18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płonie jak pochodnia

Rozchędażacz • 2020-10-10, 01:29
Można się ogrzać komu zimno


daniel1040

2020-10-10, 12:31
Niezwyciężony napisał/a:

Podejrzewam że 100 tonowy samolot wbijający się w konstrukcję mógł zrobić różnicę w WTC



100 tonowy samolot składający się jak origami gdy wlatuje w budynek i powoduje pulweryzację każdej kondygnacji po koleji w budynku zbudowanym aby wytrzymać najgorsze obciążenia.

Debil czy trolol?

JednorękiBandyta

2020-10-10, 12:46
Niezwyciężony napisał/a:

Podejrzewam że 100 tonowy samolot wbijający się w konstrukcję mógł zrobić różnicę w WTC



Ja podejrzewam że ten 3 wieżowiec co się też poskładał jak kanapka a nic w niego nie uderzyło to przez stado ptaków które zleciały z pozostałych dwóch przez dym
to tak obciążyło konstrukcje że musiał się zawalić. A tak serio przecież wiadomo że jeden samolot rozbił się na polach bo interweniowali ludzie...Pewnie właśnie ten samolot miał uderzyć w ten 3 wieżowiec ale jak widać wieżowiec zawalający się sam z sb nie liczy się dalej mówi się że tamte to przez paliwo symetrycznie się poskładały. Mało kto pewnie wie o tym trzecim budynku bo nigdzie się o tym nie wspomina trochę niewygodny fakt ale ch*j tam tamte dwa to na pewno przez 100 ton samolotu i paliwo.

Ni...........ny

2020-10-10, 15:22
JednorękiBandyta napisał/a:

Ja podejrzewam że ten 3 wieżowiec co się też poskładał jak kanapka a nic w niego nie uderzyło to przez stado ptaków które zleciały z pozostałych dwóch przez dym
to tak obciążyło konstrukcje że musiał się zawalić. A tak serio przecież wiadomo że jeden samolot rozbił się na polach bo interweniowali ludzie...Pewnie właśnie ten samolot miał uderzyć w ten 3 wieżowiec ale jak widać wieżowiec zawalający się sam z sb nie liczy się dalej mówi się że tamte to przez paliwo symetrycznie się poskładały. Mało kto pewnie wie o tym trzecim budynku bo nigdzie się o tym nie wspomina trochę niewygodny fakt ale ch*j tam tamte dwa to na pewno przez 100 ton samolotu i paliwo.



Nie zesraj się :kawa: WTC 7 został wysadzony, co nie dowodzi że dwie wierze również.
Budynek nr 7 płonął kilka godzin, co oznacza że musiał być w tym czasie minowany. Gdyby to był jeden wielki plan to idealnym momentem na położenie tego budynku była chwila zaraz po upadku jednej z wierz. W chmurze pyłu nikt by nie zauważył wysadzenia, nikt by nie zadawał żadnych pytań.

A celem Lotu 93 United Airlines o którym wspominasz był Waszyngton a nie NY, więc trochę jednak pie**olisz głupoty :kawa:

Spajdi

2020-10-10, 16:17
tyle spalone i sie nie zawalił ? :o gdzie tu logika?! przecie WTC pare pięter spłonęło i cały budynek jak domek z kart.....

JednorękiBandyta

2020-10-10, 19:45
Niezwyciężony napisał/a:

Nie zesraj się WTC 7 został wysadzony, co nie dowodzi że dwie wierze również.
Budynek nr 7 płonął kilka godzin, co oznacza że musiał być w tym czasie minowany. Gdyby to był jeden wielki plan to idealnym momentem na położenie tego budynku była chwila zaraz po upadku jednej z wierz. W chmurze pyłu nikt by nie zauważył wysadzenia, nikt by nie zadawał żadnych pytań.
A celem Lotu 93 United Airlines o którym wspominasz był Waszyngton a nie NY, więc trochę jednak pie**olisz głupoty



Może faty celem był Waszyngton, nie patrzyłem dokładnie gdzie on leciał dlatego napisałem ,,pewnie'' a nie na pewno tu zle domniemywałem . Co nie zmienia faktu że się zawalił a żaden samolot w niego nie uderzył. Idealny moment? No jak by się zawalił od razu byłoby jeszcze więcej pytań a i tak zawalił się tylko 5 godzin później że niby pożar jednak żeby stalowe kolumny rdzeniowe się wyginały temp powinna być z 1000 stopni większa w tym przypadku nie można zgonić ani na paliwo ani na 100 tonowe samoloty a ów kolumny po prostu wyparowały i nikt tego wyjaśnić nie potrafi, inaczej niż kontrolowanym wyburzeniem.

Takafura

2020-10-10, 23:50
Novik napisał/a:

No popatrz ile pięter płonie a budynek stoi


Tak efektownie to pali się elewacja ocieplona styropianem.


serenity

2020-10-11, 11:37
A w tv(każdej) tylko covid! Qrwa mać! Ja pie**ole!

RoBoTRoN

2020-10-11, 15:34
Niezwyciężony napisał/a:

Podejrzewam że 100 tonowy samolot wbijający się w konstrukcję mógł zrobić różnicę w WTC


WTC North Tower: Boeing 767-223ER 179 000 kg MTOW, z czego 73,4 t paliwa, uderzenie przy prędkości 748 km/h z ok. 38 000 L paliwa;
WTC South Tower: Boeing 767-200 142,9 kg MTOW, w tym 50,8 t paliwa, uderzenie przy prędkości 950 km/h z 38 000 L paliwa na pokładzie...
Tak, to pewnie miało jakiś wpływ na budynek, ale komu to przetłumaczysz...

ZgRyZ

2020-10-15, 04:07
biały styropian.