18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płukanie kichawy

CrazyEdek • 2022-04-09, 20:46
Łot de fluk.


marcino_zly

2022-04-10, 01:32
Lobo24 napisał/a:

To będzie matka moich dzieci.



jak ją zapłodnisz kurde w nos??

razak

2022-04-10, 05:10
pazuzu napisał/a:

No już nie przesadzaj że każdy, kilka razy plukalem zatoki ale takiego syfu nigdy nie miałem



nie korzystasz z narkołyków :D , kolega ma racje. To naprawde normalne :D

Nikt_nie

2022-04-10, 08:49
epening napisał/a:

przynajmniej nikt Ci jej nie odbije xDD



No ja napewno nie, ale na bank sobie kupie takie coś :D i nagram xD

baronturbina

2022-04-10, 09:18
goral__ napisał/a:

a czym to, zwykłą wodą?


Moczem spróbuj.

rulas

2022-04-10, 09:19
epening napisał/a:

przynajmniej nikt Ci jej nie odbije xDD



Nie ma pewności, chyba nie zdajesz sobie sprawy ilu pojebów grasuje na tym padole

encoder178

2022-04-10, 11:39
mis20wawa napisał/a:

To płukanie które robiła ta babeczka to płukanie po zabiegu prostowania przegrody nosowej, to co wypłukała to strupy po szwach, poznałem butle od preparatu który używała, też to miałem , jak widać w PL leczą jak na zachodzie, te same specyfiki i to na NFZ



Ja wlasnie bede to mial. Jak bylo po operacji? Bolalo jak sk***esyn?

avalanch

2022-04-10, 12:05
:mrgreen:

riki88

2022-04-10, 12:05
Marian_Koniuszko napisał/a:

Letnia woda, o temperzaturze maksymalnie 40 stopni, a w niej rozpuszczone 3/4 łyżeczki soli morskiej.
Nie kupuj żadnych "Irigasinów" itp., bo to sól w saszetkach, z tą różnicą, że za ciężkie pieniądze.



A gdzie kupujesz ta sól morska??? Taka czysta do płukania zatok?

Juzwa

2022-04-10, 13:17
Sól fizjologiczna to zwykły roztwór soli NaCl w wodzie wysterylizowanej. Można wodę po prostu przegotować, ostudzić do temperatury ciała i będzie OK. Kupno saszetek ze "specjalną solą" mija się z celem. Sól morska? Widziałeś kiedyś jak jest wydobywana przez smoluchów łażących po tej soli boso? Smoluchowe ch*j wie co masz w tej soli. Jak myślisz, temu co gmera w tej soli jak się zachce lać to idzie do tego lasu kilometr dalej? Smacznego.


Alonso

2022-04-10, 13:48
To cumshoty z weekendu.

Asfalt

2022-04-10, 18:33
encoder178 napisał/a:

Ja wlasnie bede to mial. Jak bylo po operacji? Bolalo jak sk***esyn?



Pierwsze dwa dni (do momentu wyciągnięcia gazy z zatok) są niezapomniane



:lol:

Picho

2022-04-10, 21:19
sperma z calego zycia

tigerqaz

2022-04-10, 21:54
yoPL napisał/a:

Zwykłe płukanie zatok każdy w sobie nosi taki syf.
Zajebista ulga odrazu.



I każdy nagrywa jak płucze zatoki?
Ja bym był skłonny pomyśleć, że to ciemne pod koniec, to mózg :D

Behemot

2022-04-10, 22:39
Juzwa napisał/a:

Sól fizjologiczna to zwykły roztwór soli NaCl w wodzie wysterylizowanej. Można wodę po prostu przegotować, ostudzić do temperatury ciała i będzie OK. Kupno saszetek ze "specjalną solą" mija się z celem. Sól morska? Widziałeś kiedyś jak jest wydobywana przez smoluchów łażących po tej soli boso? Smoluchowe ch*j wie co masz w tej soli. Jak myślisz, temu co gmera w tej soli jak się zachce lać to idzie do tego lasu kilometr dalej? Smacznego.



Sól morska wydobywana przez smoluchów, łażących po tej soli - ahahaahah oficjalnie ogłaszem ,że jesteś debilem i w dupie byłeś i gównio widziałeś. Sól morska jest uzyskiwana przez odparowanie wody, dlatego jest w ch*j droga (średnio 11$ za 90 gram) wiem bo pracowałem w takiej

https://saltverk.com/products/saltverk-pure-flaky-sea-salt

Juzwa

2022-04-12, 20:57
Behemot napisał/a:

Sól morska wydobywana przez smoluchów, łażących po tej soli - ahahaahah oficjalnie ogłaszem ,że jesteś debilem i w dupie byłeś i gównio widziałeś. Sól morska jest uzyskiwana przez odparowanie wody, dlatego jest w ch*j droga (średnio 11$ za 90 gram) wiem bo pracowałem w takiej



Przede wszystkim nie wszędzie się tak wydobywa sól morską jak TY sobie to wyobrażasz. Smotruchy w Afryce (i nie tylko tam) zarabiają w ten sposób, że zalewa się wielokrotnie wodą morską pewne obszary, czeka za każdym razem na odparowanie wody i wycina się określonej wielkości i grubości płyty z zestalonej soli. Łażą po tej soli boso. Te płyty soli sprzedają pośrednikowi. Ponawiam życzenie, SMACZNEGO pajacu. Całkiem możliwe, że po znudzeniu pracą na zmywaku czy podcieraniem staruchów, znalazłeś taką w sam raz do twoich kwalifikacji i inteligencji przy wydobyciu soli z morza. Ja w dupie nie byłem, ale najwyraźniej TY używając takich argumentów byłeś u kogoś nie raz.


PS Może jeszcze obejrzyj sobie film o soli "himalajskiej", która ma tyle wspólnego z Himalajami co TY z rozumem.





A tu masz następny filmik z wydobycia soli: Bon apetit!