18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plemienne walki - nokaut

Wiedźmin-Geralt • 2023-07-10, 13:32
Dwie panie z nieznanego mi z nazwy plemienia odpie**alają jakieś taneczne rytuały.




pixastudio

2023-07-10, 17:17
rzęsa jej się wbiła tam, gdzie ludzie mają mózg

35i

2023-07-10, 18:17
JamPawel napisał/a:

Mam tak samo, z tym że nie wiedzieć czemu australijskie Aborygenki i Hinduski mi się podobają, a Murzynki ni cholery.



No nie pie**ol. :shock:


JamPawel

2023-07-10, 20:06
35i napisał/a:

No nie pie**ol.



A gdzie ja napisałem że białe mi się nie podobają? Napisałem, że Aborygenki mi się podobają, w przeciwieństwie do Murzynek. A tu dałeś zdjęcie aborygeńskiej poczwary I białej 10/10. A mogłeś znaleźć odwrotnie - białą poczwarę i fajną Aborygenkę.
Tak sobie myślę, że za dzieciaka zobaczyłem u Davida Bowie'go jedną taką w "Let's dance", piosenka zrobiła na mnie wrażenie i chyba dlatego zapamiętałem pozytywnie tę dziewczynę.


darek1234

2023-07-10, 22:34
JamPawel napisał/a:

A gdzie ja napisałem że białe mi się nie podobają? Napisałem, że Aborygenki mi się podobają, w przeciwieństwie do Murzynek. A tu dałeś zdjęcie aborygeńskiej poczwary I białej 10/10. A mogłeś znaleźć odwrotnie - białą poczwarę i fajną Aborygenkę.
Tak sobie myślę, że za dzieciaka zobaczyłem u Davida Bowie'go jedną taką w "Let's dance", piosenka zrobiła na mnie wrażenie i chyba dlatego zapamiętałem pozytywnie tę dziewczynę.



Ta Chinka to dziś mnie męczy w snach, solo SRV również

Blue_falcon

2023-07-11, 07:33
MalcolmX napisał/a:

Też myślałem, że jej gałę wysadziło.
BTW
Samice czarnych całkowicie mnie nie ruszają. Tez tak macie?
Jakiś slizgacz z Azjatką i człowiek jeszcze rzuci okiem. Ewentualnie jakaś latynoska, ale to już też mniej...
Za to czarna albo hinduska. Yyyyych , ja pie**olę, ohyda...



Z pewnoscia wszystkim rasom rownie spieszno, zeby popuscic Ci szpary

:mrgreen:

Bul_od_bytu

2023-07-11, 10:01
MalcolmX napisał/a:

Też myślałem, że jej gałę wysadziło.
BTW
Samice czarnych całkowicie mnie nie ruszają. Tez tak macie?
Jakiś slizgacz z Azjatką i człowiek jeszcze rzuci okiem. Ewentualnie jakaś latynoska, ale to już też mniej...
Za to czarna albo hinduska. Yyyyych , ja pie**olę, ohyda...



Brzmi jak normalna reakcja na propozycję seksu ze zwierzętami. Abstrah*jąc od faktu, że ładne murzynki występują tak samo często jak pracowici, uczciwi murzyni to ogólnie odpychajaca perspektywa.

Blue_falcon napisał/a:

Z pewnoscia wszystkim rasom rownie spieszno, zeby popuscic Ci szpary



Zdziwiłbyś się co obywatele 3ciego świata są skłonni zrobić za wjazd do cywilizowanego świata białasów

8-)

NosaczPL

2023-07-11, 17:08
Blue_falcon napisał/a:

Z pewnoscia wszystkim rasom rownie spieszno, zeby popuscic Ci szpary



Człowieku przestań tu sami wielcy jebacy i wybrzydzają która jeden z drugim by r*chał ta ble tamta ble ,oo ta to bym brał aż by wióry leciały i takie pie**olenie ble ble ble ble..A doskonale wiemy jak by się to skończyło jak by nawet taka czarna uchyliła szpary chapali by jak reksio szynkę !

35i

2023-07-11, 19:26
JamPawel napisał/a:

A gdzie ja napisałem że białe mi się nie podobają? Napisałem, że Aborygenki mi się podobają, w przeciwieństwie do Murzynek. A tu dałeś zdjęcie aborygeńskiej poczwary I białej 10/10. A mogłeś znaleźć odwrotnie - białą poczwarę i fajną Aborygenkę.
Tak sobie myślę, że za dzieciaka zobaczyłem u Davida Bowie'go jedną taką w "Let's dance", piosenka zrobiła na mnie wrażenie i chyba dlatego zapamiętałem pozytywnie tę dziewczynę.



Fotkę wrzuciłem z jakiegoś rasistowskiego forum o wyższości białasów i to nie moje porównanie, po prostu taki ze mnie żartowniś.
Piosenkę Bowiego zapamiętałem bardziej z powodu Azjatki, a byłem już w wieku męczyfredowym. :-)

~Sgs

2023-07-13, 19:02
ale figury maja na prawde godne pozazdroszczenia

BeardedBastard

2023-07-23, 12:19
Za każdym razem musi tak być,że obecność czarnej lochy jest obowiązkowa i darcie p*zdy....