18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plenerowa sesja instasuki

~Sunday • 2021-04-16, 16:04

To się wytnie :roll:

htp

2021-04-16, 22:57
Zawsze..Stoi napisał/a:

Chyba chodzi Ci nie o rzeczkę, a strugę Brennice.



Brennica – struga w Polsce, w województwie śląskim, pierwszy większy prawobrzeżny dopływ Wisły. Długość 16,8 km, średni spadek 2,8%. Jedna z głównych rzek Beskidu Śląskiego.

Będziemy się licytować na definicje?

wojtas09999

2021-04-16, 23:03
O tak właśnie po to wbiłem na Sadola :) odrazu lepszy humor mam :) :mrgreen:

mrfreak16

2021-04-17, 01:45
JaTylkonaChwile napisał/a:

tak oczywiscie... koles jakby postanowil odlac sie w rzece to wlasnie tak by to zalatwil :
pokazalby ch*ja calej grupie ludzi i napewno by sie do nich nie odwrocil plecami.
napewno lałby pod prąd by siki obmywału mu nogi.
Moze sie wstydzil jednej panny w oddali ? Moze poprostu ch*jowy fejk a koles trzyma butelke - ale tego sie nie dowiemy bo... odwrocony jest do nas plecami.



Ale się zacietrzewiłeś? Jak Captain Obvious. No raczej, że to fejk, nie trzeba tego,, skaldować " nigdzie
:lol:
:mrgreen:

Rafer

2021-04-17, 05:14
Piss na odległość,to już mogła się cofnąć i obciągnąć!

EdmundKemper

2021-04-18, 01:51
JaTylkonaChwile napisał/a:

tak oczywiscie... koles jakby postanowil odlac sie w rzece to wlasnie tak by to zalatwil :
pokazalby ch*ja calej grupie ludzi i napewno by sie do nich nie odwrocil plecami.
napewno lałby pod prąd by siki obmywału mu nogi.
Moze sie wstydzil jednej panny w oddali ? Moze poprostu ch*jowy fejk a koles trzyma butelke - ale tego sie nie dowiemy bo... odwrocony jest do nas plecami.



Dobrze, że jesteś. Teraz całą zagadka została rozwiązana. Bez Ciebie nadal bym się zastanawiał co to za filmik.

ZgRyZ

2021-04-18, 23:13
większość leje z brzegu, a jak z wody to w dół biegu... przypomnijcie sobie...

dziunie136

2021-04-20, 12:07
JaTylkonaChwile napisał/a:

tak oczywiscie... koles jakby postanowil odlac sie w rzece to wlasnie tak by to zalatwil :
pokazalby ch*ja calej grupie ludzi i napewno by sie do nich nie odwrocil plecami.
napewno lałby pod prąd by siki obmywału mu nogi.
Moze sie wstydzil jednej panny w oddali ? Moze poprostu ch*jowy fejk a koles trzyma butelke - ale tego sie nie dowiemy bo... odwrocony jest do nas plecami.



a może jest ciepły. :O