18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płynąc do pracy

Pantilion • 2022-02-17, 16:57


Przeprawa do pracy promem w Hamburgu

Marcin360360

2022-02-18, 00:48
Dobrze tak tym n@zist@! Kto kierował kierował ukrainskimi oddziałami SS ktorzy mordowali Polaków? No oczywiscie niemcy! Kto zabił 6 milionow Polaków? Oczywiscie niemcy! Ale jak sobota to do lidla żałosne. Ale ja wam się nie dziwię większość bohaterów polskich została zamordowana a mój dziadek był prze hqj ktory zabijał wszystkich wrogów Narodu Polskiego w odpowiednim momencie i przeżył.

chitlerowiec

2022-02-18, 01:35
Marcin360360 napisał/a:

Dobrze tak tym n@zist@! Kto kierował kierował ukrainskimi oddziałami SS ktorzy mordowali Polaków? No oczywiscie niemcy! Kto zabił 6 milionow Polaków? Oczywiscie niemcy! Ale jak sobota to do lidla żałosne. Ale ja wam się nie dziwię większość bohaterów polskich została zamordowana a mój dziadek był prze hqj ktory zabijał wszystkich wrogów Narodu Polskiego w odpowiednim momencie i przeżył.


Jestem za! Dobrze im że mają wybite szyby w promie! I że mają fale! Za bomby na Warszawę! I tego, gestapo! I żadnych więcej niemieckich marszy typu „w niedziele parking ram pam pam”

mi...........pl

2022-02-18, 18:38
Marcin360360 napisał/a:

Dobrze tak tym n@zist@! Kto kierował kierował ukrainskimi oddziałami SS ktorzy mordowali Polaków? No oczywiscie niemcy! Kto zabił 6 milionow Polaków? Oczywiscie niemcy! Ale jak sobota to do lidla żałosne. Ale ja wam się nie dziwię większość bohaterów polskich została zamordowana a mój dziadek był prze hqj ktory zabijał wszystkich wrogów Narodu Polskiego w odpowiednim momencie i przeżył.



To byli nazisci. W maju 1945 wszyscy stało się niemcami i nic nigdy nikomu nie zrobili!

ilvatar12

2022-02-18, 19:16
Zaczynajac od tego że w Hamburgu jest rzeka nie morze haha, kolejny z tych co jak się go pytasz gdzie leżą Włochy pokazuje na Hiszpanie XD
minimango.pl napisał/a:

Kolega widzę z pod samiuśkich tater statku nigdy nie uświadczył.