18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płemieł prowadzi doping

Quintessential • 2012-06-12, 15:08
Prawie jak na Żylecie...


:facepalm:

opossun

2012-06-12, 15:16
nie! Oni tak na poważnie? oO

asd1235

2012-06-12, 15:23
zapewne cwiczyli to od czasu kiedys zostalismy wybrani na organizatorow euro..

Mov

2012-06-12, 15:26
pierwszy raz widze zeby swinie przy korycie skandowały kibolskie hasła

pakicito

2012-06-12, 15:35
sie nachapali dzięki Euro, to szczęśliwi i uśmiechnięci

bielo1

2012-06-12, 15:41
Proponuję zakaz stadionowy, chuligaństwo w czystej postaci.

Czesiek181

2012-06-12, 16:02
Uwielbiam Premiera!Prawdziwy kibic!

Qboos

2012-06-12, 16:33
Obawiam się że dostanę warna, ale muszę to napisać.
Drogi Panie Premierze!
Do k***y nędzy, weźcie się z tą całą bandą popie**oleńców do roboty! Ciśnienie mi skacze gdy widzę to co się dzieje z polską gospodarką i do jakiego absurdu prawnego często dochodzimy. Kiedy obserwuję wasze krzywe ryje oświadczające że Polska jest zieloną wyspą to mam ochotę się wyrzygać. Wiem, że nie ma szans żebyście zrobili wszystko, ale czy tak trudno przeprowadzić jakieś sensowne zmiany? Dlaczego wraz z informatyzacją urzędów, liczba urzędników wzrasta? Dlaczego ludzie broniący się przed napastnikiem muszą uważać żeby jemu nic nie zrobić? Dlaczego przetrwanie małych i średnich przedsiębiorstw jest często uzależnione od urzędniczej interpretacji niejasnych przepisów, a nie od sądu rozstrzygającego spór? Dlaczego nauczycielom przysługuje 1 rok urlopu "dla podratowania zdrowia" - gdzie tu równość wobec prawa? Czemu obywatele muszą dokładać do górnictwa (Górnik otrzymuje średnią pensję w wysokości 5,6 tyś zł brutto + 13 pensję, 14 tzw.Barburkę, dopłaty wakacyjne, deputat węglowy lub jego równowartość...)? I przy okazji, dlaczego ceny węgla są ustalane urzędowo, a nie są oparte na zasadzie wolnej konkurencji?
Q.

pakicito

2012-06-12, 16:52
@up
Cytat:

Drogi Panie Premierze!


żeś zaj***ł; do tego człowieka, jak i do innych kaczyńskich i palikotnych żaden Polak nie powinien mieć szacunku

daaaacc

2012-06-12, 17:30
Aż się wzruszyłem się..

Skora2

2012-06-12, 17:55
Polska Kibolska:D

mattheo

2012-06-12, 19:22
Qboos masz u mnie krate piwska jakiego tylko chcesz !! w pełni zgadzam sie z Toba i z Twoimi poglądami. Jesli dalej tak bedzie to niedlugo Polska zamieni sie w totalny syf, albo zbankrutuje jak Grecja czy inne kraje EU.

Bard_Zerald

2012-06-13, 00:37
W sumie to już jesteśmy zbankrutowani, ale nie wiemy o tym, więc nic się nie rozsypie na razie.

Nasze pieniądze nie mają pokrycia w złocie, jesteśmy tak zadłużeni, że właściwie nie będziemy w stanie tego spłacic, nasza gospodarka i szkolnictwo nie działa tak jak i emerytury, więc za parę lat zbierzemy tego wszystkiego pełne plony, a wtedy z kolei ci obecni rządzący będą już daleko stąd, a Polska będzie w dupie. Oficjalnie.