18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płonące opony

niepoprawnymateo • 2012-04-19, 17:03
Jak sobie radza z nadmiarem opon w kuwejcie :-D


okar19

2012-04-20, 16:04
Po co wy sie martwcie emisją CO2 ? Moim skromnym zdaniem nasze pokolenie jeszcze spokojnie pożyje a to co będzie po mojej smierci mam w poważaniu : ) jak dla mnie to może nawet przestać istnieć świat : )

ans83[Ż]

2012-04-20, 16:28
Krzysztof_Jarzyna napisał/a:

No i gdzie są ekolodzy?



nie dojechali bo się do drzew przykuli

kalwi89

2012-04-20, 16:44
Wk***iłem się oglądając ten filmik ...
ch*je z ręcznikami na łbach ...

goolman

2012-04-20, 16:49
@up

jeden ekolog jest tu ...

nieinteresujsie

2012-04-20, 17:18
Szczerze mówiąc jak bym tam mieszkał sam bym tak zrobił, przedsiębiorczość na Polskim poziomie.
Za utylizacje zapłacono, po oponach ani śladu, pieniądze na filtrach, kwasach itd. w kiermance.
Ta papka co została pójdzie jako hasz.

To że barany same się czadzą i może ewentualnie Rumunów to ch... oni i tak piasek wpie... więc im smog niestraszny .
Ekolodzy ku... w Kuwejcie ?
w roku 1938 odkrycie złóż ropy naftowej
po 1945 Kuwejt staje się światowym potentatem w wydobyciu ropy naftowej.
W takiej sytuacji ekolodzy nie mają nic do gadania bo wku...ło by to wielu vipów poza tym wystarczy im trochę zabecelowac a wybudują ci fabryke Kreta w Białowieskim Parku Narodowym (najstarszym w Polsce) .

michalkamienpl

2012-04-20, 17:22
lepiej dajcie film jak polacy wypalaja kable ;]

Lupido

2012-04-20, 17:40
Komentarz, do którego nawiązałem został usunięty.

Filmik ciekawy, powiadam wam..

zulowski

2012-04-20, 19:26
że też jeszcze nikt tu nie wkleił obrazka z wysypiska opon z The Simpsons ...

Grzesuaff

2012-04-20, 19:27
Spikeel dobrze mówi, bo np. erupcja wulkanu Eyjafjallajökull w 2010 wyemitowała tyle dwutlenku węgla, co samochody jeżdżące na świecie przez 80 lat, więc wpływ człowieka to są raptem promile... A ekologia to jest zupełnie co innego niż wszyscy sobie wyobrażają, bo jest to nauka o strukturze i funkcjonowaniu przyrody, zajmująca się badaniem oddziaływań pomiędzy organizmami a ich środowiskiem oraz wzajemnie między tymi organizmami i nie ma nic wspólnego z jakimiś rozkładającymi się torbkami foliowymi (Wikipedia).

charliegreen

2012-04-20, 21:58
@up Słyszałem, że ocean jest bardzo zaśmiecony takimi foliówkami i zwierzęta przyciągnięte kolorem często duszą się tym gównem. Często spotyka się zwierzęta, których żołądki są wypełnione plastikiem, co jest przyczyną ich śmierci. W Indiach(chyba tam) takie foliówki i butelki walają im się na podwórkach, bo to brudasy straszne i potem krowy i inne zwierzęta, zapchane tym gównem, nie mogą się wysrać itd...Nie śmiećcie gdzie popadnie, a będzie dobrze. Swoją drogą, ciekawe czy są takie służby, które zajmują się tylko zbieraniem śmieci(w skali globalnej). Jeżeli nie to mogłyby powstać.

P.S. Ze zużytych opon robi się świetna masę asfaltową. Dziwne, że to palą.

.:...........:.

2012-04-20, 22:02
charliegreen napisał/a:

P.S. Ze zużytych opon robi się świetna masę asfaltową. Dziwne, że to palą.



Albo





lub inne

Źródło: >>> KLIK <<<

ra...........r1

2012-04-20, 22:25
takie skojarzenie