18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pleksi zagłady

Kriski • 2022-02-19, 13:34
Zmagania z kawałkiem plastiku.


Juzwa

2022-02-19, 13:54
Te pleksy w sklepach są potrzebne jak druga dziura w dupie.

aus88

2022-02-19, 18:47
Atak kowida znienacka

radek225

2022-02-19, 19:21
Juzwa napisał/a:

Te pleksy w sklepach są potrzebne jak druga dziura w dupie.



Mi tam one nie przeszkadzają, a jak jest na nich napisane, koło jakiego działu stoisz to są przydatne. Tylko normalnie wiszą one kilka metrów nad ziemią, a nie na wysokości półtora metra, jak na tym filmie. A druga dziura w dupie u kobiety otworzyłaby nowe możliwości :) .

zbynekmaslanka

2022-02-19, 19:46
Tak przy okazji sklepu Byłem w Biedronce i k***a widzę dwóch ukrainców. Jeden otwiera słoik z jedzeniem i wącha i pozniej zakręca. Podchodzę i mówie "Co Pan robi kto to będzie teraz jadł". Stoją jak tumany ani be ani me. Przy kasie poinformowałem ochroniarza. Naprawde wiem ze ta wojna teraz z Ruskimi itd itp, ale normalnie jak jakieś zwierzęta.

Juzwa

2022-02-19, 20:29
radek225 napisał/a:

Mi tam one nie przeszkadzają, a jak jest na nich napisane, koło jakiego działu stoisz to są przydatne. Tylko normalnie wiszą one kilka metrów nad ziemią, a nie na wysokości półtora metra, jak na tym filmie. A druga dziura w dupie u kobiety otworzyłaby nowe możliwości .



Napisałem o tych pleksach, oddzielających sprzedawcę od kupującego. Pomagają na koronawirusa jak chiński parawan na ostrzał artyleryjski.
Druga dziura w dupie u kobiety? Hmmm. Niektóre tej pierwszej nie chcą udostępnić. Bo NIEEEE!

lesku73

2022-02-20, 00:03
W Castoramie za taki numer gość ma przeprosiny dyrektora, towar z wózka za 1 zł i jakiś towar za np. 300 zł. również za 1 zł. Byle by nie pisał zażalenia lub nie dzwonił do Centrali. Tak się stało w jednej z Castoram w Świętokrzyskiem.

skywalker75

2022-02-20, 07:19
O ja pie**olę jaki łamaga, to musiał być jakiś antyszczep