał . Subarka dobra była na zimę , ale miała tzw zwykłe Otwarte Mosty. Mimo to ten napęd był zajebisty , na szosie lekko się prowadziła , w zimie zajebiście . Subaru ma tak jak Rav4 nadwozie samonośnie i niezależne zawieszenie wszystkich kół . Do skrzyni biegów wchodziło 4 litry oleju i 0.9 litra do Dyferencjału . Razem Pięć . Moja Imprezka miała też Reduktor przełożeń skrzyni biegów.
Dobry kierowca bedzie też dobrym mechanikiem i na odwrót. Warto się czasem zainteresować tym czym się jeździ,
Poczuć dobrze masę swojego samochodu ( To jest bardzo ważne ! ! )

dario76

2024-03-23, 22:59
Kobieta prowadziła. Na prawej ręce czarna opaska u kierowcy i trupa...

Pawehan

2024-03-23, 23:10
I opony , opony i jeszcze raz opony trzeba mieć dobre .Ale to znowu zależy od kierowcy czy potrafi to wyczuć że jedzie na ch*jowych oponach czy nie . I znów tak jak pisałem - wszystko zależy od kierowcy i dobre wyczucie samochodu . Chodzi o czucie głębokie w dupie i nogach - raz Kajto Kajetanowicz o tym mówił ,ale kto by go tam słuchał .

Ppoolicjjaaa

2024-03-24, 15:37
Veni_Vidi napisał/a:

Kup sobie taczkę do wożenia gnoju zza Odry, pełno ich jeździ w Polsce, nie będziesz się wyróżniał



my przynajmniej czymś jeździmy :D ty pewnie jesteś pedalarzem ! ewentualnie zostaje ci komunikacja miejska !

d-_-bE.Prigozhin61

2024-03-25, 16:25
mazga50 napisał/a:

Bakteria dodaje kilkaset kilo. A dodatkowo Toyoty nie są mistrzami trakcji.



Trakcji? Po ch*j się wypowiadasz jak nie masz o czyms pojęcia

WeZr

2024-03-25, 16:27
smc napisał/a:

Bananowe dzieci uczciły zakończenie roku szkolnego. Moi koledzy z klasy też tak zginęli...



i h*j im wszystkim razem w dupę. mniej idiotów

LubelskiCebularz

2024-03-27, 10:08
smc napisał/a:

Bananowe dzieci uczciły zakończenie roku szkolnego. Moi koledzy z klasy też tak zginęli...



Bananem to cię wystrugali. Jakie to musi być smutne życie, patrzenie na każdego kto ma trochę kasy z zazdrością i nienawiścią...